Franciszek w szponach tęczowej zarazy!


Siostra Mónica Astorga Cremona, lat 53, znana w Argentynie jako „zakonnica trans”otworzyła dom dla „trans kobiet” – mężczyzn, którzy decydują się na identyfikację jako kobiety – Franciszek pochwalił jej pracę, nazywając mężczyzn w wieku od 40 do 70 lat „dziewczętami”.

Według zakonnicy Bergoglio wiedział o jej poczynaniach związanych z transseksualistami, nie mającymi nic wspólnego z próbami nawrócenia i leczenia, tylko w utwierdzaniu ich w błędzie, już od dawna i zawsze ją wspierał :

 „Droga Moniko, Bóg, który nie poszedł do seminarium ani nie studiował teologii, obficie Ci odpłaci. Modlę się za Ciebie i Twoje dziewczyny ”.

Franciszek swoim przewrotnym zwyczajem stwierdza, że teologia i nauka katolicka nie mają żadnego znaczenia. Typowe komunistyczne podejście . Podczas tak zwanej rewolucji kulturowej w Chinach palono i niszczono cały dorobek kulturowy i naukowy tego kraju. Teraz on robi to samo tylko bez stosów. Odrzuca wszystko tak jak komuniści chińscy od których zresztą bierze pieniądze za zdradę chińskich katolików. 

Słynne słowa Bergoglio :

„Jeśli ktoś jest gejem, szuka Pana i ma dobrą wolę, kim ja jestem by osądzać?”

stały się bramą przez którą hordy sodomitów itp. oficjalnie  wdarły się do modernistycznego kościoła i zniszczyły wszystkie pozostałości po prawdziwej wierze. Można przypominać, że Bóg z takimi osobistościami przeprowadził bardzo krótką dyskusje w Sodomie i Gomorze. Kamień na kamieniu tam nie został, ale Watykan już to zmienił i twierdzi, że kara spadła za brak gościnności. Modernizm już przestał zmieniać i źle interpretować Pismo św., on je pisze od nowa. Taka sobie komunistyczno-masońska twórczość.

Niejaki ksiądz Bryan Massingale twierdzi że:

Nasza wiedza na temat ludzkiej seksualności jest dynamiczna i ewoluuje. Odkrywamy, że ludzka seksualność jest bardziej złożona, niż kiedykolwiek zdawaliśmy sobie sprawę. rozum i wiara nie są sprzeczne. Wierzymy, że inteligentne badanie ludzkiego doświadczenia potwierdza nasze najgłębsze przekonania wiary. 

Katolicy nie muszą odkrywać tego co od dawna jest znane. Różne orientacje były i są,  i od zawsze były potępiane. 

Kościół Katolicki , nie mylić z dzisiejszym modernistycznym tworem, zawsze stał na stanowisku zgodnie z nauką przekazaną przez Pana Naszego Jezusa Chrystusa, że takie osoby trzeba nawracać i leczyć tym samym okazując im miłość. Akceptacja grzechu jest niedopuszczalna.

Franciszek porównuje transseksualistów do trędowatych i stwierdza że Pan Jezus Chrystus nad nimi się zlitował i ich uleczył. Właśnie uleczył, a nie utwierdził ich w chorobie . Bergoglio nie rozumie tej różnicy? 

Jego wypowiedzi jednak świadczą że świadomie przekręca Ewangelie.

Nie powinniśmy się dziwić różnym skandalom seksualnym w modernistycznym kościele. Po Soborze Watykańskim II zaakceptowano wszystkie zboczenia i wprowadzano je na łono Matki Kościoła w celu zniszczenia . Ten proceder trwa do dzisiaj. Od czasu do czasu ktoś rzuci jakieś ostrzejsze słowo na ten temat, ale nie poparte czynami i to jest jedyna reakcja Watykanu. Każdy kto popiera dzisiejszy modernistyczny kościół musi zdać sobie sprawę , że jest narażony na różne ekscesy seksualne ponieważ jest to zgodne z doktryną nowego kościoła. Wszystkie zboczenia i religie łączą w jedną całość tworząc synagogę szatana.

Arkadiusz Niewolski


źródła:

https://www.lifesitenews.com/news/pope-francis-praises-nun-for-opening-trans-home-for-men-claiming-to-be-women-calls-them-girls

LGBTQ ministry is for the good of all, says Father Bryan Massingale


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Jedna odpowiedź do „Franciszek w szponach tęczowej zarazy!”

  1. Awatar Czarny Chrystus – świętokradztwo Papieskiej Akademii Życia – Niewolnik Maryi

    […] Niedawno sam Franciszek do Siostry zakonnej prowadzącej dom dla transseksualistów napisał: „Droga Moniko, Bóg, który nie poszedł do seminarium ani nie studiował teologii, obficie Ci […]

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: