Pozwolenie na zabijanie w domu!

Dwie kobiety w Anglii zmarły po zażyciu pigułek aborcyjnych wysłanych pocztą, według wycieku e-maila od starszej naczelnej położnej  NHS England.

E-mail zawiera też informację, że wiele kobiet było hospitalizowanych z poważnymi komplikacjami zdrowotnymi po zażyciu tabletek, a policja prowadzi dochodzenie w sprawie trzech incydentów związanych z pigułkami aborcyjnymi przesłanymi pocztą. Policja w jednym przypadku podejrzewa ,że dziecko urodziło się żywe i zostało zamordowane .

AKTUALNOŚCI

UK oficjalnie w  związku z pandemią pozwala na zbijanie nienarodzonych w domu. To jak widać prowadzi w niektórych przypadkach do mordowania też narodzonych dzieci.

Nie dzieje się  to tylko w UK. Taka sytuacja jest też w innych krajach. W Polsce tak samo. Wiadomo ,że w internecie można kupić wszystko, tabletki aborcyjne również. Czarny rynek oferuje tylko to co jest popularne i dochodowe, a więc sprzedaż „śmierci” kwitnie.

Co tu komentować więcej?

Czytałem ostatnio , że sondaże są zmanipulowane jeżeli chodzi o aborcje. Na pewno są tendencyjne, tylko co to zmienia? Zamiast np. 10% Polaków będących za całkowitym zakazem aborcji będzie 20%?

To i tak jest straszne.  Zabijają nam dzieci , zabijają nam Polskę

 

Arkadiusz Niewolski

AKTUALNOŚCI

żródła: https://www.lifesitenews.com

 

 

 

 

 

Skomentuj