Uciekaj póki nie usłyszysz: Nie znam was!


Ruch modernistyczny w Kościele Katolickim oczywiście nie pojawił się w latach 60 ubiegłego wieku. Ten rak istnieje już setki lat a może i tysiące, ponieważ na odstępstwa i herezje rodzące się wszędzie zwracali już uwagę apostołowie. Można więc założyć, że ta choroba zakaźna rozprzestrzeniała się od wieków pierwszych i rosła karmiona kłamstwem i nienawiścią do prawdziwej Ewangelii a zwłaszcza do NMP.

Cechą charakterystyczną dla modernistów jest pomniejszanie ,odsuwanie na bok Niepokalanej. To są oczywiście wpływy protestanckie i dla dzisiejszych wyznawców tej fałszywej religii płynącej od faryzeuszy z Watykanu to nie jest nic dziwnego. Sam ich wielki mistrz zwany Franciszkiem nazywa NMP uczennicą , mulatką itp . Dla zniszczenia autorytetu Matki Boga pozwolono na jej kult oczywiście sterując nim odpowiednio np. przez takie brednie jak Medjugorie, Maria z Irlandii itp. Wypaczono Jej obraz. Stworzono jakąś cukierkową boginię emanującą tęczową miłością. Można to zauważyć na portalach społecznościowych. Tam prawie nic innego nie ma tylko serduszka , miłość i zdjęcia lalek. Teksty zawierające chociaż lekkie zabarwienie tradycji nie są zatwierdzane . To zjawisko zresztą występuje na praktycznie wszystkich portalach internetowych, chociaż tutaj część z nich postępuje inaczej, podają się za katolickie tradycyjne a sączą w czytelników truciznę kłamstwa i modernizmu, fałszywe orędzia itp. Nie będę wymieniał nazw ale uważajcie jeżeli zobaczycie jakieś nicki w stylu: w obronie tradycji, przeciw herezji i tym podobne nazwy. Bardzo często są to przebierańcy. Protestanci są oczywiście szczęśliwi z takiego obrotu spraw, ale nie wiem czy zauważają, że wyrzucanie Tabernakulum gdzieś na bok , stosowane już w nowych kościołach, nie oznacza tylko tego czego oni sobie życzyli , zaakceptowania że wszystko jest tylko symbolem . Nie to jest początek tego o co walczy synagoga szatana od 2 tys lat wymazania imienia Jezusa Chrystusa.

Słychać teraz głosy ,że upadły nie istnieje , piekło to bajka , a jak istnieje to jest głupi, ponieważ świat się zmienia a jego metody nie. Świat się zmienia ale ludzie nie, dalej nimi rządzą te same namiętności i upodobanie do tych samych grzechów. Za czasów proroka Jeremiasza żydzi też wzbogacali swoją religię o nowe elementy zapożyczone od pogan, inne bóstwa. Dzisiaj dzieje się to samo. Dla modernistów jakaś bogini ziemi, czy allach to jest to samo co Bóg. Można też za tym prorokiem powtórzyć pytanie:

Czy inne religie też się zmieniły?

Nie. Nawet można powiedzieć że bardziej się zradykalizowały i wzmocniły , co zresztą chyba nikogo nie dziwi. Upadek głównego wroga spowodował ich wzrost.

Szatan przeważnie zniekształca u swoich wyznawców obraz rzeczywistości. Jest ojcem kłamstwa i manipulacji. Tylko tak można wytłumaczyć sekciarskie uznawanie kłamstw za prawdę. Jak wiadomo rewolucje są przyczyną wszelkiego zła, ale też mają jedną, niezmienną cechę. Pożerają swoje dzieci. W tej modernistycznej rewolucji trafniejsze jest określenie spalają.

Zadaj sobie pytanie :

Czy naprawdę myślisz że Bóg się zmienił?

Czy inne religie też się zmieniły?

Odpowiedź jest łatwa. Ani Bóg się nie zmienił , ani inne religie się nie zmieniły. Dzisiejszy kościół nakazuje łamanie pierwszego przykazania Bożego i nie tylko tego.

W każdej rewolucji , czyli działaniu szatana, główny cel jest inny niż ludziom się wydaje i przeważnie nie ma nic wspólnego z pięknymi hasłami jakie pokazują przywódcy. Te hasła są zresztą niezmienne : równość , braterstwo i wolność. Za tymi pięknymi słowami kryje się okrutna prawda, np. ludobójstwo Wandei, czy miliony ofiar komunizmu. Pod tymi hasłami idą też moderniści . Mówią o miłości , równości itp – masońskie ideały,  a z nienawiścią niszczą wszystkich , którzy próbują trzymać się Ewangelii. Może pomyślisz sobie, że to jeszcze nie ludobójstwo. Spójrz ilu chrześcijan ginie dziennie z rąk muzułmanów, a oni mówią ze allach to ten sam Bóg . Ile dzieci nienarodzonych jest mordowanych . To nie jest ludobójstwo? Czy ktoś z tym walczy? Tak realnie NIE ,bo bratanie się z mordercami i wspieranie liberalnego systemu tym kierującego nie można nazwać walką, a jakieś pojedyncze wypowiedzi nic nie znaczą .

Trzeba pamiętać , że to zostało zapowiedziane : Nie będą słyszeć , nie będą widzieć. I to już jest. Więc jeżeli już zauważyłeś ,że modernizm to odstępstwo , schizma to uciekaj i nie patrz gdzie idzie większość , ponieważ oni nie widzą , nie słyszą a po za tym do zbawienia prowadzi wąska ścieżka tylko dla nielicznych , którzy wytrwają a nie dla większości którzy pędzą modernistyczną autostradą  do piekła.

 


Arkadiusz Niewolski


3 odpowiedzi na „Uciekaj póki nie usłyszysz: Nie znam was!”

  1. Awatar Katolickie Spojrzenie – Aktualności – Niewolnik Maryi – Tak Tak Nie Nie

    […] AUTOR ARKADIUSZ NIEWOLSKI DATA 27/04/2020 • ( DODAJ KOMENTARZ ) […]

    Polubienie

  2. Awatar Kolejne zwodnicze nauki Franciszka – Niewolnik Maryi

    […] Przypomnijmy sobie Rewolucje Francuską. Pod tym hasłem dokonano ludobójstwa katolickiej Wandei. Takich słów używa ktoś kto twierdzi że jest biskupem […]

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: