Fatima

 

Fatima – odrzucone przesłanie. Cz.1 – Anioł posłaniec

Maryja przychodzi aby nas ratować. Można Jej nie słuchać i myśleć, oraz robić po swojemu. Bo wiemy lepiej, bo nie mamy czasu albo sił… Jednak trzeba jeszcze raz siebie zapytać: czy na pewno?
A jeśli odmówimy, to czy wtedy mamy prawo prosić Ją jeszcze o cokolwiek?!

 

 

Siostra Łucja o ignorowaniu przesłania Matki Bożej

Św. Jan Eudes wnioskuje z tego fragmentu, że jeśli nie nawrócicie się do Boga, wówczas Bóg wyśle ​​wam pasterzy, którzy są tylko pasterzami z imienia – pasterzy, którzy naprawdę są wilkami w owczej skórze. Mówi dalej, że kiedy Bóg jest szczególnie zły na Swój lud, wysyła ich złych pasterzy. To najgorsza kara, jaką może dać!
Wierzę, że to kara, o której mówi siostra Łucja.

 

 

Wywiad ojca Fuentesa z siostrą Łucją

„Ojcze, nie powinniśmy czekać na apel do świata, aby przybył z Rzymu ze strony Ojca Świętego, aby odprawić pokutę. Nie powinniśmy też czekać na wezwanie do pokuty od naszych biskupów w naszej diecezji, ani od zgromadzeń zakonnych. Nie!

 

 

Fatima – Zakłamane przesłanie

To, że uważamy Matkę Bożą za naszą Królową nakłada na nas większe obowiązki, a niesłuchanie Jej poleceń powoduje większe konsekwencje i kary. Zamiast ogłosić  pełną treść tajemnicy fatimskiej jak chciała NMP zwołano Sobór Watykański II, który doprowadził do dzisiejszej apostazji. Przed tym ostrzegała nas Matka Boża. Jedyne co […