Joe Biden – Franciszek to mój przyjaciel


zdjęcie Twitter

Proaborcyjny kandydat na prezydenta USA twierdzi , że jest katolikiem. Na potwierdzenie podaje swoją przyjaźń z Bergoglio.  Biden chwali  Franciszka i utożsamia swoją kampanię prezydencką z wartościami przedstawionymi w  jego pontyfikacie 

Przyjrzyjmy się zatem  co oferuje Joe Biden swoim wyborcom.

 1. „Podobnie jak w przypadku sprawiedliwości rasowej i praw kobiet, widzimy sprzeciw wobec wszystkich postępów, jakie poczyniliśmy w kierunku równości” – powiedział Biden. Czyli ustawa o równości w praktyce dyskryminacja normalnych ludzi, związków przez LGBTQ
 2. Biden poleciłby Departamentowi Sprawiedliwości „zrobić wszystko, co w jego mocy”, aby zablokować stanowe przepisy chroniące życie, w tym wymogi dotyczące powiadamiania rodziców, przepisy dotyczące ultrasonografii i okresy oczekiwania.
 3. W zeszłym miesiącu obiecał przywrócić krajowe i zagraniczne finansowanie przemysłu aborcyjnego i zniweczyć wysiłki administracji Trumpa, aby nie finansować aborcji z pieniędzy federalnych. 
 4. Na początku tego roku Biden powiedział że „równość osób transpłciowych to kwestia praw obywatelskich naszych czasów”. Jako wiceprezydent, pierwszy „ślub”, jakiego udzielił Biden, odbył się pomiędzy dwoma facetami. 

Można by tak wymieniać dalej ,ale to wystarczy do pokazania kim jest kandydat demokratów a raczej różnej maści lewaków. Znajduje on jednak potwierdzenie swoich poglądów , jak sam twierdzi , w nauczaniu Bergoglio .

Ojciec Robert E. Morey z kościoła katolickiego św. Antoniego we Florencji w Południowej Karolinie przestrzegał kanonu 915 podczas niedzielnej porannej Mszy św.. i  odmówił podania Komunii Świętej dla J.Bidena.  Kanon 915 Katolickiego Kodeksu Prawa Kanonicznego mówi, że ci, którzy „wytrwale” trwają w „jawnym grzechu ciężkim, nie mają być dopuszczeni do Komunii Świętej”.

Jednak kandydat na prezydenta USA nie przejmuje się tym. ponieważ to był jeden taki przypadek a po za tym Franciszek udziela mu Komunii Św. Watykan tego nie dementuje a więc to jest prawda . 

Bergoglio oficjalnie nie poparł Bidena, ale nie przepuści żadnej okazji , żeby nie zaatakować Trumpa. Szczególnie mu nie pasuje postawa antyimigracyjna dzisiejszego prezydenta. Porównuje go do Heroda i twierdzi że „Osoba, która myśli tylko o budowaniu murów, gdziekolwiek by nie były, a nie o budowaniu mostów, nie jest chrześcijaninem”  

Jak wiadomo Bergoglio szczególnie dba o to żeby zalała nas fala obcych kulturowo imigrantów. Jest gorącym zwolennikiem globalnego planu likwidacji cywilizacji łacińskiej. Jeden rząd, jedna religia.

Niestety , chociaż to już przestało dziwić, Franciszek nie reaguje na coraz zuchwalsze zapędy lewackich rządów.  Powiedział np że nie będzie komentował włoskich przepisów dotyczących związków cywilnych osób tej samej płci, „ponieważ papież jest dla wszystkich i nie może się wtrącać w specyficzną wewnętrzną politykę kraju”.  Oczywiście oszukuje ponieważ krytykując Trumpa też się wtrąca. 

Szokujące w tym wszystkim jest tylko to, że  sympatie Watykanu już nawet nie są po stronie centrum tylko skrajnej lewicy antyreligijnej , a nawet antyludzkiej a przecież moderniści tak lubią dbać o człowieka tz. podobnie jak komuniści. Piękne hasła humanistyczne to fasada a za nią mordowanie nienarodzonych , starszych itp.

Bergoglio zapomniał już jak się wymawia słowo katolik. W modernistycznej nowomowie lepiej używać  słowa chrześcijanin. Jednak powołując się ciągle na jedność i braterstwo chrześcijan nie staje  w ich obronie np. nie przejmuje się losem tysięcy mordowanych , gwałconych torturowanych przez muzułmanów chrześcijan, tylko martwi się że za mało ich przyjmujemy.

Trump i Biden to tak jak i w Polsce, wybór mniejszego zła, ale ataki Franciszka na Trumpa stawia go po stronie skrajnej lewicy.

Joe Biden mianował senatora Kamalę Harrisa z Kalifornii swoim partnerem na liście kandydatów na prezydenta Demokratów, podwajając lojalność wobec najbardziej żarliwych elementów proaborcyjnych swojej partii. Harrisa jako kandydatka do Senatu chwaliła się  zmusza religijne firmy i ośrodki obrony życia do gwałcenia sumienia.

Czyż to nie jest odpowiednie towarzystwo dla przywódcy modernistycznego kościoła? Widać po tym jaki jest szczęśliwy na spotkaniach z nimi.

Chińskich katolików sprzedał za garść srebrników a amerykańskich za co może za amnestie dla przestępców seksualnych ?

 


Arkadiusz Niewolski

źródła: 

https://www.lifesitenews.com/

https://apnews.com/ab96c4d9b3a84ef9b10598781ff38e93

 

 

 

 


2 odpowiedzi na „Joe Biden – Franciszek to mój przyjaciel”

 1. Awatar Kościół modernistyczny, demokraci i komuniści to jedna rodzina – Niewolnik Maryi

  […] jest zajadle antykatolicka i promuje wszystko co jest związane z zabijaniem dzieci , Harrisa jako kandydatka do Senatu chwaliła się  zmusza religijne firmy i ośrodki obrony życia do gwałcenia sumienia. Dla […]

  Polubienie

 2. Awatar Jan Paweł II i R.Regan pokonali komunizm a Franciszek i J.Biden go odbudują – Niewolnik Maryi

  […] Amerykańscy biskupi wystosowali gratulacje do popieranego przez nich kandydata demokratów Bidena. Tak to prawda wraz z Franciszkiem popierali oni zwolennika zbijania nienarodzonych a nawet karali księży którzy twierdzili że nie można głosować na niego . Jakby tego było mało postanowili pogratulować też jego potencjalnemu wiceprezydentowi senator Kamala Harris z Kalifornii. Harrisa jako kandydatka do Senatu chwaliła się że zmusza religijne firmy i ośrodki obrony życia do gwałcenia sumienia. Czyż to nie idealna para do poparcia dla katolików?(Joe Biden – Franciszek to mój przyjaciel) […]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: