Vigano: Dla Bergoglio i jego świty sodomia nie jest grzechem…

25 lipca Marco Tosatti opublikował koleiny wywiad przeprowadzony z arcybiskupem Vigano. Rozmowa dotyczyła kardynała Theodore’a McCarricka. W 2018 roku Vigano przedstawił raport dotyczący homoseksualnych i pedofilskich przestępstw w kościele, w którym był on głównym oskarżonym. Niestety Bergoglio zatuszował sprawę w takim stopniu w jakim było to możliwe. Wszczęto tylko procedury administracyjne  w wyniku których McCarrick został  zwolniony ze stanu duchownego 16 lutego 2019 roku. Niedopuszczenie do sądowego procesu doprowadziło do braku kary .  Arcybiskup Vigano twierdzi ,że skala przestępstw jest przerażająca. Bergoglio publicznie deklaruje jawność i osądzenie winnych robiąc dokładnie odwrotnie przy pełnym poparciu mediów związanych z ruchem na rzecz rządu światowego.

AKTUALNOŚCI

Dlaczego tak się dzieje? Watykan i zwolennicy globalizmu próbuje zatuszować to co wydaje się oczywiste. Ścisły związek homoseksualizmu wśród duchownych, tzw. lawendowej mafii, z pedofiliom szerzącą się w kościele. Vigano idzie nawet dalej zauważając , że skandale seksualne są związane ze zmianami posoborowymi. Upadek moralny duchowieństwa dosięgnął najwyższych szczebli.

Uważam, że konieczne jest, aby raz na zawsze wyjaśnić ścisły związek między sodomią a pedofilią, co potwierdzają również same statystyki: związek, o którym Watykan skrupulatnie milczy, aby nie urazić obecnej mentalności, która jest powszechna. wśród wielu hierarchów. Ale potępienie pedofilii ….bez równoprawnego potępienia sodomii byłoby hipokryzją ….. Kościół zalicza sodomie  do grzechów wołających o  pomstę do Boga..

Herezja, sodomia i zepsucie jest wizytówką dzisiejszego kościoła.

Jakby tego jeszcze było mało wskazuje na polityczne przyczyny  ochrony Theodore’a McCarricka. Kardynał był negocjatorem  na zlecenie Franciszka .skandalicznej umowy Watykanu z Chinami . O tym można przeczytać TUTAJ.

AKTUALNOŚCI

Churchmilitant.com w swoim wcześniejszym artykule zarzuca byłemu kardynałowi również współpracę z komunistami:

…odkrył powiązania między McCarrickiem a sowieckimi komunistami sięgające jego młodości. Szybko awansując w szeregach Kościoła, stał się graczem geopolityki, promując sprawę światowego marksizmu.

Arcybiskup Vigano kolejny już raz wyciąga brudy modernistów na światło dzienne i musi się ukrawać ponieważ Watykan nie toleruje prawdy.

Ciekawe że kiedyś loże masońskie ścigały pragnących się wycofać a teraz loża  watykańska robi to samo.

Całość wywiadu można przeczytać TUTAJ

Słowa arcybiskupa Vigano potwierdzają to o czym my piszemy i mówimy. Posoborowy twór jest efektem odwrócenia się od Boga. Modernistyczny dzisiejszy kościół to upadek moralny, zepsucie i bluźnierstwo, a w takim towarzystwie nie może być Boga.

AKTUALNOŚCI


Arkadiusz Niewolski

1 komentarz do “Vigano: Dla Bergoglio i jego świty sodomia nie jest grzechem…”

  1. Pingback: Abp.Vigano: to jest skorumpowany antykościół heretyków i rozpustników! – Niewolnik Maryi

Skomentuj