Chiny – komunistyczna droga do hegemoni nad światem


Chiny wszędzie obecne i wszędzie widoczne, a teraz jakby trochę z boku. Nie zapomniane, ale wszyscy są zapatrzeni w USA i Rosję. Główne media nawet trochę straszą wojną nuklearną. Ukraina która od 2014 roku prowokowała wojnę między innymi zgadzając się na bio-laboratoria CIA, otwarcie gloryfikująca nazistowską UPA – co nawet UE potępiła – stała się marionetką w rękach USA. Ale czy na pewno USA? Żeleński jest wychowankiem szkoły liderów Klausa Schwaba, a tym samym Światowego Forum Ekonomicznego . Na pozór mogłoby się wydawać, patrząc na administrację Bidena, że to działanie mające na celu globalną hegemonię tak zwanego świata zachodniego, w roli głównej z USA i UK . Wielkie korporacje chcą zawładnąć światem, cywilizacją MacDonalda itp. Proste, ale nie prawdziwe.

Jedną z osób, które były obecne zarówno na symulacji pandemii COVID-19 (Event 201), jak i ospy małpiej (Monkeypox), jest George Fu Gao, dyrektor Chińskiego Centrum Kontroli Chorób. I to jest chyba najważniejsza informacja

Globaliści już rok temu zaplanowali epidemię małpiej ospy !

Chiny przez dziesięciolecia stosowały metodę werbowania sobie zwolenników, poprzez zapraszanie dobrze zapowiadających się biznesmenów, czy też polityków którzy później z nimi współpracowali. Każdy przecież zdaje sobie sprawę, że dostęp na uprzywilejowanych warunkach, do ogromnego rynku chińskiego to gotowa recepta na sukces. Tak budowali komuniści chińscy podwaliny swojej dzisiejszej potęgi.

Światowe Forum Ekonomicznie działało w podobny sposób. Klaus Schwab werbował ludzi z dużym potencjałem do szkoły młodych liderów gdzie ich szkolono do przejęcia władzy nad światem. Jest on znanym z uwielbienia dla chińskiego systemu władzy zwolennikiem wielkiego resetu, czy czwartej rewolucji przemysłowej Co te nazwy oznaczają, można powiedzieć w skrócie, ale za to bardzo zrozumiale: komunizm.

Przeprowadzenie operacji Covid- 19 było możliwe tylko dlatego, że wszyscy ludzie byli na swoim miejscu. Poustawiani jak pionki na planszy i gotowi do dokonania zbrodni ludobójstwa w imię wyższych celów. Dla pożytecznych idiotów z elit zachodnich podsunięto pomysł depopulacji, ale prawdziwy cel jest inny. Depopulacja ziemi ma przyspieszyć zniszczenie cywilizacji opartej na chrześcijaństwie, przynajmniej opartej teoretycznie, bo ile z chrześcijaństwa zostało to inny temat. Mówiąc prościej chodzi o likwidację fizyczną zachodu, która i tak się dokonywała, ale za wolno i powodowała problem starzejącego się społeczeństwa, a więc postanowiono zlikwidować problem poprzez fałszywą pandemie.

Wszystkie instytucje, czy też ludzie powiązani z chińskim reżimem promują aborcję jako czynnik zmniejszenia ludności na świecie. Powoduje to wymieranie populacji zachodniej, ale same Chiny już od tego odchodzą. Uznały że polityka jednego dziecka, to był błąd i usilnie promują rodzicielstwo – nie aborcję. Stary świat umiera – przegrywa z komunistycznym potworem.

Kluczową postacią jest Joe Biden, prezydent USA i jego syn . Zamieszani w brudne interesy na Ukrainie i ale i w Chinach. Media oczywiście milczały o tym w czasie wyborów w USA, ale głośno mówiły o powiązaniach Trumpa z Rosją . Teraz to odwołują i przyznają że rodzinka Bidenów jest zamieszana w różne brudne sprawy, a okazuje się że Trump jest czysty. Syn Bidena i on sam, też byli zapraszani do Chin .

Badanie kryminalistyczne wykazało, że laptop Huntera Bidena, wyśmiewany jako „dezinformacja”, jest w 100% autentyczny

Nie można zapomnieć o rezydencie watykańskim – Franciszku , który patrząc od strony wiary katolickiej jest apostatą i zwykłym bluźniercą, ale od strony świata jest budowniczym jednej uniwersalnej religii kreowanej równorzędnie z jednym rządem. O tym człowieku piszemy dosyć często z racji jego odstępczej nauki i postępowania, więc nie trzeba tu go przedstawiać. Chciałbym tylko zwrócić uwagę, że on też jest wielbicielem komunistów chińskich, do tego stopnia, że sprzedał jak Judasz katolików chińskich za pieniądze, podpisując haniebne porozumienie z komunistami.

WHO to organizacja powiązana teraz bardzo mocno z chińską partią komunistyczną i między innymi dlatego prezydent Trump zaprzestał jej finansowania. Komunistyczna Partia Chin robiła więc wszystko, żeby odsunąć Donalda Trumpa od władzy:

  • Chińska armia „50 centów” – setki tysięcy trolli internetowych, którym płaci się 50 centów za stanowisko – pracuje po godzinach, aby wpłynąć na amerykańskich wyborców, wysyłając anty-Trumpowe, pro-Bidenowskie wiadomości za pomocą fałszywych kont w mediach społecznościowych.
  • Amerykańscy analitycy odkryli również chińską sieć rozpowszechniania spamu – nazwali ją „Spamouflage Dragon”, która publikowała brutalne ataki na prezydenta Trumpa na YouTube i w innych miejscach.
  • Skala i złożoność ingerencji wyborczej z Pekinu jest tak duża, że w porównaniu z nią rzekome wcześniejsze próby Rosji wydają się dziecinne.

Wywołanie wojny na Ukrainie pozornie wszystkim było na rękę , ponieważ można teraz o wszystko obwiniać kogoś innego, tylko nie siebie. Oczywiście elity zachodnie od początku wiedziały , kto dążył do wojny i kto ją wywołał, jednak przyjęły oficjalną narrację USA i wykorzystały ją do własnych celów. Ale początkowa fala korzyści propagandowych szybko się skończyła i okazało się, że wszyscy pchający do wojny i jej bezustannego trwania mają inne cele. Takie kraje jak Francja czy Niemcy od początku wiedziały do czego mogą doprowadzić sankcje gospodarcze, wymierzone przecież tylko pozornie w Rosję, i dlatego ciągle próbowały i próbują wytonować sytuację. Zdają sobie sprawę, że to doprowadza do upadku ich gospodarki i ich narody, a nie Rosję.

Musimy zdać sobie sprawę, że wszystkie plany globalistów interesują Niemcy czy Francję tylko wtedy, gdy oni będą zarządzali. Z drugiej strony mamy anglosaskie plany Wielkiej Brytanii i USA wspierane przez takie marionetkowe rządy jak warszawski. Trzeba być bardzo naiwnym, żeby twierdzić że Brexit był jakimś oddolnym działaniem obywateli podczas referendum. UK miała po prostu w ramach UE ograniczone pole manewru związane z dominacją sojuszu Niemiecko Francuskiego .

Wyrzucenie Rosji z systemu bankowego było bardzo głupim posunięciem ponieważ stracili oni kontrole i zaryzykowali powstanie alternatywy. Dla kogo to jednak było na rękę? – dla Chin które od dawna myślały nad swoim systemem . Finansjera zachodnia o tym wiedziała przecież a i tak to zrobił. Ta sytuacja dobitnie wskazuje kto jest głównym rozgrywającym i jakie potężne wpływy ma komunistyczna partia Chin.

Blokada gospodarcza Rosji spotkała się też z natychmiastową reakcją Chin. Niektóre źródła podają o wzroście obrotów handlowych nawet o 60%.

USA są prowadzone przez nieudolnego prezydenta , który nie wie co robi. Tak mówi wielu komentatorów republikańskich.

Czy tak jest naprawdę?

W sprawach które niszczą wizerunek kraju i jego potęgę posunięcia Bidena są bardzo konkretne i zdecydowane. Przypomnę tylko, że teraz wychodzi na jaw prawda o powiązaniach Bidena i jego rodziny z reżimem chińskim.

Chiny wprowadziły świat w fałszywą pandemie i teraz wykorzystując to zaatakowały bezpośrednio swojego głównego wroga – USA. Blokada przez nich zastosowana np. w Szanghaju doprowadziła do załamania się łańcuchów dostaw i uderza właśnie w Stany Zjednoczone. Wiadomo już przecież, że jest to główny czynnik wzrostu inflacji. Zachód który uznaje powoli, że koronawirus to zwykła grypa, patrzy i milczy jak niby z powodu Covid reżim chiński blokuje całe miasta. Nie mogą przecież powiedzieć, że to kłamstwo, ponieważ sami jeszcze niedawno tak samo postępowali. Nikt oficjalnie nie może im zarzucić, że to działanie celowe. Świat zaplątał się we własne kłamstwa.

Niektórzy republikanie dostrzegają, że uzależnienie od Chin jest bardzo niebezpieczne, jeśli zostanie to wykorzystane z premedytacją przez reżim . Ale nie widzą, że to już się dzieje. – Albo nie mogą o tym mówić.

Wspieranie Rosji też ma swój cel. Przedłużająca się wojna powoduje coraz większe różnice miedzy głównymi graczami. Raczej wątpię żeby Chiny wierzyły w jakieś globalistyczne utopie. Z ich postepowania widać, że wpędzają świat zachodni w coraz większy kryzys, aby go osłabić i ugrać jak najwięcej. Z jednej strony właśnie wspierają Rosję, a z drugiej ich poplecznicy w USA i w Światowym Forum Ekonomicznym popychają do przedłużania wojny. W tym czasie rujnują Stany Zjednoczone; Europa staje się coraz bardziej podzielona i do tego z każdym tygodniem wojny coraz bardziej pogrążająca się w kryzysie.

Jeżeli globalistom uda się wprowadzić świat w następną erę blokad – w wyniku jakiejś następnej fałszywej pandemii w stylu małpiej ospy – to świat zachodni może przegrać .Więc warto powtórzyć jeszcze raz:

Jedną z osób, które były obecne zarówno na symulacji pandemii COVID-19, jak i symulacji małpiej ospy zorganizowanej przed rokiem , jest George Fu Gao, dyrektor Chińskiego Centrum Kontroli Chorób.

Wszystkie drogi prowadzą do Chin i być może sprzedajne elity niedługo się przekonają, że komunizm nie oszczędza nikogo, nawet elit . On toleruje tylko przez jakiś czas pożytecznych idiotów!

Jednak patrząc z perspektywy historycznej – może się okazać tak jak zawsze, że przegrywają tylko zwykli ludzie i takie marionetki jak Polska. A Rosja, Francja , Niemcy czy UK zawsze najwięcej zyskują. – obojętnie po której stronie stoją – przegranych czy wygranych.


Arkadiusz Niewolski


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: