Ukraiński prezenter telewizyjny powołuje się na nazistę Adolfa Eichmanna !


Ukraiński prezenter telewizyjny Fahruddin Sharafmal powiedział na antenie, że rosyjskie dzieci powinny zostać zabite. Powołując się na Adolfa Otto Eichmanna – niemiecko-austriackiego funkcjonariusza nazistowskiego, zbrodniarza wojennego, skazanego za ludobójstwo. głównego koordynatora i wykonawcę planu ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej powiedział:

„..pozwolę sobie zacytować Adolfa Eichmanna, który powiedział, że aby zniszczyć naród, musisz przede wszystkim zniszczyć dzieci. Bo jeśli zabijesz ich rodziców, dzieci dorosną i zemszczą się. Zabijając dzieci — nigdy nie dorosną, a naród zniknie”.

Dodał, że w razie potrzeby pomoże wyrżnąć wszystkie [rosyjskie] rodziny.

Chwała narodowi! I mam nadzieję, że nigdy więcej nie będzie na tej ziemi takiego narodu jak Rosja i Rosjanie. Bo to tylko szumowiny, które niszczą tę ziemię. Jeśli Ukraińcy mają możliwość, którą w zasadzie właśnie teraz robią, niszczyć, mordować, zabijać, dusić Moskali”.

Nagranie  jest udostępniane na Twitterze, między innymi tutaj:

 

Ukraina stała się państwem nazistowskim i do tego wspieranym przez USA, czy Polskę. Jeżeli ktoś nie rozumiał dlaczego podczas ludobójstwa na Wołyniu dokonanego przez ukraińskich sąsiadów mordowano z taką zaciekłością dzieci to już wie.

To jest ich doktryna narodowa wywodząca się prosto od  tych którzy zaplanowali i wykonywali Holocaust.

Zawsze było wiadome, że przywódca ukraińskich nacjonalistów S. Bandera uczył się od takich jak Adolf Otto Eichmann, tylko Polska która postanowiła zapomnieć 200 tyś wymordowanych przez UPA swoich obywateli., nie chciała na to zareagować. Nawet UE ostro potępiła stawianie pomników zbrodniarzowi Banderze.

Polska stała się pajacykiem na sznurkach Waszyngtonu i nie słucha nikogo więcej, prowadząc naród prosto do zguby.

W polityce rzadko coś jest czarne lub białe. Tak samo w tej wojnie . Problem nie jest tylko w tym, że Rosja jest zła, tylko, że ta druga strona wcale nie jest dobra. I zakłamywanie rzeczywistości przez media nic tu nie zmieni. Ukraina stała się państwem nazistowskim zakazującym nawet języka rosyjskiego.

Pomyślcie co by się działo gdyby w Niemczech, lub w Polsce zaczęto stawiać pomniki Hitlerowi ? Ukraina stawia pomniki Banderze – to właśnie taki ukraiński Hitler.

Przeważająca część uchodźców z Ukrainy to nie uciekinierzy przed wojną i Rosjanami,  ale przed własnym rządem który stał się dyktaturą w najgorszym wykonaniu. Spadek poziomu życia w ciągu ostatnich lat był dramatyczny. Ukraina jest marionetką w rękach oligarchów i Światowego Forum Ekonomicznego. Jest miedzy innymi centrum handlu narządami pobieranymi od dzieci, na jej terytorium znajdowały się laboratoria  pracujące nad bronią biologiczną finansowane przez CIA.

Z archiwalnych danych wynika, że ​​rząd USA przyznał się do finansowania BioLabs na Ukrainie

Coraz bardziej widoczne są powiązania lidera globalistycznego Wielkiego Resetu, to znaczy Światowego Forum Ekonomicznego z ideologią nazistowską.

https://atomic-temporary-160379284.wpcomstaging.com/2022/03/02/wicepremier-kanady-wnuczka-kolaboranta-nazistowskiego-paraduje-z-flaga-zbrodniczej-upa/

Powiązany z tą organizacją jest też prezydent Ukrainy. Warto zwrócić uwagę że Ukraina twierdzi, że walczy o Nowy Porządek Świata i powołuje się na nazistowską tradycję zbrodniczej UPA . Ocaleni z Holocaustu jednak oceniają ten Nowy Porządek Świata jednoznacznie jako nazizm:

https://atomic-temporary-160379284.wpcomstaging.com/2021/12/17/zatrzymaj-holokaust-covida-list-otwarty-ocalalych-z-holokaustu/

https://atomic-temporary-160379284.wpcomstaging.com/2022/01/20/polityka-covid-jest-powtorka-polityki-nazistow-pisze-zydowska-autorka-d-bederman/

 

W czasie II Wojny Światowej alianci też uznali jednego z dwóch zbrodniarzy -Stalina za dobrego i doprowadzili do tego, że pół Europy zostało zamknięte w morderczych szponach komunizmu. Prawdy o Holocauście też nie chcieli przyjąć,  a potem byli zszokowani rozmiarem zbrodni. Poza tym CIA jest znana z tego, że szkoli terrorystów i morderców, których potem musi zwalczać. Zza biurka w Waszyngtonie wojny wyglądają inaczej. Tym bardziej że amerykańscy obywatele nawet dobrze nie wiedzą gdzie leży Polska, czy Ukraina.

Z przerażeniem czytam wypowiedzi jakiś Polskich wojskowych czy też komentatorów i od razu przychodzą mi na myśl słowa „nie oddamy ani guzika”  generała Edwarda Rydza-Śmigłego,  oraz późniejsza szybka ucieczka. Każdy powinien sobie uświadomić że w Polsce nie ma ludności rosyjskojęzycznej  z którą Putin musiałby się liczyć. W naszym przypadku to nie byłaby zabawa w zdjęcia z gier komputerowych, tylko prawdziwa wojna.

 


Arkadiusz Niewolski

WESPRZYJ NAS

Jeśli podobają się Państwu treści które publikujemy i uważacie, że powinny docierać do większej ilości odbiorców, prosimy o wsparcie rozwoju naszej strony.
Wybraną kwotą:

10,00 PLN
50,00 PLN
100,00 PLN

Lub inną dowolną:

PLN

Dziękujemy

WSPIERAM

ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: