Franciszek sponsorem nielegalnych imigrantów na polskiej granicy


Franciszek postanowił wspomóc kwotą 100 tys. euro migrantów nielegalnie chcących przekroczyć polską granicę.

Jak podaje komunikat prasowy Dykasterii ds. Integralnego Rozwoju Człowieka kwota ma być przekazana na rzecz grup migrantów, które utknęły między Polską a Białorusią oraz na pomoc Caritas Polska w radzeniu sobie z kryzysem migracyjnym na granicy obu krajów, wynikającym z sytuacji konfliktowej, jaka trwa od ponad 10 lat

Taką sama kwotę przekazał Filipinom, gdzie liczba poszkodowanych w tajfunie szacowana jest na 8 milionów wg ONZ. Chociaż ma być to pierwsza transza, dysproporcja jest bardzo duża. Widać że Franciszek najbardziej zainteresowany jest zalewem Europy przez innowierców. Kryzys na granicy trochę przygasł, to trzeba go ożywić. Nie pierwszy raz pokazuje, że zniszczenie cywilizacji chrześcijańskiej jest jego priorytetowym celem. 

 

Źródła dobrze poinformowane twierdzą, że Franciszek jest w pełni świadomy, że to co wyczynia Watykan i jego instytucje jest stekiem kłamstw i po prostu bredni. Inne dobrze poinformowane źródła twierdzą, że nie obchodzi go los chrześcijan zostawionych na pastwę losu w Afganistanie przez jego przyjaciela, prezydenta USA , ani los innych prześladowanych i mordowanych na całym świecie wyznawców Jezusa Chrystusa.

Franciszek czuje się świetnie i będzie dalej kłamał i kręcił ku uciesze jego wiernych (nie mylić z katolikami).

Natomiast ciągle nie można się doczytać że zasponsorował islamskim imigrantom loty do Watykanu. Wszakże tam gdzie największe skupisko ich orędowników,  zboczeńców, i wrogów nauki Chrystusa było by im jak w domu.  Sprawa jest niejasna. Może chodzić o to, że muzułmańscy imigranci jednak wolą maltretować kobiety, a nie rzucać się na mężczyzn. Ale może wystarczyłoby tylko obok pomnika Lutra dostawić Mahometa…

 

Przypominamy ze kapłani w czasach tej strasznej „pandemii” poukrywali się na plebaniach i z nudów przesiadują na TikTok i innych portalach społecznościowych. Wesołego tańczącego mnicha z III Zakonu św. Franciszka (Zakon pokutny -Third Order Regular of Saint Francis of Penance) i jego znajomych można sobie obejrzeć tutaj. Dla mniej ciekawych na końcu kilka fotek z głupawych wygibasów.

Ale pieniądze jednak są potrzebne. Nie za wszystko zapłaci Soros albo Rada na rzecz Inkluzywnego Kapitalizmu i jej założycielka Lynn Forester de Rothschild która stwierdza, że angażują się w sprawę „pod moralnym przewodnictwem Jego Świątobliwości Papieża Franciszka”. 

Tak że prosimy wpłacać kasę bo tyłu innowierców jest w potrzebie, a trzeba jeszcze wspierać promujących aborcję i wszystkie zboczenia.

Niestety musimy poinformować że instalacja ofiaromatów w parafiach idzie bardzo opornie, więc prosimy korzystać z innych metod płatności. 

Liczymy tez na szybką reakcję rządu polskiego i wyjaśnienie o jakiej to „sytuacji konfliktowej” na polskiej granicy „od ponad 10 lat” jest mowa. 

 

To wszystko wydaje się tak absurdalne, że czasami można to tylko wyśmiać. Ale patrząc na to co moderniści zrobili, jest to tylko śmiech przez łzy. Tym bardziej że niewielu już dostrzega cokolwiek złego w tym wszystkim.

Zakonnice też nie bywają lepsze: 

Tajne spotkania Franciszka z prezesem Pifzera i Melindą Gates


Arkadiusz Niewolski

 


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: