Droga zatracenia – Synagoga szatana


Watykan postanowił uniewinnić Judasza. Oczywiście żadnej reakcji wiernych nie będzie. Polskie media skrupulatnie to przemilczą , tak samo jak setki innych bluźnierstw od dziesięcioleci.

Polacy są traktowani jak owce prowadzone na rzeź. Nikt owcy nie tłumaczy, że zaraz podetnie jej się gardło, bo co? I tak by nie zrozumiała. Zresztą nawet jeśli jakieś informacje się pojawiają i jakimś cudem ktoś coś zrozumie, to zaraz rzuca się hasło, że atakują naszego papieża ; a jak jeszcze umiejętnie w to się wprowadzi jakieś domniemane kontakty z Rosją, to sprawa jest już załatwiona i zatuszowana.

W Polsce za związane z tradycją katolicką uważa się media prowadzone przez sektę z Ameryki Południowej która umiejętnie lawiruje na granicy modernizmu i katolicyzmu. Wiemy przecież od naszego Pana Jezusa Chrystusa ze jest tylko TAK lub NIE, a wszystko pomiędzy od szatana pochodzi. Ciekawe, że prawnicy związani z tą organizacją bardzo chętnie są cytowani przez KAI 

Jeżeli już piszę o traktowaniu Polaków,  to należy wspomnieć o gloria.tv.  Na całym świecie ten portal słynie z wolności wypowiedzi na temat wiary, tylko nie w Polsce. U nas opanowany przez grupę przebierańców z nickami sugerującymi tradycjonalistów są tubą najgorszej maści modernistów. Możesz pisać i promować największe brednie, „orędzia” i bluźnierstwa, tylko nie Prawdę . 

Tak Polacy żyją w iluzji stworzonej dla nich, że są katolikami i konserwatystami,  a tak naprawdę jedno i drugie to kłamstwa  o czy pisałem i mówiłem wcześniej.

Szczytem ignorancji jest powoływanie się przez prawicowe organizacje na marszałka Piłsudskiego – zwykłego socjalistycznego dyktatora. On konserwatystów i narodowców  osadzał w obozie koncentracyjnym w Berezie Kartuskiej, a sanacja swoje przywiązanie do wartości chrześcijańskich pokazała uchwalając, najbardziej, po radzieckiej ,liberalną ustawę o aborcji.

Zastawmy polskie piekło i przejdźmy dalej, do rozważań kiedy kościół judaszy zmieni się całkowicie w synagogę szatana.

Po rehabilitacji największego zdrajcy i odstępcy w historii – Judasza, pozostanie jeszcze tylko jedna postać, która nie pasuje do komunistyczno masońskiej wizji świata Bergoglio i watykańskich odstępców – szatan. To znaczy, on pasuje, a nawet odzwierciedlają jego działania, ale sam sposób potraktowania szatana jest sprzeczny z herezja fałszywego miłosierdzia. 

Po Soborze Watykańskim II na którym zdetronizowano Boga, a intronizowano człowieka, a więc szatana; ponieważ człowiek bez Boga jest odzwierciedleniem szatana na ziemi; stał się on tematem tabu. To znaczy moderniści postanowili go wymazać z kart historii.

Prowadzona  jest do dzisiaj propaganda, że piekło nie istnieje, a więc jego władca też. Tylko modernistyczni egzorcyści opowiadają bajki o walkach z nim, i o tym jak zmuszają szatana do mówienia prawdy, Proszę pamiętać że katolicki egzorcysta jest zobowiązany milczeć na temat tego, co się dzieje w czasie egzorcyzmów w trosce o dusze wiernych. Dzisiejsi tylko z nazwy egzorcyści to bajkopisarze opowiadający niestworzone historie, aby tylko sprzedać swoje książki. 

Dzisiejszy kościół modernistyczny jest już synagogą szatana. Ten twór stworzony przez masonów i protestantów jest przepełniony symbolami masońskimi, a więc szatańskimi. 

Wszystko jest symbolem

Dowody na członkostwo w masonerii twórcy posoborowej Mszy

Ludzie którzy głośno potępiają masonerię i szukają wszędzie jej śladów, a jednocześnie wspierają i uczestniczą w rytuale protestancko – masońskim zwanym Nową Mszą, są jak konie którym założono klapki na oczy, żeby szły do przodu nie widząc co się dzieje dookoła. Nie widząc przepaści pod nogami.

Wiara, Nadzieja, Miłość zostały zastąpione przez Wolność, Równość i Braterstwo. Hasła rewolucji francuskiej niosące w całej historii tylko śmierć i zniszczenie. Miliony ofiar pochłonęły już rewolucje wywołane pod tymi sloganami i teraz będzie tak samo. Już jest.

Świat brodzi w krwi nienarodzonych, starszych, czy chrześcijan mordowanych przez innowierców, a ci którzy powinni bronić życia i swoich owieczek milczą. Wygłaszają swoje herezje o ludzkości i człowieku; o Bogu zapominając.

Walczą z seksualnymi skandalami wzmacniając lawendową mafię. Bergoglio jest mistrzem kłamstwa. Z jednej strony mówi o bezwzględnej walce, a z drugiej strony mianuje nowych kardynałów zamieszanych w takie sprawy, lub otwarcie popierających różne zboczenia.

Tak samo postępowali jego poprzednicy.

Szczytem hipokryzji jest też atakowanie katolików i nazywanie ich fanatykami przy jednoczesnym brataniu się z tymi którzy mordują chrześcijan na całym świecie- wyznawcami Allaha czy hindusami .

Mordy ,gwałty i przemoc jakiej doświadczają chrześcijanie, którzy stali się najbardziej prześladowanym wyznaniem na świecie watykańskim modernistom nie przeszkadzają, ale trzymanie się Prawdziwej Ewangelii już traktują jako zbrodnie i fanatyzm. Można zauważyć też ich obłudę , ponieważ twierdzą że wszystkie religie są równe i trzeba wszystkich kochać. Jednak ostro potępiają tylko sytuacje w których krzywda dotyka inne wyznanie niechrześcijańskie. Szatan nienawidzi wszystkiego co jest związane z wiarą w naszego Pana Jezusa Chrystusa. Moderniści postępują identycznie.

Trzeba przyznać, że od czasu do czasu padnie z ust dygnitarzy watykańskich jakieś słowo w obronie życia nienarodzonych, ale praktyczne działania idą całkowicie w innym kierunku; np. popieranie proaborcyjnego Bidena, a nawet szykany i ostre reakcje na mówienie prawdy o nim.

 Walczą z biedą ramię w ramię z najbogatszymi tego świata. 

Kościół posoborowy, modernistyczny jest Kościołem kłamstwa i zdrady Boga .

Naszym pierwszym obowiązkiem jest  trzymanie się Atanazjańskiego Credo:

„Kto chce być zbawiony, musi przede wszystkim wyznawać wiarę katolicką, która jeśli człowiek nie będzie jej zachowywał w całości i nienaruszonej, z pewnością zginie na zawsze . ”

Polsko czego tu można nie rozumieć ?

…ale ty nie rozumiesz.


Arkadiusz Niewolski

WESPRZYJ NAS

Jeśli podobają się Państwu treści które publikujemy i uważacie, że powinny docierać do większej ilości odbiorców, prosimy o wsparcie rozwoju naszej strony.
Wybraną kwotą:

10,00 PLN
50,00 PLN
100,00 PLN

Lub inną dowolną:

PLN

Dziękujemy

WSPIERAM

ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

5 odpowiedzi na „Droga zatracenia – Synagoga szatana”

 1. Awatar vrs

  „Tylko modernistyczni egzorcyści opowiadają bajki o walkach z nim, i o tym jak zmuszają szatana do mówienia prawdy, Proszę pamiętać że katolicki egzorcysta jest zobowiązany milczeć na temat tego, co się dzieje w czasie egzorcyzmów w trosce o dusze wiernych.” – to prawda. Pomieszanie posoborowe sprawia nawet że cytuje się jako „autorytet” słowa ojca kłamstwa. Kiedyś Kościół mówił diabłu: vade retro! a nie wchodził z nim w dialog.

  Polubione przez 1 osoba

  1. Awatar Agnieszka Szaroleta

   A teraz papierkiem lakmusowym są egzorcyści. Jeśli ksiądz położył obrazek Gospy z Medjugorje na egzorcyzmowanym i szatan z biedaka wyszedł to znaczy że „orędzia” pochodzą od Boga. Mniejsza zresztą o obrazek, choć z tego co pamiętam wcale nie chodziło o wizerunek gospy, (cóź to jednak szkodzi troszkę zmyślić w obronie czci Gospy), ale jak egzorcysta ma „wyłączność” na prawde z racji tego że szatan, ojciec kłamstwa przecież, coś mu „zmuszony” ujawnił, to nic tylko korzystać. Diabeł pęka ze śmiechu

   Polubione przez 2 ludzi

 2. Awatar Zosia
  Zosia

  „Wolność, Równość i Braterstwo albo Śmierć” To cale haslo. A wojny Wanadyjskie to cala prawda o tej zbrodni teraz przedstawianej jako pozytywna zmiana.

  Polubienie

 3. Awatar MALGOZATA
  MALGOZATA

  Biedni ludzie, gdybyscie zobaczyli na wlasne oczy co potrafi ksiadz Boza moca uczynic. Diabel MOWI PRAWDE BO BOG GO ZMUSZA. MYSLALAM ZE ZNALAZLAM STRONE KATOLICKA. MYLILAM SIE.;(

  Polubienie

  1. Awatar Agnieszka

   Pani Małgorzato trzeba by było najpierw ustalić co jest katolickie a co nie. Proszę to wszystko wziąć pod uwagę.
   Przez wieki Kościół nie wdawał się w dialog z szatanem. To co działo się na egzorcyzmach ksiądz miał zakaz ujawniać. Teraz od kilkudziesięciu lat mamy sytuację odwrotną. Ludzie są bardziej ciekawi co demon powiedział egzorcyście niż co mówi Chrystus w Ewangelii. Dlaczego? Co nowego się tam spodziewają usłyszeć? A jak coś tam powie to znaczy że Chrystus miał rację, tak? Diabeł ma nam potwierdzać prawdy wiary. Mam nadzieję że widzi Pani absurd takiej sytuacji. Ludzie najwyraźniej mają szatana za idiotę spodziewając się że im powie w trakcie egzorcyzmu coś sprzecznego z wiarą. Po co miałby to robić? Wtedy by mu nikt nie wierzył. A mówiąc prawdę, o zgrozo, wzbudza ciekawość i zaufanie. Zapewne się cieszy że go kapłani cytują a ludzie się ekscytują.
   Inna sprawa: Diabeł potrafi udawać że opuścił opętanego co mówią sami egzorcyści, a jednocześnie wg nich nie potrafi egzorcysty zmanipulować (nawet prawdą czy półprawdą) do własnych celów?. Skąd ta pewność co do bytu setki razy inteligentniejszego od człowieka? Nie dialoguje się z szatanem bo jest za sprytny.

   Po drugie. Są osoby które latami słuchają opowieści egzorcystów za to swojego życia nie zmieniają. Stało się to swego rodzaju rozrywką podobną do oglądania horrorów. Są egzorcyści którzy to niebezpieczeństwo fascynowania się egzorcyzmami i szatanem widzą i ostrzegają. Potem niektórzy przez takie chorobliwe zainteresowanie trafiają do nich jako „pacjenci”

   Po trzecie Nie negujemy tu potrzeby egzorcyzmów ani dobrej woli kapłanów. Często tak zostali nauczeni w modernistycznych seminariach i robią co uważają za właściwe. Nie znaczy jednak ze to jest właściwe.

   I po czwarte. Naprawdę nie trzeba egzorcyzmów oglądać na własne oczy ani o nich słuchać żeby wierzyć w Boga i Bogu. To do połowy 20 wieku nie było potrzebne i teraz też nie jest. To nie jest wyznacznik katolickości.
   Proszę pomyśleć jak to możliwe że nie słuchać szatana i mu nie wierzyć to się okazuje herezja dla osób które uważają się za katolików? To chyba raczej dla satanistów powinna być takie oburzające przestępstwo. Nie sądzi Pani?

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: