Ludzie nie rozpoznali szatana, przyjmują go jak Boga i on ich zabije!


Kiedyś ludzie nie poznali Mesjasza i Go zabili

Teraz nie poznali szatana i przyjmują go jak Boga i on ich zabije, i co najgorsze oprócz ciała zabije też duszę….

Bergoglio mówi ze nadszedł czas żeby wszystkie narody się połączyły, a ja mówię że nadszedł czas zapłaty za zdradę i nie ma już miejsca na miłosierdzie. Sprawiedliwość domaga się tego. Lepiej Franciszkowi i jemu podobnym było się nie narodzić.

Ciąga ludzi po wysypisku śmieci tego świata ,tarzając ich we wszelkim plugastwie i odstępstwie

Dla niego i innych nie ma już odwrotu. Oni tam już zostaną, nie wyjdą.

Ziemia go nie przyjmie, robak nie utoczy ,sznur zakończy żywot, a wnętrzności będą gniły wiecznie.

Najgorsi bandyci ,mordercy mają szansę na nawrócenie tak jak skruszony złoczyńca, lecz grzechy tych co maluczkich zwodzą, tych co mieli być kapłanami Boga, a stali się pasterzami szatana wyplatają powróz morderczy, który jak wąż owijają się wokół zdrajcy karku zaciskając pętle szubienicy.

Książę tego świata pogardza ludźmi, śmieje się i czeka, aż nadejdzie czas. I wtedy starożytne prawo stanie się jego nagrodą. Za zdradę niewinnej krwi wieczna śmierć ,wieczne potępienie…..

Prawda jest mieczem sprawiedliwych, jest wyznacznikiem jedności z Bogiem Niezmiennym jest światłem co prowadziło świętych i męczenników. Prawda zawsze walczy ze światem , ponieważ świat kocha kłamstwo, obłudę i zdradę.

Bergoglio prowadzisz owce na rzeź jesteś kłamcą i zdrajcą i lepiej żebyś sobie kamień u szyi uwiązał . Twój uśmiech zgaśnie niedługo, wnętrzności na ziemię zostaną wylane. Już czas, trzeba zapłacić.

Głupcy idący za nim, patrzący na jego triumf chwilowy, czyż nie wiecie że każda gwiazda najmocniej świeci przed zgaśnięciem? Jeżeli nie dostrzegacie już jego kłamstw to módlcie się dzień i noc, ponieważ kiedy przyjdzie Najwyższy, to też was nie dostrzeże.

Na kolana przed Bogiem lub na wieczną śmierć. Wy macie wybór on i jego poplecznicy już nie….


Arkadiusz Niewolski
 
 

WESPRZYJ NAS

Jeśli podobają się Państwu treści które publikujemy i uważacie, że powinny docierać do większej ilości odbiorców, prosimy o wsparcie rozwoju naszej strony.
Wybraną kwotą:

10,00 PLN
50,00 PLN
100,00 PLN

Lub inną dowolną:

PLN

Dziękujemy

WSPIERAM

ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: