Heretycka ewangelizacja


Wszystkie te nowe sposoby ewangelizacji wprowadzają zamęt w głowach katolików , to jest piąta kolumna w szeregach KK.
Protestanci są heretykami tak jak każdy kto nie uznaje chociaż jednego dogmatu katolickiego. Wprowadzanie czegokolwiek do Kościoła z heretyckich religii jest zaprzeczeniem że KK jest jedynym prawdziwym Kościołem. To heretyckie odłamy biorąc coś od nas mogą na tym zyskać nigdy odwrotnie.
Prawdziwe charyzmaty dane od Boga występują u mistyków będących na poziomie Ojca Pio i wyżej.
Odnowa wzbudza uczucie wiary co jest może dobre dla protestantów jeżeli oni twierdzą że tylko wiara jest potrzebna do zbawienia. Te widowiska są spektaklami socjotechnicznymi i nie mają nic wspólnego z katolicyzmem.

Każdy katolik otrzymał Ducha Sw, w sakramentach może go utracić poprzez grzech ciężki a ściślej nie utracić tylko będąc w grzechu ciężkim zamykasz się na jego działanie to protestanci odrzucając sakramenty pozbawili się Ducha Sw. i to oni mają problem który może rozwiązać tylko nawrócenie .
 Ciekawe ludzie pozbawieni Ducha Sw. uczą katolików jak go przyjmować.
Mówią  że religie się połączą.  Oczywiście takie połączenie jest tylko możliwe po bezwarunkowym nawróceniu odszczepieńców . Rozmywanie prawdy polega na pokazywaniu że niby nie ma żadnych zasadniczych różnic między katolikami a protestantami. Kochajmy się i niech katolicy przyjmują z miłością to co dają im protestanci ale w druga stronę to już nie działa. Matka Boska jest dla nich nie do przyjęcia.
Jak słyszę te bajki o tym że Katolicy idą jedną drogą do Boga protestanci drugą ale kiedyś te drogi się połączą , spotkają w środku to mam dość. Prawda jest jedna nie ma środka ,prawdą jest nauka KK i nie idziemy różnymi drogami do Boga bo oni zeszli z tej drogi i na razie tkwią w herezji a to znaczy że spadają w przepaść.
Wmówienie, że Katolikom jest potrzebne dolanie Ducha Sw. jest po prostu absurdalne i to jeszcze metodami protestantów.     Protestancki kierunek świeckich kaznodziejów i różnych modernistycznych odchyleń doprowadzi do katastrofy .Europa jest tego dobrym przykładem , otworzenie sie na nowości doprowadziło do tego że w małych miejscowościach kościoły są sprzedawane a w większych KRK jest tylko jednym kilkudziesięciu wyznań , pozostałe to oczywiści odłamy protestanckie
Dla wrogów Kościoła zagrożeniem jest tylko Tradycja .
Katolicyzm to jest coś prostego w stylu tak tak nie nie.
Niestety chyba nikt o tym nie pamięta. Na każdy ,no prawie każdy. grzech można znaleźć wypowiedz jakiegoś kapłana który jest za jego złagodzeniem. Zamiast aborcji to wolność wyboru, piekła nie ma a może i jest ale po co o tym mówić itp.
W tym wszystkim najgroźniejszą rzeczą jest tworzenie fałszywego obrazu Miłości Bożej poprzez nierozróżnienia aspektu osobistego jak miłości do bliźniego a aspektu społecznego co doprowadza do fałszywie pojętej tolerancji .
W szeregach wiernych zaczęli się panoszyć jacyś głosiciele innej nauki. Heretyckie czyli protestanckie przedstawianie wiary jest dosłownie wszędzie .
 Nie ma się co przejmować tylko szykować się do obrony wiary i budować arki.

Na zakończenie trochę o polskich kaznodziejach z różnych ruchów  i odnów
.  Dobra wiadomość jest tylko dla służby zdrowia ,chorych na pewno już niedługo im braknie. w takim tempie uzdrawiania jak reprezentują nasi charyzmatycy może nawet braknąć chorych do uzdrowienia. Na Litwie sytuacja chyba jest dramatyczna lekarze nie mają co robić po wizycie polskiego guru.    Dobra koniec żartów . Mają nasi rodzimi kaznodzieje powiązania z protestanckimi sektami. Jednak łatwo to znaleźć w internecie i  nie będę zamieszczał linków.
Odnośniki do stron z informacjami nic już nie pomogą , ponieważ mamy do czynienia z sektami. Tak z sektami.
Ruchy charyzmatyczne są protestanckimi sektami w Kościele Katolickim.
Ludzie są poddawani ”praniu mózgu”. Słowa krytyki do nich nie docierają. Kochają i tolerują wszystkich oprócz swoich przeciwników.. Organizują seminaria,  kursy niby katolickie ,po których okazuje się że nie wiedzą nic na temat wiary katolickiej i głoszą herezje twierdząc że to katolicyzm. itd itd
To nie są żadne kontrowersje to jest droga w przepaść.

Arkadiusz


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: