Maski opadły , zwolennicy aborcji otwarcie mówią że chcą zabijać nienarodzone dzieci!


Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych unieważnił swoją prawie 50-letnią decyzję w sprawie Roe przeciwko Wade , legalizujacą aborcję na żądanie w całym kraju,która gwarantowała federalną konstytucyjną ochronę praw aborcyjnych. W 1973 roku narzucono wszystkim staną USA przestrzeganie prawa do aborcji na żadanie niezależnie od praw stanowych. Oblicza się że w wyniku tej tragicznej decyzji zamordowanych zostało około 60 mln nienarodzonych dzieci. Po unieważnieniu a nawet wcześniej ponieważ próbowano zastraszyć sędziów rozpętało się dosłownie piekło. Grupy terorystów proaborcyjnych rozpoczęły zamachy , podpalenia i demolowanie wszystkiego i wszystkich co może się kojarzyć nawet w jak najmniejszym stopniu z ruchem antyaborcyjnym.

Jak możemy sie domyślać władze nie ragują na takie lewackie ekscesy a nawet wspierają je. Demokratyczna burmistrz Chicago Lori Lightfoot krzyczała na konserwatywnego sędziego Sądu Najwyższego Clarence’a Thomasa za jego zgodną opinię , która unieważniła sprawę Roe przeciwko Wade’owi ,  „j*** Clarence Thomas”. To tylko taka namiastka lewicowej demokracji. 

Jednak chaos wywołany przez lewaków ma swoje dobre strony opadły im maski , nie ukrywają się już za pieknymi chociaż pustymi hasłami o obronie praw kobiet itp. Nie mówią że to tylko embrion a nie życie i tym podobnych bzdur. Obwieszczają całemu światu że aborcja to zabijanie i oni chcą zabijać . Po ich reakcji widać że z chęcią by pozabijali wszystkich przeciwników nie tylko niewinne dzieci.

Sophie Lewis, pisząca na łamach lewicowej gazety The Nation mówi otwarcie i oficjalnie to co juz wcześniej mozna było usłyszec na różnych wiecech z ust protestujacych

„Aborcja wiąże się z zabijaniem – i to jest w porządku!”

Oznaką moralnej powagi jest przyznanie się do tego, co robimy, kiedy zarzynamy krowę, „usypiamy” zwierzaka lub, jeśli poddajemy eutanazji krewnego…

Kiedy siły pro-life agitują przeciwko zabijaniu płodów, proaborcyjne feministki powinny móc przyznać, bez wstydu, że tak, oczywiście, że tak  Kiedy wycofujemy się z ciąży, zatrzymujemy życie….

Moze teraz w końcu wszyscy popierajacy jakieś protesty lewackie nie będą mówili o wolnosci wyboru tylko o prawie do zabijania nienarodzonych dzieci.

Jeżeli następnym razem ktoś będzie wstawiał na portalach społecznościowych nakładkę popieram wolnośc wyboru powinien dodać wiem że to jest mordowanie niewinnych nienarodzonych dzieci.

Miliony rocznie , miliony …. to nie jest demokracja to nie jest wolność to jest holocaust ludzkości i nie można powiedzieć Boże wybacz im bo nie wiedzą co czynią ponieważ oni dobrze wiedzą….

Arkadiusz Niewolski

zdjecie tytułowe – żródło


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: