Ostateczny upadek – Watykan wydaje monetę z pogańską boginią !

Watykan wyemitował monetę przedstawiającą matkę niosącą ziemię w swoim łonie.

Oficjalny komunikat w tej sprawie brzmi :

  Obchody życia na ziemi to zobowiązanie do troski o planetę, projekt, któremu Kościół zamierza wesprzeć, wspaniała i złożona praca, której celem jest: promowanie międzynarodowych działań, aby zagwarantować każdemu przyszłość, żywność, która jest potrzebne zarówno pod względem ilościowym, jak i jakościowym, aby postępowi gospodarczemu mógł towarzyszyć rozwój społeczny, bez którego nie ma prawdziwego postępu. Mennica Państwowa Watykanu wyemituje srebrną monetę 10 euro wykonaną przez Maestro Oldaniego, przedstawiającą matkę niosącą ziemię w swoim łonie, której jesteśmy winni troskę i miłość, jak gdyby była córką, z długimi pszenicznymi kłosami we włosach, w odniesieniu do przeszłości i przyszłości, które staje się ponadczasowe, a zatem wieczne

„Moneta przypomina posągi Pachamamy ustawione na synodzie amazońskim w zeszłym roku, które według prefekta  ds. Komunikacji Paolo Ruffiniego „symbolizują życie, płodność i matkę ziemię ”– napisał katholisch.de.

Rok temu w ogrodach watykańskich odbyła się pogańska ceremonia na cześć tego bożka zwanego matką ziemią . Dokładnie 7 października 2019 roku Bergoglio modlił się przed statuą Pachamamy w katedrze św. Piotra.

Bluźnierstwa administracji watykańskiej tworzą już tak długą listę, że trudno nawet je wymieniać.

Po tym, jak masońska loża Wielkiego Wschodu w Hiszpanii  pochwaliła Fratelli Tutti  teraz Jean-Luc Mélenchonie , założyciel i obecny przywódca francuskiego socjalistycznego ruchu politycznego La France Insoumise, który cieszy się poparciem francuskiej partii komunistycznej – stwierdza odnosząc się do neoliberalnego modelu ekonomicznego zawartego w nowej encyklice:

„Jego słowa brzmią wystarczająco podobnie do moich własnych, więc mnie poruszają”.

Podsumowując :

Watykan otwarcie propaguje kult jakiegoś pogańskiego bożka i zachęca do kultywowania starych regionalnych wierzeń. Działalność człowieka zwanego papieżem jest otwarcie wspierana przez masonów i komunistów.

Czy ktoś jeszcze dostrzega jakieś resztki prawdziwej wiary katolickiej w tym co robi watykańska sekta modernistyczna?

Nie pozostało już nic!

Jeżeli wspierasz dzisiejszy kościół modernistyczny i uważasz że jesteś prawicowcem to się Obudź !

Jesteś członkiem czegoś, co jest wspierane i prowadzone przez masonów i komunistów. To wszystko zostało stworzone przez nich,  o czym np. piszemy TUTAJ , i dzisiaj jest oficjalnie finansowane.

Obowiązuje nas Nakaz Ucieczki .

Oni zdetronizowali Boga!


Arkadiusz Niewolski

 

1 komentarz do “Ostateczny upadek – Watykan wydaje monetę z pogańską boginią !”

  1. Arkadiusz Niewolski – Niczym jestem, tylko prochem , robakiem pełzającym u stóp Twoich...Panie niegodnym jest Twojego spojrzenia ! Zwracam się więc to Twojej Matki. Ufam i Wierzę , że Matka Boga mnie do Ciebie doprowadzi!

    Franciszek wezwał wczoraj do stworzenia globalnego systemu edukacji, w którego centrum znajduje się ludzkość, a nie Bóg. a więc heretyckich bredni ciąg dalszy ….

Skomentuj