Wicepremier Kanady wnuczka kolaboranta nazistowskiego paraduje z flagą zbrodniczej UPA!


W poniedziałek rano Chrystia Freeland, pochodząca z Ukrainy wicepremier i minister finansów Kanady, zamieściła na Twitterze swoje zdjęcie podczas niedzielnego „ Mega Marszu dla Ukrainy ” w Toronto, na którym pomaga trzymać transparent z napisem „Chwała Ukrainie”. oraz czarno czerwoną flagę Ukraińskiej Powstańczej Armii (UPA), która kolaborowała z nazistami i brutalnie zmasakrowała dziesiątki tysięcy Polaków w ramach programu czystek etnicznych.

To nie jest informacja spotykana w Polskich mediach, musza ją podać anglojęzyczne portale , ponieważ w Polsce mówienie o zbrodniach dokonanych na Polakach jest tematem tabu, a nawet grozi to problemami. Jednak bez obawy możesz oskarżać Polaków o co chcesz i nic ci nie grozi. Raczej dostaniesz fundusze na dalsze szkalowanie Polski.

Chrystia Freeland celowo wprowadzała w błąd opinię publiczną o pracy jej dziadka ze strony matki dla nazistów.  Teraz jako minister od wszystkiego (tak nazywają ją Kanadyjczycy) sprawuje władzę tak drakońską, że jest w stanie niemal pozbawić ludzi możliwości wyżywienia siebie i swojej rodziny – wszystko z powodu pokojowego protestu. Wiadomo też ze jest bardzo lojalna w stosunku do programu Światowego Forum Ekonomicznego organizacji będącej promotorem Wielkiego Resetu, to znaczy wprowadzeniu rządów światowych na wzór komunistycznych Chin. Założyciel Klaus Klausa Schwab otwarcie wychwala komunizm chiński jako warty naśladowania , za mało istotne uznając miedzy innymi to że

Chiny aktualnie dokonują ludobójstwa, prześladują katolików na mocy porozumienia z Watykanem. Prawnik Hamid Sabi z londyńskiego Trybunału ds. Chin powiedział że ma dowody na „zbrodnie przeciwko ludzkości” Chin. „Przymusowe grabieże organów od więźniów sumienia, w tym od mniejszości religijnych Falun Gong i Ujgurów, są popełniane od lat w całych Chinach na znaczną skalę”  

Nie wolno tez zapominać  związków Freeland z Sorosem. Napisała jego biografię.

 

James Woods napisał na Twitterze o Sorosie: „Stopień, w jakim ten jeden nazistowski kolaborant podkopał stabilność Zachodu i demokrację są praktycznie nieobliczalne”. 

Soros też jest oskarżany o kolaboracje z Niemcami podczas grabieży mienia Żydów węgierskich. Oczywiście tłumaczy się, że był tylko biernym obserwatorem.

We wtorek rano ukraińska dziennikarka Daria Kaleniuk, też powiązana z Sorosem, skierowała emocjonalne żądanie do brytyjskiego premiera Borisa Johnsona, prosząc go o poparcie przystąpienia NATO do wojny na Ukrainie. Wiadomo że na zachodzie jest jeszcze trochę niezależnych mediów i po początkowym poparciu zwrócono uwagę, że jest ona związana ze Światowym Forum Ekonomicznym i inicjatywami wspieranymi przez lewicowego miliardera George’a Sorosa w całej Europie Wschodniej. Kaleniuk jest na liście ”młodych światowych liderów” obok takich  postaci, takich jak premier Kanady Justin Trudeau, prezydent Francji Emmanuel Marcon i kandydat na prezydenta Stanów Zjednoczonych Pete Buttigieg.

Wszystkie drogi prowadzą do Sorosa i Światowego Forum Ekonomicznego i chociaż może się wydawać że to jakieś teorie spiskowe, to nikt temu nie zaprzecza. Jest wręcz przeciwnie, otwarcie wszystko pokazują, bo wiedzą że stopień ogłupienia ludzi przez wszechobecną propagandę jest tak duży, że większość nie zareaguje, a nawet nie zrozumie co się wokół dzieje. 

Przemilczanie a nawet zwalczanie prawdy dotyczącej ludobójstwa Polaków w przeważającej części kobiet , dzieci i starców dokonanej z inicjatywy nazistowskiej organizacji UPA jest współudziałem w tej zbrodni. Władze Polski przez tolerowanie i wspieranie faszystowskiej Ukrainy która swój byt narodowy opierał na mordzie założycielskim 200 000 Polaków są winne współudziału w tuszowaniu morderstw. W kontekście wojny toczącej się na Ukrainie  rządy warszawskie poprzez wspieranie władz Ukrainy które otwarcie stawiają pomniki naziście Banderze jest winny dania Putinowi pretekstu do tej wojny. Putin wykorzystał ta sytuacje i nawet nie musiał kłamać , ponieważ nawet UE potępiła kult zbrodniarza wojennego Bandery, ale nie Polska. Polska za to przeprasza za niebyłą zbrodnie ,,sąsiadów,, w Jedwabnym, ale o prawdziwej zbrodni , rasistowskich czystkach na Wołyniu dokonanej przez prawdziwych sąsiadów milczy, a nawet zamierza karać tych którzy o tym mówią.

Rzeź Wołynia jest barbarzyńską zbrodnią nie mająca odpowiednika nigdzie na świecie . Sąsiedzi , ludzie z którymi zżyli Polacy na co dzień wymordowali ich siekierami, kosami ludzi tylko za to że byli Polakami . Ćwiartowali dzieci , obcinali piersi gwałcili mordowali a potem najspokojniej w świecie grabili dobytek. 

Milczenie jest współudziałem w zbrodni.

Dla przypomnienia:   Na Ukrainie rok 2022 ogłoszono rokiem Ukraińskiej Powstańczej Armii -UPA


Arkadiusz Niewolski

WESPRZYJ NAS

Jeśli podobają się Państwu treści które publikujemy i uważacie, że powinny docierać do większej ilości odbiorców, prosimy o wsparcie rozwoju naszej strony.
Wybraną kwotą:

10,00 PLN
50,00 PLN
100,00 PLN

Lub inną dowolną:

PLN

Dziękujemy

WSPIERAM

ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: