„Musimy położyć kres tej mszy na zawsze!” – Kard. Parolin, Sekretarz Stanu o Mszy Św. w tradycyjnym rycie rzymskim


Rorate -Caeli bije na alarm. Zniesienie Summorum Pontificum może nastąpić w ciągu w ciągu kilku dni, może tygodni. Abp. Minnerath, członek Kongregacji Nauki Wiary poinformował, że w tym czasie ma się pojawić nowe motu proprio.

Katolikom przywiązanym do tradycyjnej Mszy zapowiada się  się  eksterminację:

„Musimy zakończyć tę Mszę na zawsze! „  – kard.  Parolin

“ Summorum Pontificum jest praktycznie martwe!  – abp. Roche (nowy prefekt Kongregacji Kultu Bożego)

Źródło

Dzisiejszy kościół modernistyczny odrzuca wszystko co nauczał i stosował Kościół Katolicki przez wieki. Porzucił tez wiarę w Prawdziwego Jedynego Boga na rzecz wiary w człowieka i pogańskie bożki w stylu matki ziemi itp. (Modernizm) Nie można zatem się dziwić , że Ofiara składana Bogu na Mszy Wszechczasów jest dla nich nie do zaakceptowania. Dlatego postawili te stoły przed ołtarzami i odwrócili się plecami do Boga. Pogański obrzęd uczty jest im bliższy, zwłaszcza że został stworzony przez protestantów i masonów.

Dowody na członkostwo w masonerii twórcy posoborowej Mszy

Efekt działania modernistów mamy taki , że sekta która się ukonstytuowała na Soborze Watykańskim II i dalej używa bezprawnie nazwy Kościół Katolicki doprowadziła do zgliszcz zaufanie do Kościoła; ponieważ promuje wszelkie niegodziwości i bezeceństwa porównywalne tylko do Sodomy i Gomory. Zresztą można uznać za pewne , że odrzucenie i zakłamanie Przesłania Fatimskiego prowadzi świat do takiego samego końca . Wtedy ludzie dopiero się przekonają , że Bóg jest Miłosierny; ale też Sprawiedliwy i nie pozwoli z siebie szydzić.


Arkadiusz Niewolski


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Jedna odpowiedź do „„Musimy położyć kres tej mszy na zawsze!” – Kard. Parolin, Sekretarz Stanu o Mszy Św. w tradycyjnym rycie rzymskim”

  1. Awatar vrs

    Każde inne podejście niż to że, przyznając iż Mszał Piusa V (i bulla Quo primum tempore) nie został nigdy zniesiony, Summorum Pontificum de jure nic nie zmieniało, będzie skazane na porażkę w starciu z parolinami.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: