Taylor Marshall, znany komentator katolicki – Franciszek nauczał herezji i przestaje być papieżem!


Taylor Marshall, komentator katolicki i autor książki Infiltracja — spisek zniszczenia Kościoła od wewnątrz — powiedział, że papież Franciszek nauczał herezji podczas audiencji w środę 2 lutego i że „papież heretycki traci papiestwo.”

Co tak zdenerwowało tego dziennikarza, że odważył się w końcu powiedzieć to, co katolicy powinni wiedzieć od lat.
Podczas środowej audiencji Franciszek 2 lutego stwierdził, że „komunia świętych” obejmuje tych, którzy „wyparli się wiary” i „wyparli się chrztu”:

„Ojcze, pomyślmy o tych, którzy wyparli się wiary, którzy są odstępcami, którzy są prześladowcami Kościoła, którzy odmówili przyjęcia chrztu: czy oni też są w domu?”. Tak, oni też, nawet bluźniercy, wszyscy. Jesteśmy braćmi. To jest komunia świętych. Świętych obcowanie łączy wspólnotę wierzących na ziemi i w niebie.

Od pewnego czasu można zaobserwować zmianę poglądów wielu pseudo tradycjonalistów i okazuje się, że nagle zaczynają dostrzegać co mówi apostata Bergoglio. On te brednie i bluźnierstwa wygłasza od lat. Mówi otwarcie to, co jego poprzednicy kamuflowali pod przykrywką tradycyjnych haseł. Jednak większość wolała milczeć, udając że nie słyszą, a każdego kto pokazywał że to herezje nazywano schizmatykiem i tym samym zamiatano brud pod dywan. Efekt jest taki, że wszystko jest już brudne i nie ma gdzie schować bagna, które wypływa lawinami z Watykanu.

Przez ostatnie lata obserwacji tego co się dzieje, po prostu nie można było nadążyć z pisaniem o jego herezjach i nawet ci, którzy to dostrzegali odpuszczali dokładne analizy, ponieważ praktycznie każda wypowiedź Franciszka zawiera albo oczywistą herezje, albo kłamstwo czy krętactwa. Nie wolno też zapominać o tym, że jeśli uda mu się powiedzieć coś mądrego to i tak czynami zaprzecza temu co mówi.

Nie rozumiem po co analiza wszystkich przepisów ustanowionych przez ludzi. Św. Paweł mów prosto, że każdy kto głosi inną Ewangelie „niech będzie przeklęty”. Nawet anioł z nieba. Wiec co tu jest niejasnego. Św. Jan uzupełnia jakby nakazując nawet nie pozdrawiać takich osób.

Tak zwani tradycjonaliści pozamykali się w swoich enklawach wokół Mszy Tradycyjnej i czuli się jak elita elit , podczas gdy wszystko wokół popadało w ruinę. Jeszcze do tego wściekle atakowali każdego kto próbował nawet tylko odrzucić nauki papieży posoborowych. Zapominając , lub nie chcąc pamiętać , że nie uznawanie kogoś za papieża, to nie jest nawet sam w sobie grzech ciężki, ale już postepowanie zgodnie z bluźnierczymi naukami już jest grzechem ciężkim.

Franciszek zabrał im zabawki i wyrzucił ze swojej synagogi szatana, pokrzyżował im plany. Wcześniej z taka łatwością zarzucali innym schizmę, teraz sami stali się de facto schizmatykami według swojej i modernistów definicji oczywiście.

Nie maja też racji ci, którzy twierdzą że do papieża Piusa XII było wszystko piękne i wspaniałe a później się zmieniło. Matka Boga już w 1917 roku mówiła o upadku wiary i karach które spadną na ludzi za odstępstwa, a było to przecież długo przed Piusem XII . Rak modernizmu zżerał Kościół już od dawna, a Sobór Watykański II to było ostateczne zerwanie przymierza z Bogiem.
Taylor Marshall jest powiązany z Opus Dei, a więc walka o władze trwa. Pozostali uczestnicy to sekta z Brazylii bardzo aktywna w Polsce i oczywiście moderniści.
Boga tam na próżno szukać, a więc nam pozostaje mozolna wspinaczka na Kalwarię i budowanie w naszych duszach na skale silnej wiary prawdziwego Kościoła Chrystusowego. W samotności ludzkiej, ale za to z Bogiem w sercach.


Arkadiusz Niewolski

Droga zatracenia – Zniszczenie trzeciej Świątyni


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: