Wielu ludzi zadaje sobie  pytanie jak to się stało że prawica dzisiaj praktycznie nie istnieje. Każdy już chyba zdał sobie sprawę, że wszystkie korporacje mające wpływ na  całokształt życia ludzkiego, zaczynając od jedzenia, a kończąc Internecie są w rękach lewicy. Czyli inaczej mówiąc demokratów, a więc po prostu komunistów. Moderniści którzy przejęli administrację Kościoła Katolickiego wspierają demokratów, a więc to się układa w jedną całość. Jeden światowy rząd i jedna światowa religia, Realizują swój zbrodniczy plan depopulacji ludności na świecie. Bergoglio już otwarcie wspiera globalistów, a nawet jest jednym z jej przywódców. Ratzinger który został okrzyknięty papieżem tradycjonalistów też zaakceptował szczepionki z zabijanych dzieci.

Wracając do tematu. Co się stało z prawicą ?

Sprawa jest właściwie bardzo prosta. Masoni stawiali sobie za pierwszy i najważniejszy cel zniszczenie Kościoła Katolickiego, ponieważ tylko zmiana myślenia ludzi, pojęcia podstawowych wartości etycznych , moralnych mogło dać im całkowite zwycięstwo. Ogólnie znany jest sposób ich działania. Wprowadzali swoich ludzi do struktur kościelnych , którzy siali destrukcje , szerzyli komunizm i deprawacje seksualną stosując czasami szantaż, a nawet bardziej brutalne metody. To oczywiście doprowadziło do kompletnego upadku, który teraz obserwujemy.

Konserwatyści tradycyjnie związani z Kościołem byli prowadzeni w przepaść nie zdając sobie z tego sprawy, lub nie chcąc tego widzieć. Ponieważ tak jak większości wiernych podobały im się te zmiany modernistyczne, które cechowała jedna podstawowa rzecz : usprawiedliwiały ich grzechy.

Prawica przykładowo myślała że ma swoje media katolickie, które nagle zdradziły. To oczywiście nie było nagle, tylko ci którzy zdołali się obudzić ze swojego snu. że np. polskie społeczeństwo jest konserwatywne, związane z katolicyzmem mieli ostre nagłe zderzenie z otaczającą ich rzeczywistością. Jaka ona jest wszyscy już chyba widzą .

Kapłani, papieże głoszą masońsko- komunistyczne hasła. Ludzie zapatrzeni w siebie , widzący tylko własne potrzeby i żądze, i dla nich akceptujący największe deprawacje. To wszystko jest zabarwione hasłami wolność równość i braterstwo. Te trzy słowa w swoim znaczeniu mające zabarwienie pozytywne oznaczały zawsze śmierć i ludobójstwo. Począwszy od rewolucji francuskiej, spływających krwią gilotyn, rzezią Wandei przez miliony ofiar komunistów do dzisiejszego zabijania nienarodzonych niewinnych dzieci i schorowanych staruszków. Zawsze było tak samo i nie ma co się łudzić że będzie inaczej w przyszłości.

Świat pędzi w przepaść jak lawina. Coraz szybciej i siejąc coraz większe spustoszenie. Prawica wypadła z głównego nurtu polityki i życia społecznego. Praktycznie nie istnieje. W teorii w każdym państwie jest obecna jakaś konserwatywna partia, ale już tylko z nazwy. Wprowadzają one te same  zbrodnicze ideologie globalistyczne tylko  tylnymi drzwiami, nie tak otwarcie.

Upadek chrześcijaństwa złamał kręgosłup moralny całych społeczeństw. Duch św. jest Prawdą a więc zamknięcie się na Boga spowodowało totalny zamęt brak odróżnienia co jest dobre, a co złe.

Wykreowano pojęcie mniejszego zła co w praktyce spowodowało, że ludzie głosują na obietnice wyborcze zdając sobie sprawę, że one nie będą zrealizowane. Człowiek który zabije na przykład 2 osoby jest mordercą takim samym jak ten co zabije tysiąc osób, jednak w dzisiejszej świadomości moralnej, a raczej nieświadomości wygląda to inaczej. Ludzie wybierając mniejsze zło głosują na tych, którzy dopuszczają aborcję pod pewnymi warunkami,  a więc na tych którzy pozwalają na mordowanie trochę mniejszej ilości dzieci.

Pan Jezus powiedział krótko TAK- TAK, NIE- NIE, a wszystko co pomiędzy pochodzi od szatana tylko problem jest z tym , że nikt już nie słucha słów Boga, tylko człowieka. Jakiegoś polityka czy członka administracji watykańskiej nie mającej już nic wspólnego z Kościołem Katolickim, ani nawet z chrześcijaństwem.

Można jeszcze wspomnieć o nieszczęsnej zasadzie straty głosu. Polega ona na tym, że głosując na ugrupowanie lub kandydata który nie ma szans w sondażach na przekroczenie progu wyborczego twój głos jest stracony. A nawet gorzej bo nazywany jesteś zdrajcą przez jednych, czy też przez drugich. Tym sposobem jednak nie dosyć, że wielu ludzi łamie swoje sumienia głosując na kogoś, kogo nie popiera, to jeszcze nikt z poza układu nie ma żadnych szans nawet na prawdziwą ocenę jakie ma poparcie w społeczeństwie.

Sytuacja jest dramatyczna i z tygodnia na tydzień gorsza. Gdziekolwiek spojrzysz widać tylko spustoszenie, kłamstwo i cenzurę prawdy. Nawet antyglobalizm kojarzy się ze skrajną lewicą. Wszystko zostało tak dokładnie zagospodarowane, że konserwatyści którzy jeszcze gdzieś zostali nie mają nikogo z kim mogliby się utożsamiać. Oczywiście mają Boga i On ich prowadzi, lecz patrząc od strony ludzkiej to nie maja nawet kapłanów.  Ponieważ nie dosyć że ich została garstka ( tradycji katolickiej) to jeszcze są rozbici, atakowani ze wszystkich stron. 

Odpowiedź wiec jest bardzo prosta. Zniszczenie Kościoła Katolickiego znaczy to oczywiście tylko przejęcie administracji, a tym samym zdrada doprowadziła do tej sytuacji.

Jedynym antidotum na modernistyczną, komunistyczną zarazę jest nawrócenie. Wszystkie inne działania są tylko półśrodkami bez szans na długotrwałe dobre efekty. Tak jak wszystko co dzisiaj obserwujemy było możliwe po zniszczeniu katolicyzmu przez dzisiejszą herezje modernizmu, tak odbudowa będzie możliwa wraz powracaniem do nauk Pana naszego Jezusa Chrystusa.

Chciałbym zakończyć optymistycznym akcentem, a więc pamiętajmy, że rewolucja zawsze pożera własne dzieci i teraz będzie tak samo. Kara spada zawsze na głowy komunistów z ich własnych szeregów. Gilotyny ścinały głowy przywódców rewolucji francuskiej, komuniści radzieccy oprócz mordowania przeciwników co jakiś czas mordowali się nawzajem. To jest główna cecha każdej rewolucji. Teraz obserwujemy to samo, np. protestanci którzy przyłożyli rękę do do rewolucji w Kościele Katolickim teraz są najczęściej zabijanymi chrześcijanami na świecie. Jan Paweł II (Droga zatracenia – Jan Paweł II )  został ogłoszony szybko świętym przez modernistów, w nagrodę za wprowadzanie w życie tej fałszywej ideologii, a teraz jest przez nich szkalowany. Rewolucja pożera własne dzieci.

Pokładajmy nadzieje tylko w Bogu a nie ludziach.

 


Arkadiusz Niewolski 

 


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

7 odpowiedzi na „Droga Zatracenia – prawica”

 1. Awatar Nowy Porządek Świata – Polskie piekło! – Niewolnik Maryi

  […] mechanizmów jakie zastosowano do Polaków przedstawiałem między innymi w:  Droga Zatracenia – prawica i Upadek cywilizacji – Iskra z […]

  Polubienie

 2. Awatar Nowy Porządek Świata – Polskie piekło! – Niewolnik Maryi

  […] mechanizmów jakie zastosowano do Polaków przedstawiałem między innymi w:  Droga Zatracenia – prawica i Upadek cywilizacji – Iskra z […]

  Polubienie

 3. Awatar Droga zatracenia – Synagoga szatana – Niewolnik Maryi

  […] Tak Polacy żyją w iluzji stworzonej dla nich, że są katolikami i konserwatystami,  a tak naprawdę jedno i drugie to kłamstwa  o czy pisałem i mówiłem wcześniej. […]

  Polubienie

 4. Awatar Droga zatracenia – Synagoga szatana – Niewolnik Maryi

  […] Tak Polacy żyją w iluzji stworzonej dla nich, że są katolikami i konserwatystami,  a tak naprawdę jedno i drugie to kłamstwa  o czy pisałem i mówiłem wcześniej. […]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: