Kobiety są głównym celem zwolenników depopulacji!


Wielokrotnie pisałem, że aborcja jest najważniejszym elementem w całym systemie depopulacji. Nowy porządek świata, wielki reset, czy też czwarta rewolucja przemysłowa to tylko ładne nazwy, które znaczą tylko jedno – depopulacja – a więc wymordowanie większości populacji ludzkiej na ziemi. Oczywiście w ramach lewackiej walki o wolność.

W styczniu pisałem na temat tego jak niszczą kobiety.

Walka toczy się o kobiety, o matki naszych dzieci i nie możemy jej przegrać!

Istnieją 3604 doniesienia o poronieniach, urodzeniach martwych płodów i zgonach noworodków w amerykańskim systemie zgłaszania niepożądanych zdarzeń poszczepiennych (VAERS) do 10 grudnia 2021 r. Obejmują one tysiące poronień i wczesnej utraty ciąży wkrótce po wstrzyknięciu  mRNA; doniesienia o dzieciach, które nagle przestają rosnąć, dzieciach umierających z powodu zapalenia łożyska; oraz urodzonych ale śmiertelnie krwawiących z ust, nosa i płuc. Zaskakujące jest to że w żadnym z tych przypadków nie przeprowadzono sekcji zwłok, ponieważ; oni wiedzą dlaczego i nie chcą potwierdzenia które by ich obciążało

Chcą zniszczyć kobiety – matki naszych dzieci pozbawiając je możliwości rodzenia.
Tekst od razu został zablokowany na FB. Chociaż nieraz nawet wydawałoby się  gorsze, ostrzejsze rzeczy były udostępniane, jednak chłodna analiza opisująca  do czego oni dążą spowodowała natychmiastową reakcję.

W czasie tzw. pandemii jedną z najważniejszych rzeczy było utrzymanie dostępu do aborcji.

Oni twierdzili, że blokują wszystko po to żeby ratować ludzi, a jednocześnie dawali dostęp do mordowania nienarodzonych dzieci.

Bardzo duże sumy pieniędzy w tym czasie były przeznaczane na promowanie aborcji. Ludzie, instytucje czy fundacje, które zmuszały wszystkich do zamykania się w domu jednocześnie wydawały miliony na zapewnienie dostępu do aborcji.

Teraz widzimy to samo . Mimo że na świecie już od dłuższego czasu – wcześniej niż w Polsce- zmienia się retoryka i  mówi się, że to nie była taka straszna, ciężka pandemia itp. odkłamuje się kłamstwa innymi kłamstwami,  jednak w rzeczywistości nie zmienia się nic w stosunku do aborcji . Polska przyjęła miliony Ukraińców, toczy się według oficjalnej narracji ciężka wojna. A czym się zajmuje Unia Europejska?

Parlament Unii Europejskiej przegłosował, że wszystkie kraje należące do Unii powinny przeprowadzać aborcje na ukraińskich uchodźcach

Mówimy że mamy wielkiego sojusznika w postaci USA , jednak nasz nowy Wielki Brat zajmuje się całkiem czymś innym. Wojna administracji Bidena jest potrzebna i oni  dbają tylko o to by trwała, a całą uwagę skupiają na czymś zupełnie innym. Toczą bezwzględną wojnę wewnętrzną z własnym narodem. Podczas gdy media wycofały się cicho z kłamstw o pandemii ,rząd federalny dalej próbuje zmusić ludzi do szczepienia i promuje aborcję, zwalczając wszelkie działania mające na celu zatrzymanie tego procederu mordowania dzieci.

USA wszczynające wojnę na Ukrainie, czy w wielu innych miejscach na świecie, same stały się dyktaturą lewacką. Władze oficjalnie twierdzą, że nie będą reagowali na ataki na sędziów i organizacje pro-life.

Miliony dzieci jest mordowanych każdego roku.

Po co była pandemia i kto najbardziej  ucierpiał ?

Starsi ludzie. To było zaplanowane po to żeby ich usunąć. Dzieci się nie rodzą, wzrasta ilość ludzi starszych i ich trzeba się było pozbyć. Uznali, że poziom ogłupienia ludzkości jest tak duży, że mogą robić wszystko, nawet najbardziej absurdalne rzeczy. I zaplanowali pandemię która sama w sobie nie pochłonęła wielu ofiar, ale pozostawienie bez opieki medycznej chorych i odizolowanie osób starszych miało mordercze skutki .

Do dzisiaj służba zdrowia  nie wróciła do normalnej pracy i ludzie umierają dalej.

Przeprowadzono masową eutanazje, a szczepionki będą zabijały dalej; nie tylko starszych, ale wszystkich, bo obniżają odporność organizmu – naukowcy mówią o chorobie podobnej do AIDS.

Kobiety walczące o wolny dostęp do aborcji mówią, że są naruszane ich prawa, bo nie mogą robić tego co chcą ze swoim ciałem. A jest całkiem odwrotnie. Właśnie cały ten stworzony system ( seksualizm, LGBT itd.)  doprowadził do tego, że kobieta stała się przedmiotem do używania. Straciła swoją podmiotowość. Nie jest matką, tylko przedmiotem do używania, a dziecko jak problem przy tym wszystkim chce usunąć.

Zwróćmy uwagę na znane stwierdzenie, że każda rewolucja zabija własne dzieci . Tak jest zawsze. Od rewolucji francuskiej, gdzie potem sami siebie gilotynowali, poprzez związek radziecki itp.  Zawsze tak jest. Popatrzcie na Ukrainę i na tzw. rewolucję na Majdanie. Był to finansowany przewrót i kto na nim najbardziej ucierpiał? Zwykli Ukraińcy którzy to poparli . Dołączyli się do rewolucji, a teraz muszą uciekać, bo 90 procent z nich nie ucieka przed żadną wojną, tylko przed strasznymi warunkami bytowymi, jakie im stworzył ten rewolucyjny Majdan.

Teraz czarnoskórzy zaczęli zauważać że globaliści, którzy podpuścili ich do walki przeciw białym, tak naprawdę najbardziej im szkodzą.  Ideologia promująca powszechny dostęp do aborcji dotyka w dużej części właśnie ich i jest świadomym, powolnym ich likwidowaniem.

Niektóre rządy afrykańskie już dawno zauważyły, że cała pomoc zachodu nie ma nic wspólnego z humanitaryzmem, a jest tylko ładowaniem pieniędzy w zatrzymanie urodzeń, poprzez zabijanie dzieci nienarodzonych i antykoncepcję.

Ludzie którzy popierają rewolucję przez nie giną.

To samo dzieje się ze szczepionkami . Kto zapłacił za nie najwięcej? Ci którzy to popierali – dzieci rewolucji. Oni się masowo szczepili.

Liczba zatrzymań akcji serca po wprowadzeniu szczepionek przeciw COVID wzrosła w Izraelu o 25% ale w innych krajach jest podobnie .Szkocja  odnotowała 118% wzrost liczby przypadków sercowo-naczyniowych wśród 15-44-latków. W  Niemczech  podczas wprowadzania szczepionek nastąpił znaczny wzrost przyjęć z powodu zdarzeń sercowo-naczyniowych. Wiele tygodni przyniosło 50% więcej przyjęć w porównaniu do ostatnich lat.  Pogotowie ratunkowe  w Anglii odnotowało 30% wzrost liczby wezwań kardiologicznych, a Queensland w Australii odnotował wzrost o 40%.

Jednak w tych wszystkich badaniach , które i tak nie pokazują prawdziwej skali , ponieważ są utrudniane przez rządzących, jest coś bardziej alarmującego

Wystąpiła również zauważalna różnica w tempie wzrostu między płciami, co sugeruje potencjalną wyższą częstość występowania tych zdarzeń u kobiet niż u mężczyzn. Wzrost u kobiet dochodzi nawet do 40%.

Kobiety są głównym celem zbrodniczego systemu komunistycznego, zwanego teraz  globalizmem.

Rewolucja zawsze pożera swoje dzieci. Dlatego najwięcej aborcji wykonują osoby o najbardziej lewicowych, komunistycznych poglądach . Czyli sami siebie wyniszczają . Aborcja to morderstwo. Nieznajomość znaczenia słów która od wielu lat jest obserwowana doprowadza do tego że popieramy mordowanie niewinnych dzieci.

Jeśli lewacy mówią, że nie powinno być kary śmierci,  bo jest zbyt dużo pomyłek sądowych, to dlaczego mimo tylu pomyłek lekarskich,  których przecież jest ogromna ilość, nie dają szansy tym dzieciom?!

Putin nie jest żadnym konserwatywnym zbawcą. Trzeba sobie uświadomić jak wielka jest w Rosji skala aborcji. I na pewno to nie będzie zmienione. Rosja realizuje swoje cele, zresztą po części zgodne z globalistami, którym potrzebna jest wojna jako następny element tak zwanego Wielkiego Resetu.

Jeżeli nawet Rosja jest zła, to nie znaczy że Ukraina jest dobra. Prosta zasada racjonalizmu politycznego.

Ludzie zapominają o pandemii i przejmują się wojną nie zauważając że pod jej przykrywką globaliści szykują wielki kryzys finansowy i żywnościowy. Doprowadzi on do całkowitego zniewolenia ludzkości, ale można przewidywać, że aborcja będzie na pierwszym miejscu jak zawsze.

 

Franciszek jako jedna z czołowych postaci tego zbrodniczego systemu nie przejmuje się żadną wojną, ale dalej promuje różne dewiacje seksualne i ludzi związanych z krzewieniem aborcji. Pisaliśmy o tym np. tutaj:

Franciszek chwali Emmę Bonino aborcjonistkę szczycącą się dokonaniem 10 141 nielegalnych aborcji !

Zbijają nam świat, zabijają nam Polskę, a my zajmujemy się jakąś fałszywą „pandemią” czy wojną. Ostatnie lata udowodniły tylko jedno – że ludziom można wmówić już wszystko , jesteśmy zamknięci w szklanych ekranach telefonów, komputerów i telewizji i mało kto potrafi się z tego wyrwać.

Co się stanie gdy np. Polska ulegnie i Ukrainki będą mogły dokonywać legalnie aborcji w Polsce?

To samo co miało miejsce z uchodźcami . Kilka miesięcy wcześniej rząd walczył żeby nie wpuścić kilkuset z Białorusi, a teraz parę milionów legalnie zalało cały kraj.

W cieniu wojny, czy też fałszywej pandemii narastają też ataki na ośrodki zajmujące się kobietami w ciąży.

Prawdziwa wojna toczy się gdzie indziej niż myślicie. To jest wojna o przetrwanie kobiet, bez których jesteśmy skazani na zagładę. Tylko musimy wygrać najpierw w naszych duszach odnajdując Boga i Prawdę a później stanąć do walki w realnym świecie. Inaczej jest to tylko pokrzykiwanie zabłąkanych dzieci , bez celu i bez żadnych pozytywnych efektów.


Arkadiusz Niewolski


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: