Franciszek mianuje rzecznika depopulacji w Papieskiej Akademii Nauk Społecznych


25 października Watykan ogłosił, że Jeffrey Sachs został mianowany członkiem zwyczajnym Papieskiej Akademii Nauk Społecznych.
 
Watykan opisał  Sachsa, jako „zasłużonego” profesora, podkreślając jednocześnie jego pracę na rzecz ładnie nazwanego „zrównoważonego rozwoju”, o który mało kto wie do czego służy, za to uniknął jakiejkolwiek wzmianki o jego wsparciu dla aborcji.

 
Sachs jest architektem Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ (w tym cel- większa dostępność antykoncepcji i aborcji) i zwolennikiem kontroli populacji, od dawna  zaangażowanym w politykę Watykanu. M.in w 2015 r. współpracował z Watykanem, organizując i moderując konferencję na temat zmian klimatycznych i uczestniczył w Synodzie Amazońskim. Jest również znanym orędownikiem Chin; między innymi uznał okrucieństwa wobec Ujgurów w zakresie praw człowieka jako „ propagandę ” przeciwko chińskiemu rządowi, z czego później musiał się wycofać.
 
Według dziennikarza Yuichiro Kakutaniego, piszącego w The Washington Free Beacon, Sachs utrzymuje „długie relacje z chińskim rządem i elitą biznesu, które sięgają co najmniej początku 2000 roku”.

Nie ma powodów do zaskoczenia. Biskup Marcelo Sáncheza Sorondo, kanclerz Papieskiej Akademii Nauk Społecznych  też jest zdania że:  „Ci, którzy najlepiej realizują społeczną doktrynę Kościoła w tym czasie, to Chińczycy” a Watykan przedłużył współpracę z chińskimi komunistami ! pomimo sprzeciwu środowisk katolickich i organizacji broniących praw człowieka.

O tym że Watykan robi „interesy” z Chinami korzystając na milczeniu wobec tragedii Chińczyków już dawno pisał chiński dysydent ( Watykan bierze pieniądze za milczenie?!)

Oczywiście nie ma to też absolutnie żadnego związku z tym co wielokrotnie pisaliśmy, że Watykan tworzy Nowy Porządek Świata pod patronatem Franciszka i Rothschildów . Angażuje się we wspieranie masońsko marksistowskiej propagandy ( Watykańska „CARITAS” zaangażowana w promocję komunizmu, aborcji i kult bożków

A Franciszek osobiście bierze udział w zniewalaniu narodów z szatańską przewrotnością opowiadając bajki o jego trosce o biednych i wykluczonych.  Wiele razy pokazywaliśmy dowody proaborcyjnych postaw Franciszka, który robi co innego niż mówi, wysyłając sygnały poparcia dla aborcjonistów jak np. J. Biden i N. Polosi (Biden i Bergoglio – co ich łączy?) . Jednym zdaniem nie  ustaje w swoich bluźnierstwach i kłamstwach!

Ale wracając do pana Sachsa. Pisał, że jednym „kluczem do zrównoważonego rozwoju” jest „stabilizacja globalnej populacji” poprzez „obniżenie wskaźników dzietności”.

„Powinno się zachęcać do obniżania wskaźników dzietności również w biedniejszych krajach. Szybkie i całkowicie dobrowolne zmniejszanie dzietności było i można osiągnąć w biednych krajach. oraz zapewnienie dostępu do nowoczesnego planowania rodziny i środków antykoncepcyjnych” – napisał w artykule CNN w 2011 roku.

Co takie poglądy i postawy mają wspólnego z Kościołem Katolickim? Nic. Dlatego prezentowanie ich przez przedstawicieli watykańskich instytucji jest dowodem że mamy do czynienia z fałszywym kościołem podszywającym się pod katolicki, a prawie nikt nie chce tego zauważyć snując jakieś schizofreniczne tłumaczenia czegoś, na co jest prosta odpowiedź.  Ewangeliczne „Tak tak, nie nie, a co nadto jest od złego pochodzi” to dla wielu najwyraźniej jakieś poetyckie określenie, a nie drogowskaz. Jeśli ktoś działa przeciw Bogu i jego Kościołowi to kim jest? To Jezus Chrystus do Piotra powiedział „Odejdź ode mnie szatanie!” a stragany w świątyni rozwalał własnoręcznie.  Teraz mamy całą synagogę szatana podszywającą się pod Kościół, a nikt dostrzec tego nie chce.

Obłudnicy!


Agnieszka Szaroleta

WESPRZYJ NAS

Jeśli podobają się Państwu treści które publikujemy i uważacie, że powinny docierać do większej ilości odbiorców, prosimy o wsparcie rozwoju naszej strony.
Wybraną kwotą:

10,00 PLN
50,00 PLN
100,00 PLN

Lub inną dowolną:

PLN

Dziękujemy

WSPIERAM

ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: