Autor: Arkadiusz

  • Świat w cieniu kłamstwa i wojny.

    Świat w cieniu kłamstwa i wojny.

    Czasami słyszymy o nowych metodach leczenia, które przynoszą rewelacyjne wyniki, ale te informacje szybko znikają. Dlaczego? Bo obecne, przestarzałe metody leczenia przynoszą ogromne dochody. To zabijanie dla zysku, choć nikt tego tak nie nazywa – przecież to „najlepsze metody naszych czasów”. więcej

  • Czy idziesz do Betlejem?

    Czy idziesz do Betlejem?

    Czy idziesz do Betlejem? Z kim tam dotrzesz? Kogo będziesz witał? Takie pytania powinieneś sobie zadać, chcąc przygotować się należycie do Narodzin Pana naszego Jezusa Chrystusa. To, jakie prezenty kupisz i co będziesz jadł, nie ma najmniejszego znaczenia; stawiając takie rzeczy na pierwszym miejscu, możesz tylko obrazić Boga. więcej

  • Gdzie się podziałaś siostro Łucjo ?

    Gdzie się podziałaś siostro Łucjo ?

    Nadszedł czas, aby opowiedzieć historię stulecia nieświadomemu światu.Ta historia, historia zniknięcia i zastąpienia siostry Łucji dos Santos, Widzącej i Posłanniczki Objawień w Fatimie około 1958 roku, nie jest tylko częścią powszechnego zrozumienia tych, którzy byli wierni wierze katolickiej w czasach apostazji, ale jest przeznaczona dla szerokiego świata, świata, do którego skierowane było Orędzie Fatimskie, i… więcej

  • Dwie drogi – Dlaczego ludzie wybierają pustkę

    Tak, ja wiem ze teraz ludzie się z tego śmieją i ten śmiech najbardziej się chyba ujawnia w ilości zachorowań na depresję i samobójstw. Im więcej szyderstwa i śmiechu, a nawet nienawiści do Boga tym więcej pracy dla psychiatrów, psychoterapeutów i zakładów pogrzebowych. więcej

  • Prawda (nagranie)

    Prawda (nagranie)

    Gdzie jest ta twoja wolność? Nic nie jest ukryte, nikt już nie mówi szeptem, nie knuje zdrady potajemnie . Wszystko jest widoczne, a ty nie widzisz, a może tylko nie odrzucasz. Co za różnica. Brzęk kajdan jakie nakłada ci świat nazywasz pieśnią o wolności. więcej

  • Morze łez, którego nie wyleję

    Morze łez, którego nie wyleję

    Uciekam w otchłań zapomnienia Pogrążam się w smutku i rozpaczy Tak ciężko jest zrozumieć, dlaczego Tak ciężko jest przyznać się do błędu Chciałbym wszystko wziąć na siebie Chciałbym powiedzieć: zapłacę i umrzeć Jak łatwo jest mówić Jak trudno to przyjąć Nie, nigdy nie zapomnę Nie, nigdy sobie nie wybaczę Zło, które było we mnie, uderza… więcej

  • Ile dusz zginęło w ten sposób! – o letnich katolikach

    Ile dusz zginęło w ten sposób! – o letnich katolikach

    Dusza oziębła nie zwraca uwagi na dobra i kary przyszłego życia; może czasem pomyśli o niebie, ale nie ma silnego pragnienia, żeby posiąść szczęście wieczne. Wie, że grzech zamyka bramy nieba, a mimo to nie poprawia się i ciągle trwa w tym samym stanie. Biedna dusza oziębła przypomina człowieka, którego morzy sen – chciałby czytać… więcej

  • Prośba o modlitwę.

    Prośba o modlitwę.

    Uprzejmie proszę Czytelników naszej strony o modlitwę w intencji mojej Żony – o siłę w trudnych chwilach i łaskę zdrowia. Arkadiusz Niewolski więcej

  • Kręgi zdrady

    Kręgi zdrady

    Kręgi kłamstwa jak mury rosną Nie chronią przed zimnem Nie osłaniają przed wiatrem Zabijają serca a dusze w ciemność wtrącają Czy widziałeś kiedyś smutek ? To poszukaj go tam gdzie świat o radości debatuje więcej

  • Jesteśmy wolni ?!

    Jesteśmy wolni ?!

    Zabierając nam wolność, system dawał nam za to dobra konsumpcyjne – to znaczy karmił nas jak zwierzęta przed ubojem. Jednak za wszystko, co daje nam świat, system, czy też szatan trzeba zapłacić. I to często najwyższą cenę. Teraz wyraźnie widać, że przede wszystkim zabrano nam zdolność myślenia, ale to jeszcze nie koniec. więcej

  • Odrzuć ludzkich sprawców, a nie Boga !

    Odrzuć ludzkich sprawców, a nie Boga !

    Czytałem nawet taką opinię, że ze względu na postępowanie dzisiejszego kościoła należy się zastanowić, czy inne religie nie są prawdziwe.. Obłęd niewiedzy , braku wiary ale i świadomości jest wprost przerażający. więcej

  • Ogólnoświatowe szaleństwo!

    Ogólnoświatowe szaleństwo!

    Mijają wieki, a ludzkość jest wciąż taka sama. Jedyna różnica polega na tym, że kiedyś były tylko tzw. domy wariatów, a teraz świat jest domem wariatów. Ludzie twierdzą, że wierzą w Boga, a jednocześnie łamią większość Bożych przykazań. Jakby tego było mało, bezlitośnie zwalczają nauki przekazane nam przez naszego Pana Jezusa Chrystusa i twierdzą, że… więcej

  • Dusza to mieszkanie Boga, a nie śmietnik tego świata ! – nagranie

    Dusza to mieszkanie Boga, a nie śmietnik tego świata ! – nagranie

    Musisz sobie to uświadomić. Metodami ludzkimi nie można naprawić czegoś, co nie jest własnością człowieka. więcej

  • Chcesz być wolny?

    Chcesz być wolny?

    Tylko ty i Bóg i droga wciąż pod górę! Dlaczego więc się się smucisz? Dlaczego więc zawracasz? Idąc w dół szczytu nie znajdziesz! Rzucasz się w lawinę zła i kłamstwa Spadasz bez opamiętania Prosto w objęcia szatana Utracenie Boga to przecież duszy wieczne potępienie więcej

  • Krótki tekst o antysłowiańskiej Rosji

    Krótki tekst o antysłowiańskiej Rosji

    Czy nie wydaje się wam, że po upadku komunizmu w Rosji polityka pro niemiecka powinna się skończyć? Na pewno tak, ale niestety dla Słowian się nie kończy.  Rosja z wielkim poświęceniem buduje potęgę Niemiec.  Preferencyjne warunki dostawy surowców,  budowa rurociągu z pominięciem kogo? – państw słowiańskich. więcej