Abp Viganò wskazuje winnych


Wczoraj opublikowano list zakonnicy z nieujawnionego klasztoru do Abp Vigano. Siostra wyraża swoje poparcie dla działania arcybiskupa i dostrzega zło, które ogarnęło nie tylko katolików, ale co ciekawe zwraca również uwagę na ateistów. Pisze o możliwości walki wspólnie w połączeniu świadomym, czy też nie, z niewierzącymi. Wydaje mi się, że to jest najważniejszą sprawą w tych listach: Nie czas na podziały, walczmy ze wspólnym wrogiem.

Rozumiem że dramatyczna sytuacja zmusza siostrę do takich słów i wniosków. Jednak nie powinniśmy myśleć o zjednoczeniu się z ateistycznym złem do zwalczania szatana. Zaufajmy Niepokalanej i walczmy!

Abp Vigano wskazuje winnego- Sobór Watykański II. co nie jest niczym nowym lecz nie wspomina o broni jaką posiadamy. Jest nią Msza Św.  Wszechczasów.  Moderniści dokonali takiego spustoszenia wśród wiernych, nie poprzez to co ustalili i napisali na soborze. Ludzie tego nie znali, nie czytali. Czy moderniści rozpowszechniali taką wiedzę ? Nie . Oni zabrali wiernym prawdziwą Mszę Św. i to wystarczyło. Pozbawieni łączności sakramentalnej z Bogiem katolicy stali się marionetkami w rękach sekty modernistycznej. Można i trzeba pokazywać zło, ale tylko przywracanie Mszy Św. może obudzić rzesze wiernych, tak jak jej brak ich uśpił

Zapraszam do zapoznania się z tymi listami. TUTAJ  TUTAJ


Arkadiusz Niewolski


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

3 odpowiedzi na „Abp Viganò wskazuje winnych”

 1. Awatar vrs

  „Soborowy rak” to dość mocne określenie. Tymczasem gdzie indziej trwa próba reanimacji „Ducha soboru”:
  https://www.catholicworldreport.com/2020/05/31/a-saintly-view-of-vatican-ii/

  Polubione przez 1 osoba

 2. Awatar Arkadiusz Niewolski

  Czytałem teraz . Oni robią ludziom straszną rzecz, Czasami to nawet nie mam siły czytać takich rzeczy

  Polubienie

 3. Awatar Niewolnik Maryi – Tak Tak Nie Nie

  […] nieprzemyślane ruch ,albo wie co robi i wybrał  drogę do walki z lewactwem razem z ateistami (TUTAJ o tym piszemy) i prezydentem USA.  List do prezydenta wywołały wściekłość lewicowych […]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: