Abp Viganò wskazuje winnych

Wczoraj opublikowano list zakonnicy z nieujawnionego klasztoru do Abp Vigano. Siostra wyraża swoje poparcie dla działania arcybiskupa i dostrzega zło, które ogarnęło nie tylko katolików, ale co ciekawe zwraca również uwagę na ateistów. Pisze o możliwości walki wspólnie w połączeniu świadomym, czy też nie, z niewierzącymi. Wydaje mi się, że to jest najważniejszą sprawą w tych listach: Nie czas na podziały, walczmy ze wspólnym wrogiem.

Rozumiem że dramatyczna sytuacja zmusza siostrę do takich słów i wniosków. Jednak nie powinniśmy myśleć o zjednoczeniu się z ateistycznym złem do zwalczania szatana. Zaufajmy Niepokalanej i walczmy!

Abp Vigano wskazuje winnego- Sobór Watykański II. co nie jest niczym nowym lecz nie wspomina o broni jaką posiadamy. Jest nią Msza Św.  Wszechczasów.  Moderniści dokonali takiego spustoszenia wśród wiernych, nie poprzez to co ustalili i napisali na soborze. Ludzie tego nie znali, nie czytali. Czy moderniści rozpowszechniali taką wiedzę ? Nie . Oni zabrali wiernym prawdziwą Mszę Św. i to wystarczyło. Pozbawieni łączności sakramentalnej z Bogiem katolicy stali się marionetkami w rękach sekty modernistycznej. Można i trzeba pokazywać zło, ale tylko przywracanie Mszy Św. może obudzić rzesze wiernych, tak jak jej brak ich uśpił

Zapraszam do zapoznania się z tymi listami. TUTAJ  TUTAJ


Arkadiusz Niewolski

3 komentarze do “Abp Viganò wskazuje winnych”

  1. Arkadiusz Niewolski – Niczym jestem, tylko prochem , robakiem pełzającym u stóp Twoich...Panie niegodnym jest Twojego spojrzenia ! Zwracam się więc to Twojej Matki. Ufam i Wierzę , że Matka Boga mnie do Ciebie doprowadzi!

    Czytałem teraz . Oni robią ludziom straszną rzecz, Czasami to nawet nie mam siły czytać takich rzeczy

  2. Pingback: Niewolnik Maryi – Tak Tak Nie Nie

Skomentuj