Kościół liderem we wdrażaniu globalistycznych ideałów Światowego Forum Ekonomicznego – chwali wysłannik watykański na szczyt w Davos


W rozmowie z Vatican News ks. Leonir Chiarello, przełożony generalny Zgromadzenia Misjonarzy Świętego Karola (Skalabrinianów), powiedział, że Kościół jest liderem we wdrażaniu wielu globalistycznych ideałów Światowego Forum Ekonomicznego (WEF) . „Kościół katolicki jest już zaangażowany w różne kwestie poruszane na forum, zarówno globalnie, jak i lokalnie” – powiedział. Chiarello, mianowany przez Franciszka mianował członek Kongregacji ds. Instytutów Życia Konsekrowanego i Stowarzyszeń Życia Apostolskiego, pochwalił forum za  zaangażowanie we „wspólną pracę” nad celami ONZ. Odniósł się też do „perspektywy zaproponowanej przez papieża Franciszka w sprawie troski o przyrodę i promowania gospodarki bardziej inkluzywnej w Laudato Sí i Fratelli Tutti” jako przykładów wprowadzania w życie przez Kościół agendy WEF. Warto przypomnieć że Jefrey Sachs znany zwolennik celów Zrównoważonego Rozwoju, który obecnie jest specjalnym doradcą sekretarza generalnego ONZ już w 2016 roku stwierdził że encyklika Laudato Sí  „w bardzo istotny sposób”, umożliwiła nie tylko przyjęcie celów zrównoważonego rozwoju we wrześniu 2015 r., ale także paryskie porozumienie klimatyczne z grudnia 2015 r., które „ustanowiło ramy wdrażania ścieżki do bezpieczeństwa klimatycznego”.  Katolickie grupy obrońców życia od dawna uświadamiają że Watykan zapewnia „przykrywkę” dla programu kontroli populacji, który ma na celu uświęcenie globalnego „prawa” do aborcji i antykoncepcji pod pozorem ograniczania ubóstwa i ochrony środowisko. Dla przypomnienia, Franciszek przy protestach katolików poparł Cele Zrównoważonego Rozwoju (SDG) – część Agendy 2030 zatwierdzonej przez Światowe Forum Ekonomiczne , która wzywa do „powszechnego dostępu” do „zdrowia seksualnego i reprodukcyjnego” oraz „praw reprodukcyjnych”. Odbywający się szczyt w Davos  zorganizowany przez Światowe Forum Ekonomiczne (WEF), organizujące nam m.in  przyszłe „pandemie” i wdrażanie identyfikacji cyfrowej  i Wielki Reset chwali sobie że Watykan  jest „zaangażowany w różne kwestie omawiane na forum”. Najwięksi wrogowie wiary katolickiej są przyjaciółmi tego „odnowionego Kościoła” a nauki Jezusa Chrystusa zastąpiono  ideami nowych bożków z którymi współpracuje Franciszek  – Nowy Porządek Świata pod patronatem Franciszka i Rothschildów Czy ktoś się przejął jak na to patrzy Jezus Chrystus, dla którego rzekomo w niedziele biegną do kościoła z wielkiej miłości? Hipokryzja w „łączności” z Franciszkiem.
Agnieszka Szaroleta

ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: