Aktualności

Jan Paweł II i R.Regan pokonali komunizm a Franciszek i J.Biden go odbudują

Jan Paweł II i Regan myśleli , że pokonali Imperium zła a ono się odrodziło z większą siłą i to tam gdzie nikt by się nie spodziewał w Watykanie i Waszyngtonie. 

Fałsz , zakłamanie i hipokryzja tak można podsumować wiadomości z USA.

Amerykańscy biskupi wystosowali gratulacje do popieranego przez nich kandydata demokratów, Bidena. Tak, to prawda. Wraz z Franciszkiem popierali oni zwolennika zbijania nienarodzonych, a nawet karali księży którzy twierdzili, że nie można głosować na niego . Jakby tego było mało, postanowili pogratulować też jego potencjalnemu wiceprezydentowi senator Kamala Harris z Kalifornii. Harris jako kandydatka do Senatu chwaliła się, że zmusza firmy wspierające wartości chrześcijańskie  i ośrodki obrony życia, do gwałcenia sumienia. Czyż to nie idealna para do poparcia dla katolików? (Joe Biden – Franciszek to mój przyjaciel)

8 listopada 220 roku amerykański watykanista John L. Allen Jr. zastanawiał się na łamach cruxnow.com  czy przyjaźń  Franciszka i Bidena będzie podobna jak Jana Pawła II i Regana. Słusznie zauważa że ci dwaj ostatni byli politycznymi konserwatystami. Ja bym nawet dodał, że patrząc na dzisiejsze standardy to ultra konserwatystami i łączyła ich wola walki z komunizmem, czyli imperium zła.  Nie wiem czy autor świadomie to zrobił, ale pokazując co łączy Bergoglio i demokratę Bidena, przedstawił tego pierwszego jako lewackiego aktywistę, co jest zresztą prawdą, i o czym nie raz już pisaliśmy.

Co więc pisze ten watykanista:

Biden …. w zasadzie jest katolikiem tego papieża – centrolewicowym, szeroko humanistycznym i globalistycznym…

Franciszek ma teraz w Białym Domu kogoś, kto podziela jego lęk przed tym, co papież nazwał „krótkowzrocznym, ekstremistycznym, urażonym i agresywnym nacjonalizmem” w swojej niedawnej encyklice Fratelli Tutti  ta encyklika jest niczym innym jak współczesnym manifestem komunistyczno masońskim. Pisaliśmy o tym TUTAJ

Chociaż papież z pewnością nie udzielił bezpośredniego poparcia, znalazł inne sposoby, aby jasno określić swoje preferencje; na przykład w niedawnym wywiadzie wychwalał książkę włoskiego komunistycznego dziennikarza z 2019 roku, porównującą Trumpa do dojścia Hitlera do władzy w 1933 roku.

większość wojen w Ameryce była prowadzona przez demokratycznych prezydentów, co oznacza, że ​​Franciszek jako „papież pokoju” może również próbować naciskać na Bidena, 

Jak to się stało , że ten niby papież pokoju popiera tych którzy toczą więcej wojen. Czyżby nie zdawał sobie sprawy, że idea globalizmu jest bardziej niebezpieczna niż wszystkie nacjonalizmy razem wzięte. 

Autor określa jasno, że razem mogą walczyć o:

 globalistyczny, wielostronny, szeroko postępowy humanizm, jak naszkicował w Fratelli Tutti 

Ze swojej strony mogę tylko dodać że łączy ich jeszcze jedna sprawa i być może najważniejsza. Są to niejasne powiązania finansowe Bidena z Komunistyczną Partią Chin i zdrada chińskich katolików przez Watykan, za którą Chiny płacą Stolicy Apostolskiej.

Jan Paweł II i Regan myśleli, że pokonali Imperium zła, a ono się odrodziło z większą siłą, i to tam gdzie nikt by się nie spodziewał, w Watykanie i Waszyngtonie. 

Kiedyś spotkało się dwóch konserwatystów a dzisiaj dwóch komunistów. Papież w ciepłych słowach wyrażający się o napisanej przez komunistę książce. To już nikogo nie dziwi prawda?! Wszyscy to przyjmują, Komunistyczne hasła zawsze były chwytliwe, a ci co jednak nie chwytali ginęli w lasach Kamczatki lub od strzału z nagana.

Myślicie , że to niemożliwe w dzisiejszych czasach? Spójrzcie na protesty lewicy ile agresji , narodowi socjaliści z lat 30 to przy nich przedszkole .

Watykan staje się specjalistą od wbijania noża w plecy. Nie broni chrześcijan tylko wspiera najazd na Europę  islamu (Przemilczane zbrodnie). Potrójnie zdradził chińskich katolików (Potrójna zdrada Watykanu) , a teraz  zdradził konserwatystów amerykańskich na rzecz globalistycznych utopii.

 


Arkadiusz Niewolski

 

1 komentarz dotyczący “Jan Paweł II i R.Regan pokonali komunizm a Franciszek i J.Biden go odbudują

  1. Raboman

    Ja ufam, że Duch Święty, który może wszystko nie pozwoli aby Zły zwyciężył. Miejmy ufność w Bogu, bo jeśli Bóg z nami to któż przeciwko nam??? AMEN!!!

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: