Pachamama – krwawy kult promowany przez Watykan


10 sierpnia młody mężczyzna z Boliwii doniósł lokalnej prasie, że został odurzony narkotykami i pochowany żywcem jako ofiara dla Pachamamy czyli Matki Ziemi. Według doniesień lokalnych mediów, Víctor Hugo Mica Álvarez powiedział, że „towarzysz” zaprosił go do picia piwa w mieście Achacachi w prowincji Omasuyos w La Paz (Boliwia), po czym stracił przytomność i obudził się w trumnie.

Argentyński kapłan Ks. Javier Olivera Ravasi skomentował sprawę w rozmowie z ACI Prensa:

„To co poganie ofiarują, ofiarują demonom”, powiedział Apostoł Paweł do Koryntian (1 Kor 10,20)”

„Matka ziemia” jest głodna i nie zawsze chodzi o jedzenie, ale także o ofiary (sullus), aby uzyskać przysługę: owoce ziemi, hodowlę zwierząt lub nawet budowę budynku od podstaw” – skomentował to ks. O. Olivera (Źródło)

Jan Paweł II, w dwóch homiliach wygłoszonych w Peru i Boliwii, określił hołd oddawany Pachamamie jako rodowe uznanie boskiej opatrzności, które w pewnym sensie prefigurowało chrześcijańską postawę wobec stworzenia. 3 lutego 1985 r .w homilii stwierdził:

„wasi przodkowie, oddając hołd ziemi (Mama Pacha), nie robili nic poza uznaniem dobroci Boga i Jego dobroczynnej obecności, która zapewniała im pożywienie dzięki uprawianej przez nich ziemi ”.

11 maja 1988 r. powiedział, że Bóg

„wie, czego potrzebujemy od pożywienia, które produkuje ziemia, tej zróżnicowanej i wyrazistej rzeczywistości, którą wasi przodkowie nazywali „Pachamama” i która odzwierciedla dzieło Bożej opatrzności, które nam oferuje. jego dary dla dobra człowieka”.

Czego jeszcze tu można nie rozumieć?

Nawet gdyby ten młody człowiek źle tą sytuację zinterpretował, to nic to nie zmienia. Kulty pogańskie często charakteryzują się składaniem krwawych ofiar z ludzi, a w regionach skąd pochodzi kult Pachamamy praktykowano i niektórzy twierdzą że dalej się zdarza zabijanie dzieci w ofierze bożkom.

Watykan i cały ten dzisiejszy heretycki kościół łamie najważniejsze Pierwsze Przykazanie Boga fałszywym ekumenizmem. Bóg jest jeden Najwyższy i Żywy i każdy kto twierdzi inaczej i przekazuje to wiernym jest przeklęty. Nie słowami moimi tylko św. Pawła  Apostoła Narodów .

Nikt kto czynami, lub słowami, chociaż najmniejszym stopniu zakłamuje wiarę, Ewangelię przekazaną nam przez naszego Pana Jezusa Chrystusa nie należy do Świętego Kościoła Katolickiego. Każdy kto twierdzi inaczej jest kłamcą, a jego ojcem jest szatan.

Ludzie oddają hołd murom kościołów, odstępczym hierarchom, a odrzucają Boga dla bożków z kamienia i drewna . Teologowie i „prorocy”, często „uczeni w piśmie”, tylko nie wiadomo jakim – udowadniają że macie słuchać blużnierców. Stali się kłamcami, a Bóg im powie jak już mówił – że nie zna ich i nie kazał im tego mówić.

W ogrodach watykańskich, w Asyżu,  wielu innych miejscach oddają od wielu dziesiątek lat pokłon bożkom szatana. Pokażcie w jakim miejscu jeszcze nie zbezcześcili słowem, lub czynem imienia Pana Boga Naszego lub Jego Ukochanej Matki. Nie ! Nie my ich będziemy sądzili, ale sąd o nich wydadzą wszyscy męczennicy, którzy zginęli, często w wielkich męczarniach, dla obrony tego co teraz oni plugawią –  w obronie naszej świętej wiary.

Nie mów że coś jest przestarzałe, że czegoś nie wypada bo to inne czasy. Bóg jest niezmienny od wieków i taki pozostanie na wieki, a jeśli komuś to nie pasuje, to droga wolna. Świat a wraz z nim szatan czeka z gorącym przywitaniem. Tylko przestań się nazywać katolikiem i nie mów że sam się ktoś ekskomunikował odrzucając herezje i bluźnierstwa. Dobrze że sam  – zostanie to zapisane u Boga na korzyść , nie zmuszany spełnił wolę Boga który nienawidzi bałwochwalców.

Wszystko by zmieniali i unowocześniali w chrześcijaństwie,  ale nic im nie przeszkadza, że islam, hinduizm czy inna Pachamama jest niezmienna i bronią tego, a atakują Boga Prawdziwego. Żmijowe plemię opanowało ruiny kościoła. Kościół zostanie tam gdzie zawsze – w duszach na skale naszej wiary, a ich wraz z administracją i przejętymi budowlami pochłonie ogień piekielny.

Nawet nie pozdrawiaj, jak mówił apostoł  -heretyckich modernistów, którzy panoszą się wszędzie,  w każdej najmniejszej parafii, chociaż wielu tego nie widzi, ponieważ nie chce widzieć ani słyszeć.

Bóg jest jeden, żywy sprawiedliwy i niezmienny. Miłosierny dla chcących się nawrócić. I to jest jedyna Prawda reszta to proch i kłamstwo!


Arkadiusz Niewolski


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: