Na Wielkanoc zamiast życzeń -ks. Jacek Bałemba

Pomagajmy naszym bliźnim w podjęciu katolickiej decyzji skierowania kroków tam, gdzie sprawowany jest katolicki kult i gdzie głoszona jest katolicka doktryna.
Trudno mówić o liczbach, natomiast jest faktem, że w ostatnich miesiącach –

w Roku Pańskim 2020 i 2021 –

przybywa dusz, które widząc zamęt powszechny w „strukturach posoborowych”, nieprawne poddawanie się pod dyktat władzy świeckiej, dozowanie frekwencji w kościołach, powszechną profanację Pana Jezusa, między innymi przez bezczelnie wymuszaną Komunię na rękę, oraz inne aberracje, oddaliły się od tych niekatolickich procederów i odnalazły drogę do katolickiego kultu – Mszy Świętej w rycie rzymskim – do katolickiej doktryny, zawartej w tradycyjnych katolickich katechizmach,

porządkują swoje życie przez podjęcie decyzji odprawienia dobrej i dobrze przygotowanej spowiedzi.
Za każdą duszę, która w czasach zamętu powszechnego wkracza na drogę wiary katolickiej – Bogu niech będą dzięki. Zbawienny transfer!
W spowodowanym przez piekło i popleczników, intensyfikującym się zamęcie powszechnym, Pan Bóg otwiera piękne możliwości zbawiennego transferu – od religii reformowanej do wiary katolickiej.
Według możliwości podejmujmy zatem roztropne działania, aby jak największej liczbie dusz dopomóc i pokazać właściwy adres: Mszę Świętą w rycie rzymskim oraz tradycyjne katolickie katechizmy. Te działania Pan Bóg pobłogosławi i stosownej łaski udzieli.

Nie próżnujmy!
Czas zmartwychwstania dusz – od religii zmienionej do wiary katolickiej – jest nam dany. Rozpoznajmy czas łaski.


Ks. Jacek Bałemba
Źródło: https://actualia.blog/2021/04/03/na-wielkanoc-zamiast-zyczen/

Treści katolickie czytajmy codziennie:
 sacerdoshyacinthus.com
 verbumcatholicum.com
 actualia.blog
Dalsze krzewienie powyższych adresów – w Polsce i za granicą –
będzie współpracą w dobrym dziele. A.M.D.G.

 

Skomentuj