VIGANO: Nowy Porządek Świata nie jest ani Nowym, ani Porządkiem: reprezentuje głupią ambicję Szatana


Arcybiskup Vigano w swoim nowym wywiadzie, który można przeczytać  w całości TUTAJ rozprawia się kolejny raz ostro z całą dzisiejszą narracją praktycznie wszystkich rządów na świecie, i co jest najbardziej przerażające i smutne, hierarchii  kościoła modernistycznego.

Arcybiskup za to, że mówi prawdę jest z szatańską wściekłością atakowany przez włoskie media i dlatego przypomina jak działają systemy totalitarne:

„typowym dla każdego reżimu totalitarnego jest dążenie do delegitymizacji każdej formy sprzeciwu, początkowo poprzez wyśmiewanie przeciwnika, uczynienie z niego przedmiotu szyderstwa, aby zdyskredytować go w oczach opinii publicznej. Następnie, po delegitymizacji osoby jako chorej lub wymagającej opieki psychiatrycznej, sugerowanie, że przeciwnik jest niestabilny psychicznie i powinien być hospitalizowany w zakładzie psychiatrycznym. Wreszcie proces ten kończy się całkowitą kryminalizacją wszystkich dysydentów. „

My Polacy powinniśmy bardzo dobrze znać sposoby działania faszystów, czy też komunistów i dlatego przykro jest patrzeć na jednak większościowe poparcie dla globalistycznych zbrodniarzy.

Vigano powtarza też swoją ostrą krytykę dla sekty okupującej Watykan i Episkopaty:

„Poddanie się hierarchii katolickiej, Konferencji Episkopatów, biskupów i kapłanów tej oficjalnej narracji jest tak bezczelne i służalcze, że uwidacznia tę infiltrację „głębokiego kościoła”, którą wielokrotnie potępiałem. Ta infiltracja rozpoczęła się co najmniej 70 lat temu, a dziś stała się dość oczywista z powodu swojej arogancji i prześladowania wszystkich głosów sprzeciwu 

Z jednej strony mamy promotorów „Wielkiego Resetu” z ich antykatolicką i antychrystyczną ideologią, wspieranych przez Kościół Bergoglian. Z drugiej strony mamy tych, którzy sprzeciwiają się Nowemu Porządkowi Świata i którzy widzą swoje wartości moralne i wizję urzeczywistniającą się w wiecznym katolickim magisterium i tradycyjnej katolickiej liturgii. Dwa miasta, Miasto Diabła i Miasto Boga”

Vigano konsekwentnie zwalcza tak zwany Nowy Porządek Świata, który nie jest ani nowy, ani nic nie ma wspólnego z porządkiem. Jest chaosem , destrukcją i świątynią szatana:

„…pandemia jest tylko pretekstem – profazą – przez którą wprowadza się pozorną nieuchronność naruszenia praw podstawowych i w konsekwencji ustanowienie totalitarnego reżimu Nowego Porządku. W tym Nowym Porządku pandemiczny przesąd panuje niepodzielnie, ze swoimi magami, świątyniami szczepionek, irracjonalnymi rytuałami i ekskomunikami grzeszników vitandi („należy ich unikać”)tych, którzy nie godzą się na wyrzeczenie się rozumu, jeszcze przed odstępstwem od wiary, aby przyjąć to  ideologiczne szaleństwo.”

Warto przeczytać cały wywiad, a na koniec pocieszyć się słowami arcybiskupa że jednak nie jesteśmy przecież sami:

„Czy uważasz, że męczennikami byli ludzie obdarzeni specjalnymi mocami? Prawdziwymi męczennikami byli, są i będą osoby takie jak ty i ja, osoby może z tysiącem wad, ale kierujące się miłością do Chrystusa, czyli Miłosierdziem, które są gotowe poświęcić swoje życie, aby się nie wyrzec tej nadprzyrodzonej i boskiej miłości. Czy myślicie, że dzisiaj nie jesteście w stanie, pod płaszczem Najświętszej Maryi Panny, przeciwstawić się tym tyranom, tak okrutnym jak tchórzliwym? Poczuj się zaszczycony przyznanym ci przywilejem zasłużenia na Niebo: twoja wierność, twoja siła przeciw narzucaniu wrogiej mocy, zasłuży na pomoc i ochronę Nieba nawet w najdrobniejszych rzeczach.

Pozostańcie w Łasce Bożej, która jest jedynym dobrem, którego nikt wam nigdy nie może odebrać; cała reszta będzie w rękach Tej, którą wzywamy jako Wspomożycielkę chrześcijan. A kiedy Dziewica interweniuje, piekło drży.”


Arkadiusz Niewolski


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: