Droga zatracenia – Boga już tu nie ma !


Świat pogrążył się w ciemnościach. Tysiące lat temu Jezus Chrystus powiedział przed skonaniem :

Boże, mój Boże czemuś mnie opuścił!

Czy ktoś teraz tak woła ?

Tylko nieliczni. ponieważ większość nie dostrzega prawdy, nie dostrzega zła czającego się w ciemnościach. Widzi światło, którym oszukuje szatan. Wolność, równość i braterstwo w blasku tęczy i ludzkiej chwały oślepia ludzi.

Kto ma krzyczeć

Boże, mój Boże czemuś mnie opuścił!

jeżeli nikt tego nie widzi?

Każdy stworzył sobie własnego bożka ze swoich grzechów, pożądań i myśli że On jest. Ilu ludzi tylu bożków i żaden z nich nawet nie przypomina Boga.

Bóg urodził się w ubogiej stajence a ludzie chcą więcej i więcej!

Więcej grzechów, więcej przyjemności, więcej pożądań…..

Pan nasz Jezus Chrystus przeszedł całą drogę krzyżową pokazując nam szlak którym mamy za nim podążać.

Naśladując Zbawiciela powinniśmy iść na śmierć i Zmartwychwstanie. Niestety wielu już w Ogrójcu nie przyjmuje woli Boga, a tym samym nawet nie wstępuje na drogę zbawienia, tylko rzuca się od razu w przepaść potępienia.

Oczywiście lot jest lżejszy i łatwiejszy niż mozolna wspinaczka pod górę, ale to tylko złudzenie, ponieważ każdy lot kończy się lądowaniem, zderzeniem z ziemią, a w tym wypadku z prawdziwa rzeczywistością.

Szatan nic nam nie daje oprócz ułudy szczęścia. Ładny obraz na który patrzymy myśląc że to nasze życie, oszukując samych siebie i innych, że nie ma wokół problemów. Zobaczcie ilu ludzi żyje w świecie wykreowanym przez media, seriale itp. To już przestał być wirtualny świat do którego przenosisz się na chwilę. Teraz ten świat opanował umysły, a do realnego wpada się na chwile i wtedy często następuje twarde zderzenie z prawdą.

Ludzie nie widzą krwi w której brodzą. Krwi niewinnej, krwi nienarodzonych, krwi starszych, nie wspominając już o krwi chrześcijan mordowanych, gwałconych i torturowanych w setkach tysięcy na całym świecie. Tak, ta krew jest na rękach ludzi ponieważ wspierają modernistyczny twór watykański, który jak rak pożarł Kościół Katolicki.

Bergoglio odwiedził ostatnio Bliski Wschód, gdzie opowiadał swoje herezje o fałszywym ekumenizmie, braterstwie, wolności i innych hasłach masońskich, . Watykan każe się bratać z mordercami. Na przykład  Irak wciągu ostatniego roku z 15 miejsca awansował na 11 w świecie, wśród krajów najbardziej prześladujących chrześcijan. Gwałty, porwania i maltretowanie kobiet są tam na porządku dziennym.

Czy ktoś widzi ten fałsz i zakłamanie modernistów?

Nie. Nikt już nic nie widzi i nie słyszy.

Ekumenizm, ideologia masońska, nowa msza stworzona przez protestantów, wspieranie lawendowej mafii, to znaczy zboczeńców. Jednym słowem fałsz i zakłamanie.

Czy ktoś to widzi  ?

Nie.

Czego można nie rozumieć w łamaniu pierwszego przykazania?

Całują Koran, mówią że wszystkie religie są równe, oddają cześć jakieś Pachamamie, czy matce ziemi.

Co tu jest niezrozumiałe?

Występują przeciwko Bogu ! Szydzą z Niego! Plują wam w twarz, a wy mówicie że pada deszcz!

Jeżeli podaje im się cytat z Ewangelii to krzyczą:

Jak śmiesz sprzeciwiać się papieżowi, czy jakiemuś biskupowi!

Nie jesteśmy zobowiązani słuchać żadnego człowieka, który głosi inną Ewangelię niż nam przekazał Pan nasz Jezus Chrystus. Jak mówi św. Paweł -nawet anioł z nieba i każdy kto głosi inną Ewangelię niech będzie przeklęty. (Ga. 1. 6 -9)

Co tu jest niezrozumiałe?

