„Musimy położyć kres tej mszy na zawsze!” – Kard. Parolin, Sekretarz Stanu o Mszy Św. w tradycyjnym rycie rzymskim


Rorate -Caeli bije na alarm. Zniesienie Summorum Pontificum może nastąpić w ciągu w ciągu kilku dni, może tygodni. Abp. Minnerath, członek Kongregacji Nauki Wiary poinformował, że w tym czasie ma się pojawić nowe motu proprio.

Katolikom przywiązanym do tradycyjnej Mszy zapowiada się  się  eksterminację:

„Musimy zakończyć tę Mszę na zawsze! „  – kard.  Parolin

“ Summorum Pontificum jest praktycznie martwe!  – abp. Roche (nowy prefekt Kongregacji Kultu Bożego)

Źródło

Dzisiejszy kościół modernistyczny odrzuca wszystko co nauczał i stosował Kościół Katolicki przez wieki. Porzucił tez wiarę w Prawdziwego Jedynego Boga na rzecz wiary w człowieka i pogańskie bożki w stylu matki ziemi itp. (Modernizm) Nie można zatem się dziwić , że Ofiara składana Bogu na Mszy Wszechczasów jest dla nich nie do zaakceptowania. Dlatego postawili te stoły przed ołtarzami i odwrócili się plecami do Boga. Pogański obrzęd uczty jest im bliższy, zwłaszcza że został stworzony przez protestantów i masonów.

Dowody na członkostwo w masonerii twórcy posoborowej Mszy

Efekt działania modernistów mamy taki , że sekta która się ukonstytuowała na Soborze Watykańskim II i dalej używa bezprawnie nazwy Kościół Katolicki doprowadziła do zgliszcz zaufanie do Kościoła; ponieważ promuje wszelkie niegodziwości i bezeceństwa porównywalne tylko do Sodomy i Gomory. Zresztą można uznać za pewne , że odrzucenie i zakłamanie Przesłania Fatimskiego prowadzi świat do takiego samego końca . Wtedy ludzie dopiero się przekonają , że Bóg jest Miłosierny; ale też Sprawiedliwy i nie pozwoli z siebie szydzić.


Arkadiusz Niewolski


Jedna odpowiedź do „„Musimy położyć kres tej mszy na zawsze!” – Kard. Parolin, Sekretarz Stanu o Mszy Św. w tradycyjnym rycie rzymskim”

  1. Awatar vrs

    Każde inne podejście niż to że, przyznając iż Mszał Piusa V (i bulla Quo primum tempore) nie został nigdy zniesiony, Summorum Pontificum de jure nic nie zmieniało, będzie skazane na porażkę w starciu z parolinami.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: