W Rzymie demonstranci palą zdjęcie Franciszka


Podczas demonstracji w Rzymie w sobotę 5 września wyrażającej sprzeciw wobec środków ograniczających w walce z koronawirusem uczestnicy nieśli papieską flagę z wizerunkiem emerytowanego papieża Benedykta XVI i spalili zdjęcie przedstawiające Franciszka.

Protest uzyskał poparcie arcybiskupa Vigano, uczestnicy liczyli na jego obecność, jednak nie pojawił się i nadal przebywa w ukryciu.

Demonstracja została zorganizowana i wsparta nie tylko przez arcybiskupa ale także przez hotelarzy, taksówkarzy oraz partię polityczną Forza Nuova zdecydowanie sprzeciwiającą się napływowi nielegalnych emigrantów.

Według lokalnych mediów w demonstracji brała udział duża grupa katolickich tradycjonalistów i konserwatystów, a więc katolików. Nie ma podziału na liberalnych i konserwatywnych katolików . Mówimy TAK TAK, lub NIE NIE, a więc KATOLIK lub heretyk, a liberalizm czy modernizm to ściek wszystkich herezji.

Oto niektóre wypowiedzi demonstrantów:

„Benedykt XVI jest prawdą, a Bergoglio to kłamstwo”

„Bergoglio jest częścią diabolicznego projektu stojącego za oszustwem koronawirusa, który jest niczym innym jak grypą”

„Koronawirus to grypa, a nie pandemia, jak mówią w telewizji”.

Organizatorzy wiecu powołali się na poparcie Viganò, byłego ambasadora Watykanu w Stanach Zjednoczonych, który zyskał sławę w 2018 roku, oskarżając Franciszka o zatajenie przestępstw na tle seksualnym Theodore’a McCarricka, i żądali rezygnacji papieża.

Niestety to jest okrutna prawda. Człowiek pełniący funkcje papieża stał się symbolem dyktatury globalistów , komunistów i masonów. Bergoglio dużo mówi o biedzie, prawach człowieka i ekologicznych bzdurach, a tak naprawdę staje po stronie najbogatszych. Podczas jednego z wywiadów Franciszek powiedział : „Kim ja jestem żeby oceniać…?”

Przykre że formalnie pełniąc funkcje następcy Piotra nie wie kim jest. My katolicy nie musimy wiedzieć za kogo on się uważa, ale musimy wiedzieć kim on nie jest.

Nie jest naszym pasterzem tylko wilkiem pędzącym stado nieświadomych owiec prosto do bram piekła.

Jednak czy Benedykt XVI to sama prawda?

Arkadiusz Niewolski


żródło: cruxnow.com


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: