Aktualności NiewolnikMaryi.com – 11.06.2021


Watykan desperacko próbuje upokorzyć i ukarać Węgry, ponieważ chcą pozostać chrześcijańskie

Sympatie Bergoglio  nie są po stronie władz węgierskich , które nie wspierają aborcji i nie wpuściły hord muzułmańskich do Europy. Franciszka ideologiczne sympatie są po stronie słowackiego prezydenta, Zuzana Čaputová, współpracującego z George Soros ‚ Open Society Foundations . Čaputová, prawniczka z zawodu, jest aktywistką na rzecz zmian klimatycznych, prowadzi kampanię z Greenpeace, praktykuje Zen jogę oraz wspiera aborcję i związki osób tej samej płci.

https://www.churchmilitant.com/news/article/media-shames-pope-into-uturn-on-hungary


Biden naruszył fundamentalne katolickie nauczanie co najmniej 32 razy 

Wspierany przez Watykan prezydent USA, przywrócił finansowanie Planned Parenthood i proaborcyjnego Funduszu Ludnościowego ONZ i podwoił wydatki na pomoc zagraniczną na promowanie „praw do aborcji”. Priorytetem tej administracji jest atakowanie wszystkich wartości chrześcijańskich 

https://www.lifesitenews.com/news/biden-has-violated-fundamental-catholic-teaching-at-least-32-times-report-to-bishops-says


Sacred Betrayals

Wdowa po dziekanie Watykańskiego Korpusu Ambasadorów odkrywa sieć tuszowania nadużyć finansowych i seksualnych, która prowadzi na szczyt hierarchii watykańskiej i Franciszka  „Mamy tutaj przykład ogromnej korupcji w Kościele, która kwitnie za papieża Franciszka, i hipokryzji papieża w jej promowaniu. Jak zauważa autor: „Odnosi się wrażenie, że diabeł stopniowo przejmuje instytucje Kościoła”.

https://www.faithfulinsight.com/


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: