Vigano: nie możemy milczeć, jeśli władze wprowadzą obowiązkowe szczepienia!


28.08.2020 Arcybiskup Vigano w kolejnym swoim liście zwraca się do matek i w ostrych słowach rozprawia sie z ingerencją państwa w wychowanie dzieci:

Rodzice mają, jako podstawowe i niezbywalne prawo, obowiązek wychowania swoich dzieci: państwo nie może zrównać się z tym prawem, a tym bardziej indoktrynować je w przewrotnych zasadach, które są dziś tak powszechne. Nie zapominajcie, drogie matki, że jest to charakterystyczny znak reżimów totalitarnych, a nie narodu cywilnego i chrześcijańskiego.

Staje w obronie fundamentu cywilizacji chrześcijańskiej rodziny:

Przede wszystkim należy potępić systematyczny wysiłek burzenia rodziny, fundamentu społeczeństwa, z mnożeniem się zaciekłych ataków nie tylko na życie małżeńskie, które Chrystus wyniósł do sakramentu, ale także przeciwko jego naturalnej istocie, przeciwko prawdzie, że małżeństwo jest z natury ustanowione między mężczyzną i kobietą nierozerwalną więzią wierności i wzajemnej pomocy. Obecność ojca i matki ma fundamentalne znaczenie w wychowaniu dzieci

Vigano nieprzebierając w słowach potępił aborcje co jest szczególnie ważne , ponieważ rzadko można dzisiaj usłyszeć takie słowa od hierarchów kościoła . Teraz stosuje się tak zwaną nowomowę której nikt nierozumnie. To takie jestem za a nawet przeciw. Wygląda to tak ,że dziennikarz się pyta biskupa o czym mówił Franciszek a biskup wzrusza ramionami i mówi ,że nie wie. Przekazuje się tylko hasła przeważnie masońskie jak ludzkie braterstwo a reszta to bełkot bez znaczenia. Dlatego tak ważne są te słowa:

Innym ważnym aspektem tej walki o rodzinę jest obrona życia od poczęcia do naturalnej śmierci. Przestępstwo aborcji , które pochłonęło miliony niewinnych ofiar i woła o pomstę z nieba, jest dziś uważane za normalną służbę zdrowia

…ohydna zbrodnia i milczenie o strasznych konsekwencjach dla zdrowia psychicznego i fizycznego matki.

Jeśli pomyślisz o tym, jak podczas blokady wszelka opieka nad chorymi została zawieszona, a aborcje kontynuowano, możesz zrozumieć, jakie są priorytety tych, którzy nami rządzą: cywilizacja śmierci!

Do jakiego postępu można się odwołać, gdy społeczeństwo zabija własne dzieci,

Jakiego dobrobytu możemy sie spodziewać ?

na jakie błogosławieństwa od Boga możemy liczyć, jeśli w naszych klinikach składa się ofiary z ludzi, tak jak w czasach najbardziej krwawego barbarzyństwa?

Podczas różnych demonstracji w obronie życia – takich jak te, które miały miejsce w Rzymie w ostatnich latach – cisza i nieobecność Stolicy Apostolskiej i hierarchii były haniebne!

Podsumowanie służby zdrowia tęż nie było delikatne:

Światowa branża zdrowia, na czele której stoi WHO, stała się prawdziwą międzynarodową korporacją, której głównym celem jest zysk akcjonariuszy (firm farmaceutycznych i tak zwanych fundacji filantropijnych), a środkiem do tego celu jest przekształcanie obywateli w Chroniczne Chorych Ludzi.

dzieje się to na naszych oczach i wiąże się to nie tylko z pojawieniem się Covid i szczepionek – w szczególności szczepionek przeciw grypie, które były szeroko rozpowszechniane w 2019 r. Właśnie na tych obszarach, gdzie Covid miał największą liczbę ofiar. [w 2020 r.] – ale wszystkie zabiegi i terapie, a także poród i opieka nad chorymi.

Taki cynizm, odrażający upatruje w każdym z nas potencjalne źródło zysku, natomiast w każdym pacjencie powinno się widzieć twarz cierpiącego Chrystusa.

Dlatego wzywamy wielu, wielu lekarzy katolickich i wszystkich lekarzy dobrej woli, prosząc was, abyście nie zdradzali przysięgi Hipokratesa i samego serca waszego zawodu , którym jest miłosierdzie i współczucie, miłość do cierpiących i bezinteresowna służba ludziom. najsłabszym z nas, przypominając sobie słowa naszego Pana: „ Ilekroć czyniliście to dla najmniejszego z moich braci, czyniliście to dla Mnie ” (Mt 25,40).

Na koniec zwraca się z apelem do wszystkich matek:

Drogie matki, nigdy nie zaniedbujcie waszego obowiązku ochrony swoich dzieci nie tylko w porządku materialnym, ale także, co ważniejsze, w porządku duchowym . Pielęgnujcie w nich życie łaski, nieustanną modlitwą, zwłaszcza odmawianiem Różańca Świętego, pokutą i postem, praktyką cielesnych i duchowych dzieł miłosierdzia, wytrwałym i oddanym uczestnictwem w Sakramentach i Mszy Świętej. Odżywiajcie ich Chlebem Aniołów, prawdziwym pokarmem życia wiecznego i naszą obroną przed atakami Złego. Jutro będą uczciwymi obywatelami, odpowiedzialnymi rodzicami i bohaterami odbudowy chrześcijańskiego społeczeństwa, które świat chciałby zlikwidować. I proszę, módlcie się także, drogie matki, ponieważ modlitwa jest naprawdę straszną bronią i niezawodną szczepionką przeciwko przewrotnej dyktaturze, która ma zostać nam narzucona.

Zachęcam do przeczytania całego listu https://www.lifesitenews.com/news/archbishop-vigano-moms-must-protect-children-from-the-state

Arkadiusz Niewolski


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

2 odpowiedzi na „Vigano: nie możemy milczeć, jeśli władze wprowadzą obowiązkowe szczepienia!”

 1. Awatar taniekupowaniesite

  Szkoda, że takich ludzi Kościoła jest obecnie mało. Fajnie jednak że tacy są i chwała im za to.

  Polubienie

 2. Awatar Jkl
  Jkl

  Papież Franciszek jest odmiennego zdania i zachęca do szczepień począwszy od biedoty bo taką łatwiej zmanipulować.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: