Komunista papież Franciszek mówi, że nie możemy wrócić do normalności!


11 listopada w związku z odbywającą się w Paryżu tak zwaną konferencją pokojową, a tak naprawdę zjazdem globalistycznej antyludzkiej agendy gromadzącym całą elitę Nowego Porządku Świata nie mogło zabraknąć Franciszka. Wygłosił on tam tyradę godną największych dyktatorów komunistycznych. Zaatakował idee powrotu do normalności,  co nie jest wcale dziwne, ponieważ nie po to globalistyczni zbrodniarze zorganizowali fałszywą pandemię, żeby się z tego wycofywać.

Stwierdza on że w tej normalności  „bogactwo i wzrost gospodarczy były zarezerwowane dla mniejszości” 

Jest to typowa narracja komunistów i różnego rodzaju wywrotowców ,terrorystów w stylu włoskich Czerwonych Brygad. Dla komunistów zawsze winni są kapitaliści. Jednak wiadomo, że żadna organizacja komunistyczna  nie gardziła pieniędzmi kapitalistów. Lenin nie zdobyłby władzy w Rosji bez pieniędzy wielkiego kapitału zachodniego. Ludobójczy eksperyment zwany rewolucją październikową przeprowadzony został za pieniądze Rockefellerów, Roshildów i im podobnych ludzi i organizacji.

Przyjrzyjmy się kto brał udział w tej konferencji i innych tożsamych ideowo, ponieważ organizacje i nazwiska są zawsze takie same , reprezentujące te same środowiska, a tylko nazwy konferencji się zmieniają. Treści przekazywane przez uczestników takich wydarzeń też się powtarzają. 

Oficjalni partnerzy Forum to Microsoft Corporation Billa Gatesa; Fundacje Otwartego Społeczeństwa George’a Sorosa Fundacja Billa i Melindy Gatesów; Fundacja Rockefellera; a także różne banki i podmioty Big Tech, takie jak YouTube i Twitter.

Forum gościło tam wiele osób opowiadających się za aborcją, LGBT. Znaleźli się tam: wiceprezydent Kamala Harris; premier Kanady Justin Trudeau ; prezydent Francji Emmanuel Macron, Melinda Gates ; Prezydent UNESCO Audrey Azoulay ; dyrektorzy Międzynarodowego Funduszu Walutowego, Światowej Organizacji Zdrowia, ONZ, Rady Europejskiej, Komisji Europejskiej i Jeffrey Sachs .

Widzimy że w awangardzie finansującej rewolucje od ponad 100 lat nic się nie zmieniło. Zawsze ten sam cel-  zniewolić narody bez względu na ofiary, a nawet z uwzględnieniem milionów ofiar.

Teraz nawet ludzie próbujący się buntować wskazują na to że pandemia to kłamstwo, a szczepionki przynoszą więcej ofiar niż choroba przeciwko której mają działać, ale to nie wszystko ponieważ prawdziwa zbrodnia dzieje się gdzie indziej.

Zaniedbania i odstąpienia od leczenia pacjentów przez państwowe służby zdrowia pociągnęły za sobą miliony ofiar. Umierali ludzie chorzy pozbawieni opieki , umierali potrzebujący operacji , zabiegów itp.,  i to się dzieje dalej. Na waszych oczach trwa ludobójstwo. W wyniku aborcji miliony dzieci jest zabijanych. Nikogo nie zastanawia fakt, że pozwolono na aborcje w domu podczas pandemii. W różnych krajach wydawano takie rozporządzenia twierdząc że prawo do zabijania dzieci jest priorytetowe.

Podający się za papieża Bergoglio stoi w jednym szeregu z globalistycznymi zbrodniarzami mówiąc: 

„Powrót do normalności oznaczałby również powrót do starych struktur społecznych inspirowanych „samowystarczalnością, nacjonalizmem, protekcjonizmem, indywidualizmem i izolacją i wykluczeniem naszych najbiedniejszych braci i sióstr”

Starsi ludzie na pewno pamiętają że komuna zawsze walczyła z nacjonalizmem, to znaczy mordowała myślących inaczej i wygłaszała przemówienia o biednych i wykluczonych.

Zakrawa jednak na groteskę to, że Franciszek mówi o biednych, wykluczonych i złym podziale dóbr społecznych będąc liderem duchowym największych kapitalistów czyli mówiąc językiem komunistów wyzyskiwaczy w historii ludzkości. Organizacje które on wspiera i reprezentuje mają w swoich rękach większość wszystkich dóbr istniejących na ziemi. 

Wspomina on tez o ” polityce promującej integralny rozwój rodziny ludzkiej” patrząc na liderów tej konferencji chodzi mu o rozwój poprzez aborcję i depopulację . To że nie wspomina ani razu o Bogu nikogo już nie dziwi, a dzisiejszych pseudo katolików nawet cieszy , ponieważ żadna z „bratnich religii” nie poczuje się obrażona.

Absurd ohydy spustoszenia trwa i się rozwija i co ciekawe zwolennicy tego dzisiejszego kościoła modernistycznego z Franciszkiem na czele głosząc te swoje fałszywe miłosierdzie stają się już jak wściekłe psy.  Ich fanatyzmy i ślepota przewyższają działanie wszystkich znanych wcześniej sekt .

https://atomic-temporary-160379284.wpcomstaging.com/2021/11/19/vigano-apel-o-antyglobalistyczny-sojusz-narodow/


Arkadiusz Niewolski

 

WESPRZYJ NAS

Jeśli podobają się Państwu treści które publikujemy i uważacie, że powinny docierać do większej ilości odbiorców, prosimy o wsparcie rozwoju naszej strony.
Wybraną kwotą:

10,00 PLN
50,00 PLN
100,00 PLN

Lub inną dowolną:

PLN

Dziękujemy

WSPIERAM

ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: