Oblicze diabła

,

8 lipca 2020 r. Franciszek po raz kolejny modlił się za uchodźców. Wezwał chrześcijan do szukania twarzy Chrystusa w każdym imigrancie. Oczywiście z naciskiem na Libię, Syrię i inne kraje arabskie. Borgoglio zawsze pamięta żeby się modlić za tych, co najeżdżają Europę i niszczą resztki cywilizacji łacińskiej.  Postępowanie to przypomina czasy komunizmu . Dyktatury zawsze wzywały do pokoju , solidarności z jakimiś prześladowanymi, zapominając, celowo pomijając to co dzieje się z ich narodami.

Na świecie narasta fala, można powiedzieć, że nienawiści do chrześcijaństwa. Codziennie giną wyznawcy Jezusa Chrystusa. Nigeria jest tego dobitnym przykładem, ale to dzieje się w wielu innych miejscach. Sprawcami są w większości przypadków wyznawcy allaha i innych bożków, do których Franciszek każe się modlić jako do równych Prawdziwemu Bogu.

Zainteresowanie Bergoglio tymi sprawami jest prawie żadne TUTAJ o tym piszemy.

Przeciwnicy państwa islamskiego mają swój własny Katyń – Prawy.pl

توانسة في بعضنا : مجزرة مروعة في سوريا.. ذبح سبعة رجال وثلاث نساء ...

 

Rezydent watykański  niech nie każe szukać oblicz Chrystusa, tam gdzie jest twarz diabła, islamskiego najeźdźcy, tylko niech stanie w obronie chrześcijan. Może strach przed islamem tak jak przed pandemią  go paraliżuje .Człowieka bez wiary cechuje strach.

Jego hipokryzja jest porażająca. Chrześcijanie  którzy walczą teraz, albo o życie, tak jak Nigerii, lub o własne prawa do odprawiania kultu itp napotykają najwięcej przeszkód od administracji  watykańskiej.

Borgolio kreuje siebie na kogoś zainteresowanego biedą, prześladowanymi itd.,  co jest ewidentnym kłamstwem, ponieważ wskazuje palcem krzywdy tych ludzi na które praktycznie nie ma wpływu. Tam gdzie mógłby stanąć w obronie i  walczyć o swoich, o chrześcijan przeważnie milczy i chowa głowę w piasek.

Podczas gdy na ulicach  wielu miast świata trwa wojna z Bogiem, człowiek zwany papieżem Franciszkiem zajmuje się ekologią, braterstwem, nachodźcami i tym podobnymi rzeczami godnymi prawdziwego komunistycznego mistrza watykańskiej loży masońskiej.

Papież Franciszek myjący i całujący stopy imigrantom w ”geście braterstwa”.

Arkadiusz Niewolski

AKTUALNOŚCI


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: