Viktor Orban: „Zostawcie nasze dzieci w spokoju. Kropka. Koniec dyskusji!”


W przemówieniu na Konferencji Akcji Politycznej Konserwatystów – Conservative Political Action Conference (CPAC), węgierski premier Viktor Orbán powiedział to co powinien każdy konserwatywny przywódca mówić i wprowadzać w życie.

„Więzy rodzinne opierają się na małżeństwie lub relacji między rodzicami a dziećmi. Podsumowując, matka jest kobietą. Ojciec jest mężczyzną. I zostawcie nasze dzieci w spokoju. Kropka. Koniec dyskusji”

Uczestnicy konferencji zareagowali na te słowa owacjami na stojąco. Orban dodał jeszcze żartobliwie :

„Mniej drag queens, a więcej Chucka Norrisa”

co wywołało fale śmiechu . Nikt tak nie przemawia już jak premier Węgier , tym bardziej jest to godne pochwały, że on to, co mówi wprowadza w życie.

Żaden polski polityk nie uczestniczył w tym konserwatywnym wiecu, ponieważ u nas nie ma ani polityków prawicowych ani nawet dziennikarzy,  poza nielicznymi wyjątkami… Orban mówi:  nie ma imigrantów, to ich nie ma. W Polsce mówią że nie ma i na jednej granicy stawiają płoty, a drugą wpuszczają miliony w ciągu  paru miesięcy.

Inną sprawą jest to, że dożyliśmy czasów gdy mówienie że są tylko dwie płcie, jest nazywane faszyzmem a kościół –  na pewno nie katolicki i nie święty to wspiera.

Polacy pokornie schylają głowy gdy im plują w twarz. Duda i reszta rządzących każe im milczeć o 200 tys. Polaków zamordowanych przez Ukraińców. Zamykają strony internetowe, które tylko dbały o pamięć, nie o politykę. Polacy nie dość że milczą, to jeszcze ten bandytyzm wspierają, co widać po sondażach. Pamiętam jak tysiące wychodziło na ulice, bo rząd ogłosił jakąś podwyżkę, a teraz zabijają Polskę a oni milczą.  Tacy się stali „postępowi” i  europejscy….

Polski już prawie nie ma i nawet płakać po niej nie będzie miał kto …..


Arkadiusz Niewolski


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: