VIGANO: Ta globalna zdrada musi zostać powstrzymana!


„Odrzucamy nie tylko pandemiczne delirium, ale cały zamek okropności ideologii globalistycznej: kulturę śmierci aborcji i eutanazji, teorię gender, indoktrynację naszych dzieci, „kulturę anulowania”, niekontrolowaną imigrację, burzenie naturalnej rodzina, zmniejszenie ochrony i płac pracowników, prześladowanie małych przedsiębiorstw. Wróćmy do bycia dumnymi obrońcami tradycyjnych wartości: Boga, Narodu i Rodziny. Wróćmy do modlitwy do Pana, uznając Go za Króla nie tylko jednostek, ale wszystkich narodów i społeczeństw. Dopiero zrozumienie toczącej się wojny, rozpoznanie przeciwników i ich zbrodniczych celów pozwoli nam stawić opór i zwyciężyć.”

Te słowa arcybiskupa Carlo Maria Viganò wypowiedziane na konferencji Prawda dla Zdrowia powinny głęboko zapaść w naszych sercach, ale przede wszystkim duszach. Zbrodnia przeciw ludzkości której autorami są globaliści niestety toczy się za przyzwoleniem większości. Duch świata zawładnął naszymi umysłami powoli, ale konsekwentnie zabijając w nas Ducha Św. Omamieni szatańską wizją spełnienia wszystkich ludzkich żądz ludzie odrzucili Boga stwarzając bożka na podobieństwo swoich grzechów. Zapominamy, że tylko w Bogu można odnaleźć harmonię z własną psychiką i naturą. Chorobą naszych czasów jest depresja spowodowana pustką duchową i samotnością. Tej pustki nie ulecza żadne pigułki szczęścia od psychiatrów, czy wielogodzinne seanse u psychologów. Media informują nas o sukcesach badań nad depresją a samobójców przybywa z roku na rok.

Pustkę i samotność w naszym życiu może zapełnić tylko Bóg , który pokaże nam też gdzie jest prawda, a gdzie kłamstwo. Inaczej jesteśmy tylko marionetkami w rękach szatana.

Wybierając duch świata wybierasz drogę zatracenia, a świat już skonstruował maszynę do samobójstwa , ponieważ jego droga, to droga do śmierci ciała i wiecznego potępienia duszy.

Człowiek żyjąc zgodnie z Bogiem musi żyć w harmonii z naturą, ponieważ Bóg stworzył przyrodę i człowieka i nie możliwe jest żeby człowiek i natura nie byli idealną harmonią. Bóg nie może stworzyć sprzeczności.

To globaliści poprzez lewackich ekologów promują sprzeczność i kłamstwa. Mówią że ludzie są zwierzętami, promują teorie Darwina i sami temu zaprzeczają, ponieważ wiadomo że każdy gatunek musi się rozmnażać, aby przetrwać, a oni promują zabijanie dzieci. 

Ojcem kłamstwa jest szatan i globaliści są jego dziećmi dopóki tego nie dostrzeżesz skazujesz się na zagładę.

Trwa wojna i to nie wirtualna tylko prawdziwa ludzkość jest mordowana na niewyobrażalną skalę i zniewolona w sposób przerażający bo umysłowy.

Tak oni zawładnęli duszami, ale jak mówi Vigano- nie tylko:

„Niszczą gospodarki narodowe, powodują ubóstwo i bezrobocie, tworzą dyskryminację i łamanie praw podstawowych wyłącznie w celu kontrolowania osób, które przeżyły, śledzenia ich ruchów, modyfikowania ich życia, decydowania o ich sposobie myślenia i ustanawiania reżimu zdrowotnego… .jest to zamach stanu dokonany z jasnym umysłem i determinacją, zbrodnia przeciwko ludzkości.

Jego celem jest właśnie kontrolowanie nas; uczynienie nas niewolnikami i klientami systemu…aby dalej gromadzić władzę i pieniądze.”

Obudźmy się !

„Pamiętaj: jeśli atak ma charakter globalny, kontrofensywa również musi być globalna.

I niech Bóg nas wspiera i chroni.”

+ Carlo Maria Viganò, Arcybiskup


Arkadiusz Niewolski

żródło: https://www.lifesitenews.com/opinion/abp-vigano-scientists-physicians-must-join-anti-globalist-alliance-to-fight-covid-control-of-humanity/


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: