Konsekracja Rosji – Każdy, nawet anioł z Nieba kto głosi inną Ewangelię Niech Będzie Przeklęty !


Komunizm rozlał się na cały świat. Bóg widząc odstępstwo ludzi jak zawsze rękami pogan – globalistów pozwolił na zniszczenie III Świątyni czyli Kościoła Katolickiego. Oczywiście budowle, administrację i ich popleczników a więc znakomitą większość dotyka ta plaga, ale Pan nasz Jezus Chrystus obiecał że szatan nie przemoże bram Kościoła wybudowanego w duszach wiernych na skale naszej wiary.

Teraz po gruzach miejsc gdzie niegdyś oddawano chwałę Bogu Żywemu przelewają się chmary pogan, odstępców czcząc drewniane Pachamamy , matkę ziemię lub wolność i tolerancję dla zboczeń. Przewodzi im Bergoglio i rządy światowe . W jednej linii w jednym obozie świat i ci co Boga zdradzili jak judasze – kapłani szatana .

Zwodziciel zakrył im oczy , zatkał uszy a ludzie w pędzie do szatańskich uciech padli przed nim na kolana odwracając się od Jedynego Boga. Powiedziane zostało, że świat będzie nienawidził chrześcijan wiernych Bogu i świat prześladuje garstkę ostatnich.

Franciszek syn zwodziciela, kukiełka na usługach tych co Boga depczą, szatana wzywając w bluźnierstwie posuwa się za daleko. Ośmiela się powoływać na Matkę Boga którą wielokrotnie obrażał a Jej Syna Pana naszego Jezusa Chrystusa traktuje na równi z jakimiś bożkami z drewna czy złota. Jest Jeden Prawdziwy Żywy Bóg i każdy kto twierdzi inaczej niech będzie przeklęty.

Komunista Franciszek chce konsekracji Rosji

To nie jest konsekracja , bo nie może być dlatego że robią to odstępcy modernistyczni, ale też dlatego że wczytując się w jej tekst widać jak na dłoni, że to te same co zawsze masońskie brednie o ludzkości, człowieczeństwie i o pokrzywdzonych przez biedę i prześladowania czy wojnę. Komunistyczny bełkot człowieka który ściśle współpracuje z tymi którzy kierują depopulacją ludzkości i prześladowaniem chrześcijan.

Módlmy się o przebaczenie do Boga Najwyższego , ponieważ chociaż to wydawało się niemożliwe, a jednak stanie się dzisiaj. Dokona się jeszcze większe bluźnierstwo, jeszcze niższy upadek. Jednak herezja modernizmu , globalizmu nie ma granic.


Arkadiusz Niewolski


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: