Aktualności

Kapłan pyta biskupów : „ Czy jesteście z Boga, czy ze świata? ”

Posłuszni rządowi, który opowiada się za cudzołóstwem, aborcją, sodomią i transpłciowością?  Proszę, powiedz mi, która z tych rzeczy podoba się Bogu? 

Ks. Stephen Dunn, ksiądz archidiecezji Glasgow , opublikował we wtorek list otwarty w internetowym magazynie Catholic Truth.

Ksiądz znany wcześniej ze swoich kazań o piekle i grzechu , co spotykało się zawsze z niezadowoleniem biskupów nie wytrzymał i napisał prawdę.

Kościół katolicki w Szkocji nie jest zbyt liczny ale słowa tego kapłana odzwierciedlają sytuacje na całym świecie. Polska nie jest wcale wyjątkiem. Zdrada hierarchii jest faktem. Poparcie dla globalistycznych zapędów rządów opanowanych przez masonów i komunistów stawia ich po za Kościołem Katolickim.

Przedstawię poniżej kilka cytatów z tego listu i namawiam to przeczytania całości i refleksji  .

DOSYĆ tego tłumienia, zastraszania!  

Posłuszni rządowi, który opowiada się za cudzołóstwem, aborcją, sodomią i transpłciowością?  Proszę, powiedz mi, która z tych rzeczy podoba się Bogu? 

Przestrzegacie praw / dyrektyw faszystowskiego, komunistycznego rządu, który wzbudził strach w ludziach i zmusza ich do działania w strachu. To jest  rząd, któremu jesteście posłuszni!

Nigdy  w historii Matki Kościoła nie podlegała prawom państwa. Kościół nie jest i nigdy nie podlegał państwu; jest to jasne we wszystkich encyklikach dotyczących relacji między Kościołem a państwem, wydanych przez Jeden, Święty, Katolicki i Apostolski Kościół. Przerażające jest to, że biskupi zlekceważyli to jasne nauczanie przez swoje posłuszeństwo wobec państwa do tego stopnia, że ​​sakramenty, główny środek zbawienia, są odmawiane nawet umierającym. Wstrząsające!

Kiedy owce bały się  wilka Covid, wy, pasterze, odmówiliście im wejścia, aby być z ich Panem, przez którego zostały stworzone, ich Zbawicielem, w Jego Rzeczywistej Obecności, Ciała, Krwi, Duszy i Boskości w Najświętszym Sakramencie ołtarza. Przykro mi to mówić, ale mówię wprost, to jest szokujące, haniebne.

Wy, Biskupi … jesteście tymi, którzy obecnie powodują te zniewagi, świętokradztwa i obojętność,  którymi jest On obrażany, zaprzeczając realnej obecność Jezusa. wtedy, gdy owce najbardziej tego potrzebują.

Nie tylko zamknęliście kościoły i powstrzymaliście ludzi od spędzania czasu w Rzeczywistej Obecności, ale także zaprzestaliście pogrzebów ….

W szpitalach, w których ludzie umierali, odmawiano im dostępu do kapłanów, a więc do sakramentów, podstawowego środka zbawienia ich dusz, przebaczenia grzechu, rozgrzeszenia  …

W dniu 3 rd września w kalendarzu trydenckiej, obchodziliśmy święto św Piusa X, wielkiego pasterza trzody…. Utrudniacie  świętowanie w swoim wyraźnym posłuszeństwie wobec świata. Czemu?

Wy, biskupi, nie macie prawa, ani takiej władzy, by odebrać ludziom możliwość przyjmowania Komunii świętej na język!

…… wy dyktujecie rzeczy sprzeczne z nauczaniem i zasadami Matki Kościoła.

…niech  nikt z nas nie zapomina: „Pamiętaj drogi chrześcijaninie: masz tylko jedną duszę do zbawienia, jednego Boga do kochania i służenia, jedyną wieczność, której możesz oczekiwać, śmierć nadejdzie wkrótce, nadejdzie sąd, a potem niebo lub Piekło na całą wieczność! ” (Św. Teresa z Avila).

Arkadiusz Niewolski

https://catholictruthblog.com/

1 komentarz dotyczący “Kapłan pyta biskupów : „ Czy jesteście z Boga, czy ze świata? ”

  1. Brawo brawo. Jeden z najmadrzejszych kaplanow. Prawda nas wyzwoli. A za odwage mowienia prawdy Bog ma dla Ciebie Niebo. Wszyscy zyja w leku leku szatana tylko nikt nie ma odwagi wyjsc I wyrypac prawdy. Faryzeusze…. juz niedlugo im zostalo

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: