W jedności z papieżem Franciszkiem ?!


20 czerwca 2022 Franciszek przyjął na audiencji prywatnej znanego z promowania pogaństwa i pomniejszania roli Jezusa Chrystusa w zbawieniu Richarda Rohrem OFM . Ten człowiek nawet przez przeciwników jego działalności jest nazywany księdzem Kościoła Katolickiego  Jest to oczywistym kłamstwem, ponieważ jest on kapłanem dzisiejszej nowej religii – pogańskiej i odstępczej, kierowanej teraz przez argentyńskiego apostatę. Wygłasza on takie herezje i bluźnierstwa, że nawet dziecko znające tylko podstawy wiary powinno to odrzucić z wielkim obrzydzeniem… ale jak można się domyślać jest on w całkowitej zgodności z Franciszkiem. Przedstawię tutaj kilka jego bluźnierstw:

  • Jezus nie jest tym samym co Chrystus. Jezus jest po prostu „najlepszym skrótem” do osiągnięcia „ducha” Chrystusa..
  • Bez jakichkolwiek przeprosin, lekkiej teologii lub strachu przed herezją mogę słusznie powiedzieć, że Wenus była również dla mnie Chrystusem
  • Podążanie za Jezusem nie jest konieczne do osiągnięcia zbawienia, ale zamiast tego ludzie powinni „zakochać się w boskiej obecności, pod jakimkolwiek imieniem”

Nie muszę chyba dodawać, że jest on też zwolennikiem wszelkiej maści zboczeń, co nasz tytułowy bohater lubi najbardziej. Franciszek od zawsze twierdzi, że grzechy ciała nie są najważniejsze i promuje tylko tych którzy są uwikłani i powiązani z takimi obrzydlistwami. Arcybiskup Vigano twierdzi, że jest to jego świadoma polityka ponieważ może ich kontrolować znając ich mroczne sekrety. Na pewno w pewnym sensie ma rację, ale ja uważam że jest to wprowadzanie zasad, które są podstawą posoborowego kościoła modernistycznego. Jest to kościół będący odwrotnością Chrystusowego, a więc zamiast czystości – brud, a zamiast Prawdy – kłamstwo.

Pisałem wcześniej, iż mówiąc że jesteś w jedności z Franciszkiem stajesz się zwykłym komunistą. Można do tego dodać masonem i wspierającym różne zboczenia.

W jedności z papieżem Franciszkiem  oznacza że jesteś zwykłym komunistą !

W Polsce dużo rzeczy jest przemilczane przez media – nawet te niby katolickie. Dlaczego?  Z prostej przyczyny. Napisanie czegoś sugerującego że Jan Paweł II nauczał potępianego modernizmu i fałszywego ekumenizmu spotyka się z atakiem. To samo dotyczy s. Faustyny. Wygodniej jest nie poruszać tematów tabu dla Polaków… Świadomość społeczeństwa co tak naprawdę się dzieje w sprawach wiary na świecie jest bardzo niska . Powszechnie uważa się że Polska to kraj katolicki co już dawno nie ma nic wspólnego z prawdą.  Poparcie dla całkowitego zakazu aborcji jest na poziomie 10 % , a więc całą resztę eliminuje to jako katolików. To tylko jeden z przykładów. Ciekawą sprawą jest, że my uważamy np. Francje za kraj lewaków, a jest całkiem inaczej bo patrząc na ilość miejsc w których odprawiana jest Msza św. w tradycyjnym rycie rzymskim jesteśmy daleko w tyle.

W jedności z papieżem Franciszkiem powtarzane jest bezwiednie przez miliony Polaków i nikt się nie zastanawia co to naprawdę oznacza . Tu nie chodzi o to czy on jest tym papieżem czy nie jest. Zresztą on sam uważa się tylko za biskupa Rzymu , ponieważ jest to zgodne z nauczaniem protestantów. On pomniejsza rolę papieża, chociaż jeżeli chodzi o niszczenie tradycji katolickiej wykorzystuje z cała bezwzględnością swoją władze.

Bóg dał nam wolność po to żebyśmy myśleli i sami podejmowali decyzje, a nie po to żebyśmy tarzali się w grzechu i bezmyślnie podążali za fałszywymi pasterzami. Najwyższym pasterzem jest Jezus Chrystus i każdy kto głosi inna Ewangelię niż przekazana przez Niego „niech będzie przeklęty” jak mówi św. Paweł. To jest proste tak jak prosta jest wiara katolicka zagmatwana przez ludzi. 

Nikt nie powinien mieć złudzeń, że w tym dzisiejszym fałszywym kościele coś się zmieni. Deprawacja, wykorzystywanie seksualne , pedofilia, pogaństwo – są fundamentami na których on został zbudowany. Jego centrum jest w Watykanie a jego cel to całkowite zniszczenie wszystkiego co jest związane z imieniem Pana naszego Jezusa Chrystusa.

Obietnica i zniszczenie III Świątyni !


Arkadiusz Niewolski


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: