Abp.Vigano: to jest skorumpowany antykościół heretyków i rozpustników!

Arcybiskup Carlo Maria Viganò 2 listopada 2020 roku napisał drugi raport na temat lawendowej mafii w Watykanie (LifeSiteNews). Nie jest on tak obszerny jak ten z 25 sierpnia 2018 roku, kiedy światło dzienne ujrzało 11 stronicowe sprawozdanie  na temat moralnej zgnilizny w Kościele.  Jednak tutaj też padają nazwiska i fakty, które pokazują całkowity upadek tego posoborowego tworu którym kieruje Jorge Mario Bergoglio.

Po ostatnich skandalach finansowych Bergoglio usunął Giovanniego Angelo Becciu i na jego miejsce został mianowany Edgar Peña Parra.

Arcybiskup Vigano opisuje kim jest ten człowiek. Kogo wyznaczył Franciszek do uzdrowienia katastrofalnego zarządzania?  Zachęcam do przeczytania całości TUTAJ, ja tylko przedstawię parę cytatów z życiorysu  Edgara Peña Parra, ponieważ są one wystarczająco wstrząsające, nie trzeba ich komentować:

Młody Edgar Peña Parra, w przeddzień swoich święceń kapłańskich, był już opisywany jako notoryczny homoseksualista do tego stopnia, że ​​w lutym 1985 r. Abp Roa Pérez powiedział rektorowi seminarium Leonowi Cardenasowi, że żywi wątpliwości co do niego  i  ponadto dowiedział się, że został wyrzucony z seminarium San Tommaso d’Aquino na trzecim roku formacji. Według kierownika duchowego seminarium ks. Leyre, wiadomość o wydaleniu została ukryta przez innego księdza, Don Roberto Lückerta Leona, który sfałszował raport. W międzyczasie Lückert Leon został arcybiskupem Coro przewodniczącym Komisji Komunikacji Społecznej Konferencji Episkopatu Wenezueli.

24 września 1990 r. Peña Parra został oskarżony o uwiedzenie dwóch niższych seminarzystów z parafii San Pablo … Wielebny Enrique Pérez, były rektor Wyższego Seminarium Duchownego, potwierdził ten epizod na piśmie.

W sierpniu 1992 roku,  Edgar Peña Parra był zamieszany w śmierć dwojga ludzi: lekarza i niejakiego Jairo Péreza, którzy zginęli w wyniku porażenia prądem. na wyspie San Carlos na jeziorze Maracaibo. W dokumentacji podano szczegóły, że ciała znaleziono nagie, i z oznakami makabrycznych praktyk homoseksualnych…..

W styczniu 2000 r. Dziennikarz Maracaibo Gastón Guisandes López wniósł poważne oskarżenia przeciwko kilku homoseksualnym księżom z diecezji Maracaibo, w tym Peña Parra.

W dniu 15 października 2018 r. Bergoglio mianował go zastępcą w Sekretariacie Stanu 

Peña Parra, zgodnie z dokumentami sędziów Stolicy Apostolskiej, rzekomo odegrał kluczową rolę w latach 2018-2019 w kilku decyzjach finansowych, które spowodowały stratę  ponad 100 milionów euro.

Takimi ludźmi otacza się Bergoglio. 

Czy naprawdę  uważasz że dzisiejszy Watykan i większość duchowieństwa, która to wszystko wspiera to jest Kościół Katolicki?

Tak na marginesie chciałem zauważyć, że coraz więcej publicystów unika określenia papież w stosunku do Franciszka. Niestety trudno kogoś, kto tak postępuje  traktować jak papieża, to jest nawet niemożliwe.

Podobnie postępuje w innych sprawach. Kłamie i oszukuje. Dobrym przykładem jest jego ustawiczne nauczanie o wspomaganiu ubogich itp. a tymczasem:

Salvino Mondello, reprezentujący byłego sekretarza kardynała Becciù, napisał list do włoskiej gazety La Stampa, w którym stwierdził, że negocjacje w sprawie kontrowersyjnych inwestycji  w luksusowe apartamenty  w Londynie miały „poparcie ” papieża Franciszka. 

Cała sprawa jest jak z filmu kryminalnego, zresztą jedna i druga, pranie brudnych pieniędzy, miliony które zniknęły itp. Całość można przeczytać TUTAJ

Oczywiście tylko ustawicznie i bluźnierczo powołujący się na św. Franciszka  Bergoglio jest zdolny do takiej hipokryzji. Wspierać malwersacje na miliony i mówić o walce z biedą i niesprawiedliwością społeczną. Typowy komunista lub mason, ponieważ komuniści i masoni też wygłaszają piękne mowy o braterstwie i równości ze swoich pałaców, które utrzymują z różnych przekrętów finansowych. 

Fałszywy obraz Św. Franciszka we FRATELLI TUTTI

Vigano: Dla Bergoglio i jego świty sodomia nie jest grzechem…

Franciszek mianuje nowych kardynałów (wzmacnia lawendową mafię)

Vigano: Bergoglio realizuje masoński plan zniszczenia Kościoła

 


Arkadiusz Niewolski

Fot: Franciszek i Edgar Peña Parra w sali prasowej Stolicy Apostolskiej.

Żródło: Lifesitenews.com,  

Skomentuj