Słynna Gospa z Medjugorie , zjawa mamiąca setki tysięcy ludzi. Napisano już tony o kłamstwach i oszustwach tam występujących. Związki zakonnic z zakonnikami, interesy, pieniądze itp. I co z tego? Przecież ludziom to odpowiada. To takie ludzkie i światowe , bo tam jest moc, jak twierdzi jeden z kaznodziejów modernistycznych, który chyba się naoglądał za dużo Gwiezdnych Wojen. Ludziom tam wszystko pasuje; Gospa im dziękuje, a nie jak Matka Boga nakazuje pokutę i życie w Prawdzie. To widać jak na dłoni, że jedynym celem zjawiska Medjugorie jest hasło :

Zabić Fatimę!

Autostrada do piekła jest łatwiejsza , ponieważ podąża się z tłumem, nie wyłamuje, nie naraża na szyderstwa. Dlatego najpierw udaje się, że nie dostrzega się kłamstw i oszustw, a później już się naprawdę nic nie widzi i nie słyszy.

Egzorcyści. To jest ciekawy temat. Oni  już odpłynęli do innej galaktyki umysłowej. Opowiadają jakieś nie stworzone historie o walkach z szatanem rodem z Hollywood, a wystarczy tylko poczytać co szatan może, a czego nie i od razu widać gdzie jest prawda, a gdzie bajki żeby sprzedać swoje książki. Opowieści to jeszcze najmniejsze zło. Oni przekazują słowa demonów jako prawdę objawioną, ponieważ zmusili szatana do mówienia . Ich własne ego ich samych przerasta. Oczywiście jak to w zwyczaju maja moderniści wspominają, że trzeba być posłusznym, jednak sami łamią nakaz milczenia o tym co widzą i słyszą podczas egzorcyzmów. Efekt tego jest taki, że ludzie w dyskusjach argumentują swoje poglądy słowami szatana.

Gdzie tu jest sens i logika?

W całej ideologii modernistycznej , która od wielu lat przekazuje nam komunistyczno masońską wizje świata z jedną religią i jednym rządem nie znajdziecie żadnego sensu i logiki , ponieważ szatan to kłamstwo i oszustwo. 

Świat pędzi w przepaść. Nikt nie widzi że Boga już tu nie ma. Sodoma i Gomora

…wstając otrzepał kurz i wyszedł , spojrzałem na piękny niegdyś kościół , ale nie zobaczyłem nawet kamienia na kamieniu, ogień świec piekielnie palił a dym pożerał dusze chciałem uciec lecz bramę zatrzasnął z hukiem…

Obowiązuje nakaz ucieczki. Ostatni wierni musza uciekać tak jak Lot, i nie mogą się oglądać, tak jak jego żona. Świat, szatan kusi, jednak żeby przetrwać i dojść na Golgotę nie wolno zawracać. Czasami wołajmy z boleścią w głosie:

Boże mój Boże czemuś mnie opuścił !

ale wytrwale idźmy do przodu powtarzając

nie moja wola ale Twoja niech się stanie!

a tam za krzyżem ujrzycie Zmartwychwstanie , ponieważ Krzyż jest Drogą, a celem jest Zmartwychwstanie.


Arkadiusz Niewolski

Droga zatracenia – Jan Paweł II

Droga Zatracenia – prawica

Droga krzyżowa – droga życia!


Codziennie wieczorem wspieramy osoby wyrażające swoje poddanie się woli Boga naszą modlitwą:


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

2 odpowiedzi na „Droga zatracenia – Boga już tu nie ma !”

 1. Awatar Ann
  Ann

  Mam dla Pana szokującą wiadomość – JEZUS BRATAŁ SIĘ Z MORDERCAMI!!! Jednemu nawet obiecał zbawienie tuż przed jego śmiercią na krzyżu. Obok krzyża Chrystusa. Czy to Pana nie szokuje? Co tam Bergoglio (którego posłuszni katolicy – a posłuszeństwo to – cnota Świętych ! – nazywają Papieżem Franciszkiem ), skoro sam Jezus dopuścił się tak niewybaczalnego wybaczenia!!!

  Polubienie

  1. Awatar Arkadiusz Niewolski

   Szokuje mnie tylko jedno u modernistów ich zaślepienie i niedostrzeganie prawdy. Co Pani porównuje? Łotr na krzyżu wykazał skruchę i żal za grzech i zostało mu to wybaczone. Jednak drugi tego nie zrobił i został potępiony. Mahometanie czy hindusi nie chcą się nawracać i trwają w swoich błędach prześladując i mordując chrześcijan . O posłuszeństwie proszę sobie poczytać tutaj :https://niewolnikmaryi.com/2021/03/26/problem-pomylonego-posluszenstwa/ Jednak zawsze może Pani słuchać modernistów z Bergoglio na czele i modlić się do jakiej Pachamamy czy allaha dla nich to bez znaczenia do kogo

   Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: