Franciszek chwali Emmę Bonino – aborcjonistkę szczycącą się dokonaniem 10 141 nielegalnych aborcji !


Niestety można powiedzieć, że w Watykanie nadal bez zmian. Bergoglio jest dalej tam gdzie był, to znaczy poza Kościołem, a jego wypowiedzi i działania jak zawsze zaprzeczają nauce katolickiej. Tym razem znowu publicznie pochwalił zaciekłą aborcjonistkę, która wraz ze swoimi organizacjami według niektórych żródeł  jest odpowiedzialna, przynajmniej częściowo, nawet za 6 mln aborcji.

wywiadzie opublikowanym 3 maja we włoskiej gazecie Corriere Della Sera powiedział:

Mam wielki szacunek dla Emmy Bonino: nie podzielam jej pomysłów, ale ona zna Afrykę lepiej niż ktokolwiek inny

Bonino sama się przyznaje do dokonania wraz ze swoją grupą ponad 10 tys. nielegalnych aborcji .

Franciszkowi to nie przeszkadza, nazywa ją nawet zapomnianą bohaterką. Na audiencje prywatne sam ją zapraszał a np. hierarcha chińskiego Kościoła  który chciał prosić o litość nad prześladowanymi katolikami w Chinach i nie dopuścić  do przedłużenia haniebnej umowy Watykanu z komunistami z Pekinu po kilku tygodniach oczekiwania nie został przyjęty.

Potrójna zdrada Watykanu

Bonino stała się bohaterką dla lewicowych mediów ponieważ dokonywała aborcji  za pomocą domowego urządzenia obsługiwanego przez pompkę rowerową. Nic dziwnego, że Franciszek też uważa ją za bohaterkę to jest zgodne z jego komunistyczną ideologią.

Diakon Nick Donnelly, brytyjski pisarz i katecheta, skrytykował Franciszka za pochwałę Bonino, ignorując jej wybitną rolę w promowaniu aborcji we Włoszech, mówiąc:

„Bergoglio zawsze ignoruje tę ohydną zbrodnię”.

Tak Bergogolio ignoruje nie tylko takie zbrodnie. Dla niego wszystko co związane z Prawami Boskimi jest godne pogardy co niejednokrotnie pokazywał i o czym często piszemy.

Jak podaje Lifesite :

W lipcu 2017 r. Bonino przemawiała w kościele katolickim w północnych Włoszech, po pochwale papieża Franciszka, podczas gdy zwolennicy obrony życia zostali usunięci z kościoła z powodu protestów związanych z jej obecnością.

Chyba zdrowo myślących katolików już takie zachowanie nie dziwi, chociaż mało ich zostało w czasie powszechnej apostazji.

Czas Franciszka dobiega końca. Tak jak pisałem,  jego nieudolna próba konsekracji Rosji NMP była ostatecznym blużnierstwem tego, który ciągle obraża Ukochaną Królową i poniża Jej Syna zrównując Pana naszego Jezusa Chrystusa z różnymi bożkami w stylu Allaha, Buddy czy Pachamamy.

Konsekracja Rosji Każdy, nawet anioł z Nieba kto głosi inną Ewangelię Niech Będzie Przeklęty !


Arkadiusz Niewolski


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: