Wybór jest prosty: Prawda lub śmierć 


Czy widzisz kłamstwa które cie otaczaja ? Czy widzisz jak Pana naszego Jezusa Chrystusa zdradzają? Za co ty Go sprzedajesz? Pomyśl za co ? Czyż nie za nędzne ochłapy rzucane przez świat ? Złuda wolności prysła jak bańka mydlana . Zakuli w kajdany Mesjasza, lecz tylko ciało a dusza wolna była i miłosćią przepełnione Serce Najświętsze . Gdzie sa wasze dusze zapytajcie sie siebie, nikt inny wam nie odpowie na to pytanie tylko Bóg którego wyrzuciliście z waszych dusz . Jak więc możecie słyszeć głos Gospodarza ? Zapomnieliście że dusza jest własnością Boga . On to przecież- nasz Pan Jezus Chrystus swoją Niewinna Krwią za nią zapłacił a wy sprzedaliście ją diabłu. Za co? Co w zamian dostajecie co jest tak ważne dla was że jest większe od Zbawienia. Judasz dostał można powiedzieć żywa gotówkę, a wy jesteście gorsi nawet od niego, chociaż wydaje się to nie możliwe a jednak jest prawdziwe. Ponieważ wam wystarcza iluzja szczęścia i wolności i to nie nawet dla siebie tylko dla oka innych. Plemię żmijowe po co idziecie do świątyń już poganńskich? Po to żeby obrażać Boga ? Co powiecie, kiedy staniecie przed Sądem Ostatecznm, że dlaczego odrzuciliście prawdę dla kłamstw? Co powiecie na pytanie dlaczego wspieraliście synagogę szatana?

Człowiek wam kazał np Wojtyła czy Ryś ? Kto wam kazał słuchać innego człowieka zamiast Boga ?

Samo założenie że można słuchać kogoś kto głosi inną Ewangelię niż nasz Pan Jezus Chrystus nam przekazał jest czystym szaleństwem! Obojętnie jakie ziemskie stanowisko on piastuje. Biskup , papież a nawet anioł z Nieba jeżeli zwodzi maluczkich jest przeklęty. To jest prosta zasada wiary katolickiej. Nie ma w niej nic skomplikowanego i trudnego do zrozumienia , a jednak ludzie ją odrzucają .

Teraz ludzie są tacy „światowi” , nowocześni itd a wiara chrześcijańska jest przestarzała i nie pasuje do dzisiejszego świata. W imię tej nowoczesnosci cofneli się do pogaństwa, wiary w drzewa i kamienie i talizmany. Ale najwiekszym bogiem naszych czasów jest własne ja , przekonanie o własnej nieomylności. Można powiedzieć że jest tyle bogów ilu ludzi, ponieważ każdy stworzył sobie swojego na podobieństwo własnych grzechów , które tym sposobem usprawiedliwia.

Niestety usprawiedliwienia nie będzie i jak pokazują badania- inteligencja ludzkości spada od połowy lat siedemdziesiątych, a więc teraz te usprawiedliwienia ludzkie są tak marne, że kiedyś nawet dziecko przedkomunijne by je wyśmiało. Idiocieje człowiek ,z którego zrobiono niewolnika i nawet tego nie potrafi dostrzec.

Człowiek może mieć kajdany na rękach i łańcuchy na nogach i być wolnym. Jeżeli jednak pozwoli sobie założyć powrozy na duszy i sercu staje się tylko bezmyślną maszyną wykonującą rozkazy.

Słysze dosyć często ,,niewolnik,, to takie brzydkie słowo. Tak , jesteśmy niewolnikami Maryi – naszej Ukochanej Królowej ( nie mylić ze zjawą z Medjugorie !) Nie mamy jednak kajdan ani powrozów – sami z własnej woli poddajemy sie pod opiekę Najświętszej Panny, nikt nas nie zmusza, a więc jesteśmy wolni ponieważ prawdziwą wolność można odnaleźć tylko w Bogu , do którego nas Matka Boga prowadzi.

Ludzie robią teraz wszystko „w imię wolności” i myślą że są wolni , a nie słyszą brzęku kajdan. Świat nigdy nie oferował niczego więcej oprócz złudzeń i zniewolenia . Świat bez Boga jest domeną szatana ,dlatego między innymi Pan nasz Jezus Chrystus mówił , że świat nas będzie nienawidził.

Każą ci jeść robaki i będziesz je jadł mówiąc, że jesteś wolny. Tak samo jak kazali wstrzyknąc szczepionkę wcale nie eksperymentalną tylko z pełną świadomością jej śmierciomnośnych skutków

Idąc zgodnie ze światem idziesz na zagładę i to nie jest żadne proroctwo to jest tylko stwierdzenie faktu . Nie jest trudno to dostrzec , wystarczy chociaż na chwilę się zatrzymać i popatrzyć z boku na wszystko co się dzieje. Bez nerwów i emocji , chłodno – a wtedy już pozostaje tylko zwrócenie się do Boga – powrót na łono Prawdy.

Wybor jest prosty Prawda lub Śmierć- na pewno duchowa, ale fizyczna z dużym prawdopodobieństwem też.

Arkadiusz Niewolski


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: