Międzynarodówka watykańska!


Watykan w jednym chórze z instytucjami globalistycznymi (ONZ, Światowe Forum Ekonomiczne) nawołuje do budowy nowego utopijnego społeczeństwa „po COVID”.

Co ma COVID-19 wspólnego z globalizmem? Najwyraźniej więcej niż się większości wydaje, skoro globaliści wykorzystują go, jako dobry motor do wdrażana swoich planowych działań.

Na niedawnej konferencji prasowej pod tytułem „Przygotowanie przyszłości, budowanie pokoju w dobie COVID-19”, Watykańska Komisja COVID-19, która powstała z inicjatywy papieża Franciszka, od której to wymagał (jak twierdzi jeden z koordynatorów komisji) „kreatywnych rozwiązań””, stała się tak „kreatywna” iż proponuje rozwiązania żywcem wzięte z Agendy 2030. Rysuje nam świetlaną przyszłość ludzkości za przyczyną działań preferowanych przez oenzetowską agendę zrównoważonego rozwoju.

COVID jak się okazuje, ma też wiele wspólnego z” bioróżnorodnością”, „masowym wymieraniem” gatunków, oraz z globalnym ociepleniem. O tym wszystkim wszakże mówi biuletyn watykańskiej grupy zadaniowej COVID – 19.

AKTUALNOŚCI

Tak więc, watykańska komisja pracująca m.in. nad „wspieraniem zarządzania w celu promowania globalnej solidarności” nie martwi się tylko z powodu COVID.

Na czym polega ta globalna solidarność?

  • Na przykład, na powszechnym rozbrojeniu bo „nie ma uzdrowienia bez pokoju. Nadszedł czas na zbudowanie świata, który lepiej odzwierciedla prawdziwie integralne podejście do pokoju, rozwoju człowieka i ekologii ”- powiedział przewodniczący grupy kard. Turkson.
  • Na „możliwości wprowadzenia powszechnej płacy podstawowej”, o czym wspominał papież Franciszek.
  • Reagowaniu na „kryzys natury” jakim rzekomo jest  „pandemia” COVID 19. Ponieważ jak twierdzi biuletyn, koronawirus „może być postrzegany jako wynik coraz bardziej dysharmonijnych relacji ludzkości ze światem przyrody”.
  • Przezwyciężaniu „egoizmu narodowego”,  a „nawet egoizmu religijnego„, bo „w ten sposób możemy z kolei uzdrowić gospodarkę ”.

Ks. Augustino Zampini, zastępca sekretarza stanu Dykasterii ds. Integralnej Służby Rozwoju Człowieka stwierdził że jesteśmy w „wyjątkowym momencie, aby dokonać głębokiej zmiany, aby zbudować zdrowszy i bardziej sprawiedliwy świat i planetę ze zdrowymi ludźmi i instytucjami”.

Jaki obraz się rysuje? Globalne państwo gdzie wszyscy będą grzeczni i bezpieczni,  tolerancyjni dla zboczeń i nie wychylający się ze swoją wiarą, bo to „egoizm religijny”, żyjący na zdrowej, czystej planecie, gdzie nikt nie będzie głodował bo zapewnią każdemu płace minimalną, no bo „czy się stoi czy się leży…”,   i wszyscy będziemy zdrowi, bo wyszczepieni…. No i ściany w blokach, może tym razem nie będą stawiane krzywo. Jeszcze tylko ktoś „zapomniał” dodać hasło: Komuno wróć! lub powitanie: Witajcie w naszej loży!

AKTUALNOŚCI


Żródło: lifesitenews.com, revistaecclesia.com, humandevelopment.va

 


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: