Wojna na Ukrainie jest zbrodnią USA – FoxNews


Tucker Carlson, gospodarz FoxNews odnosił się do doniesień o licznych dokumentach wojskowych, które wyciekły w ciągu ostatnich dwóch miesięcy. 21-letniego gwardzistę narodowego, który jest o to oskarżany aresztowano. Jeden z wyciekłych dokumentów datowany na 23 marca ujawnia, że Stany Zjednoczone wysłały na Ukrainę 14 jednostek sił specjalnych, z Wielkiej Brytanii, z Łotwy, Francji i Holandii.

Odnosząc się do wspomnianych wyżej wyciekłych dokumentów, popularny gospodarz FoxNews zapewnił, że

to w rzeczywistości nie jest wojna Ukrainy. To jest nasza wojna. Stany Zjednoczone są bezpośrednio zaangażowane w wojnie przeciwko Rosji. W chwili, gdy mówimy, amerykańscy żołnierze walczą z rosyjskimi żołnierzami. Tak więc, to nie jest regionalny konflikt w Europie Wschodniej. To gorąca wojna pomiędzy dwoma głównymi supermocarstwami nuklearnymi na Ziemi, a jednak ta wojna nigdy nie została formalnie wypowiedziana.”

Nie została autoryzowana przez Kongres i z tego powodu ta wojna jest naruszeniem amerykańskiego prawa. Jest to zbrodnia” – powiedział.

Drugą rzeczą, której uczymy się z tych dokumentów, jest to, że pomimo bezpośredniego zaangażowania USA na siedmiu ukraińców ginie jeden rosjanin , Ukraińska obrona powietrzna została całkowicie zniszczona Ukraina przegrywa. Administracja Bidena jest tego doskonale świadoma i kłamie.

„Zaledwie dwa tygodnie temu, na przykład, sekretarz obrony Lloyd Austin powiedział Senatowi USA, że rosyjska potęga wojskowa ‚słabnie’. Innymi słowy, Rosja przegrywa wojnę. To było kłamstwo. Wiedział, że tak jest, kiedy to mówił, ale powtórzył to w zeznaniach kongresowych. To jest przestępstwo” – powiedział. (Źródło)

Prawda zawsze w końcu zostaje ujawniona. Co zrobi marionetkowy rząd warszawski jeśli USA wycofa pomoc dla reżimu ukraińskiego? Stany Zjednoczone na pewno to zrobią – w ostatnim czasie tylko tak kończą swoje wojny – wycofują się w popłochu jak np. z Afganistanu.

Dokumenty ujawniaja też że Rosja była nieustanie prowokowana do tej wojny, miedzy innymi przez ataki na ludność rosyjskojezyczną. Faszystowski rząd ukraiński był jawnie potępiany przez UE, a teraz karmi się świat samymi kłamstwami. Rosja nie jest dobra, ale to wcale nie oznacza że USA jest dobre. A tym bardziej potomkowie morderców z Wołynia którzy gloryfikują tą okrutną zbrodnie przy aplauzie warszawskich zdrajców.


Arkadiusz Niewolski


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: