Franciszek konsekwentnie walczy z nauką Kościoła Katolickiego mianując kolejnego zwolennika wszelakiej zgnilizny moralnej na wysokie stanowisko w Watykanie.


21.06.2021 Franciszek powołał nowych członków Najwyższego Trybunału Sygnatury Apostolskiej.

Kardynał Joseph William Tobin widnieje w dokumencie jako pierwszy nominowany. Lifesite nazywa go liberalnym kardynałem. Jest to oczywisty błąd , ponieważ nie można być ani liberalnym katolikiem ani tradycyjnym. Pan nasz Jezus Chrystus powiedział wyraźnie : Tak Tak ,lub Nie Nie, a wszystko co pomiędzy pochodzi od szatana.  A więc można być tylko katolikiem albo heretykiem jeżeli odrzuca się chociaż jedną prawdę zawartą w Ewangelii lub Tradycji. Oczywiści Bergoglio stosuje odwrotną zasadę-  im bardziej lawirujesz i upadasz moralnie tym wyżej awansujesz.

 

Tobin nie posiada żadnego wykształcenia z prawa kanonicznego , ani doświadczenia w sprawach sądowych i będzie orzekał w sądzie najwyższym Watykanu. Ale za to ewidentnie wspiera homoseksualizm, czy ruchy LGBT i to jest ważniejsze dla modernistów watykańskich.

Na czele Sygnatury Apostolskiej stoi obecnie kardynał Dominique Mamberti, który został oskarżony przez arcybiskupa Carlo Marię Viganó o to, że wiedział o  działaniach zhańbionego kardynała Theodore’a McCarricka , a więc trafił swój do swego. Warto wspomnieć że trzy miesiące temu kardynał Tobin został powołany do Kongregacji Biskupów, organu kościelnego odpowiedzialnego za nadzorowanie wyboru nowych biskupów, które zostaną zaproponowane papieżowi do ostatecznego zatwierdzenia; gdzie dołączył do  arcybiskupa Blaise’a Cupicha. Obaj kardynałowie słyną z popierania postaw sprzecznych z doktryną Kościoła i etyki seksualnej, zwłaszcza w odniesieniu do homoseksualnego stylu życia.

Wzmacnianie tzw. lawendowej mafii powoduje, że smród moralnej zgnilizny otaczający Watykan jest dla katolików nieznośny. Modernizm to ściek wszystkich herezji i nie można się spodziewać, że z zatrutego na Soborze Watykańskim II źródła; a następnie przez dziesiątki lat zanieczyszczanego wszelkim plugastwem popłynie czysta woda .

 


Arkadiusz Niewolski


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: