Abp. Vigano – „W tych dniach widzimy, jak opadają maski tyranów z całego świata..”


Arcybiskup Vigano wyraził poparcie dla protestujących kierowców ciężarówek w Kanadzie. Trzeba zauważyć, że ta inicjatywa jest już protestem nie tylko kierowców, ale też wszystkich Kanadyjczyków. Rząd jednak nie dostrzega pokojowego sprzeciwu obywateli i stosuje środki znane z czasów dyktatur komunistycznych. Potwierdza ,że globalizm to komunizm pod zmieniona nazwą.

Arcybiskup mówi między innymi:

Wasz protest, drodzy przyjaciele kanadyjskich kierowców ciężarówek, dołącza do światowego chóru, który chce przeciwstawić się ustanowieniu Nowego Porządku Świata na gruzach państw narodowych, poprzez Wielki Reset , którego pragnie Światowe Forum Ekonomiczne i ONZ pod nazwą Agenda 2030 .”

..

„W tych dniach widzimy, jak opadają maski tyranów z całego świata, i niestety widzimy też tyle konformizmu, tyle lęku, tyle tchórzostwa u ludzi, których do wczoraj uważaliśmy za przyjaciół, nawet wśród członków naszej rodziny. Jednak właśnie ze względu na tę ekstremalną sytuację odkrywamy ze zdumieniem gesty ludzkości wykonane przez obcych, oznaki solidarności i braterstwa ze strony tych, którzy czują się blisko nas we wspólnej walce. Odkrywamy tyle hojności i tyle pragnienia, by wyrwać nas z tego otępienia. Odkrywamy, że nie chcemy już biernie cierpieć zniszczenia naszego świata narzuconego przez klikę pozbawionych skrupułów przestępców, spragnionych władzy i pieniędzy.”

.

„Co więcej, drodzy bracia kanadyjscy, konieczne jest zrozumienie, że to wszystko służy ustanowieniu dyktatury Nowego Porządku Świata i całkowitemu wymazaniu wszelkich śladów Naszego Pana Jezusa Chrystusa ze społeczeństwa, z historii i tradycji narodów.

Całość można przeczytać TUTAJ.

Protestujących wspierają już lekarze i naukowcy też żądający zakończenia tej farsy zwanej pandemią . Dr Paul Elias Alexander, światowej sławy ekspert medyczny i były doradca Trumpa w Białym Domu, powiedział:

„Czas, abyśmy przestali i ogłosili koniec tej pandemii”.

Policja kanadyjska skonfiskowała paliwo kierowcom:

„Prawdopodobnie było to ponad 100 policjantów w strojach taktycznych ze snajperami na dachu. Z przyjemnością informuję, że wszyscy nasi kierowcy ciężarówek, wszystkie nasze rodziny zachowały spokój” 

„Było niezwykle spokojnie. Weszli. Zabrali paliwo, co było ich zamiarem. Ich zamiarem było przybycie i skonfiskowanie paliwa, które mamy, które zostało podarowane lub zakupione w celu dystrybucji do ciężarówek”.

Kierowcy zapewniają że ilość zabranego paliwa nie ma żadnego znaczenia i przysięgają że się nie wycofają.

Módlmy się za nich ich rodziny i zwycięstwo nad demonicznym globalizmem!


Arkadiusz Niewolski

Źródło: lifesitenews.com


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: