Publiczne obchody Bożonarodzeniowe odwołane, ekumeniczne bluźnierstwa nie!

astąpiło to zaledwie dwa dni po tym, jak Papież wziął udział w rzymskim ekumenicznym spotkaniu z przywódcami buddyjskimi, muzułmanami i innymi przywódcami religijnymi. Wydarzenie nosiło tytuł „Nikt nie jest zbawiony sam: pokój i braterstwo” i odbyło się 20 października. Dwie połówki wydarzenia były równoczesnymi nabożeństwami w różnych miejscach w pobliżu rzymskiego Piazza del Campidoglio. Papież Franciszek przewodniczył chrześcijańskiej modlitwie w Bazylice Najświętszej Marii Panny przy Ołtarzu Nieba (Basilica di Santa Maria in Ara Coeli). 

Jak widać obchody Bożego Narodzenia są zagrożeniem dla Franciszka ale ekumeniczne bluźnierstwa i gale z okazji publikacji wygłaszanych herezji już nie. Widać wyraźnie, że priorytet katolików jest całkiem inny niż dzisiejszego kościoła modernistycznego.

 


Arkadiusz Niewolski

fot. Franciszek ze światowymi przywódcami religijnymi, 20 października 2020 r., YouTube.

4 komentarze do “Publiczne obchody Bożonarodzeniowe odwołane, ekumeniczne bluźnierstwa nie!”

    1. Arkadiusz Niewolski – Niczym jestem, tylko prochem , robakiem pełzającym u stóp Twoich...Panie niegodnym jest Twojego spojrzenia ! Zwracam się więc to Twojej Matki. Ufam i Wierzę , że Matka Boga mnie do Ciebie doprowadzi!

      Przepraszam że tak długo trwało zatwierdzenie , ale komentarze zawierające same linki trafiają do spamu .

    2. Agnieszka – Zdrowa nauka Kościoła przeciw kłamstwom modernistów. „Albowiem przyjdzie czas, że zdrowej nauki nie ścierpią, ale według swoich upodobań nazbierają sobie nauczycieli, żądni tego, co ucho łechce, i odwrócą ucho od prawdy, a zwrócą się ku baśniom.” (2 Tym. 4:3-4)

      Panie Piotrze, myślę że to nie ma na celu trywializowania nabożeństwa do Matki Bożej, ale skomentuję skoro postanowił się pan tym podzielić na naszej stronie. Trzeba raczej przypominać jak powinno wyglądać prawdziwe nabożeństwo, a Pan myślę powinien wiedzieć że kwiatki i śpiewanie to zdecydowanie za mało. Zwłaszcza co do NMP to dość niedojrzałe i niebezpieczne uproszczenie. https://niewolnikmaryi.com/2020/09/29/o-falszywych-czcicielach-nmp/

Skomentuj