Dokumenty firmy Pfizer ujawniają: „Eksperyment typu Mengele… dotyczący sposobu zakłócania i upośledzenia ludzkiej reprodukcji”.


„Jesteśmy atakowani bronią biologiczną, to sytuacja masowych morderstw, wojna, zbrodnia wojenna i zbrodnie przeciwko ludzkości”.

Do takich wniosków doszło 3500 ekspertów badających dokumenty firmy Pfizer, która została zmuszona przez sąd do ich przedstawienia.

Dr Naomi Wolf przedstawiła, w jaki sposób szczepionka na COVID-19 celowo dążyła nie tylko do „zakłócenia i upośledzenia ludzkiej reprodukcji”, ale także do „ataku” i „zabijania” dużej liczby ludzi, zwłaszcza na Zachodzie.

Wszystkie raporty można zobaczyć tutaj: https://dailyclout.io/category/pfizer-reports/ 

Przedstawimy tylko kilka punktów które omawiała. Więcej mozna przeczytać klikając na link: źródło

„Firma Pfizer wiedziała na przykład miesiąc po wprowadzeniu na rynek, czyli w listopadzie 2020 r., że szczepionki nie powstrzymaja COVID!”
„w ciągu miesiąca lub dwóch [od wprowadzenia szczepionki] firma Pfizer otrzymywała tak wiele zgłoszeń zdarzeń niepożądanych , że zrozumieli, że muszą zatrudnić 2400 pełnoetatowych pracowników, aby po prostu przetworzyć dokumentację dotyczącą tych urazów.
„Nanocząsteczki lipidowe [LNP] są zaprojektowane tak, aby przechodziły przez każdą błonę w ludzkim ciele”, co było znane od co najmniej dekady, Wolf zapytał: „Dokąd więc trafiają te składniki?”
„Idą do mózgu (niektórzy z was zauważyli zmiany w osobowościach bliskich, którzy przyjęli te zastrzyki). Biodystrybuują do wątroby, śledziony. A jeśli jesteś kobietą, gromadzą się w twoich jajnikach”
„Niesamowicie przerażające dla kobiety jest to, że nie znaleźliśmy żadnego mechanizmu, dzięki któremu organizm pozbyłby się nanocząsteczek lipidów w jajnikach… A firma Pfizer o tym wiedziała”.
„są udary na skalę przemysłową, krwotoki, zakrzepy krwi, zakrzepy w płucach, zakrzepy w nogach, zaburzenia neurologiczne, zaburzenia typu demencji. Guillain-Barré, porażenie Bella [i nie tylko]”.
„dzieci karmione przez zaszczepione matki nie rozwijały się, nie przybierały na wadze. Byly wzburzone niespokojne i bezsenne”

 

Bill Gates wypuścił mleko matki hodowane w laboratorium właśnie w takim momencie.

„w 2022 roku na całym świecie, dziewięć miesięcy po wprowadzeniu w większości krajów Europy Zachodniej, nastąpił spadek liczby urodzeń żywych o 13% do 20% w całej Europie Zachodniej, w Ameryce Północnej, [w] Singapurze i Australii” wyjaśniła.

Obejmuje to „podwójną liczbę martwych urodzeń w Szkocji, gdzie odsetek ludzi zaszczepionych jest bardzo duży.

Jak można spojrzeć ciężarnej w oczy i powiedzieć jej, że ten eksperymentalny produkt jest bezpieczny? Jak możesz to robić jako lekarz?!” — powiedział wybitny kanadyjski lekarz Roger Hodkinson – „Każdy lekarz, który to zrobił, powinien siedzieć w więzieniu!”

Tak to są straszne rzeczy. Oczywiście pokazane tutaj tylko wyrywkowp, ale w podanych linkach można wszystko dokładnie przeczytać, chociaż nie jest to miła lektura. Pozostaje pytanie, czy ktoś chce o tym wiedzieć ?

Dziwne pytanie?  Wcale nie.  Z naszego doświadczenia już wiemy, że ludzie omijają takie tematy  Np. opublikowanie tekstu o aborcji powoduje od razu spadek statystyk i długości czytania. Prawda może boli, ale uwierzcie mi – odrzucanie prawdy powoli zabija.

Celem globalistów ( nazisci , komuniści) sa kobiety – pisaliśmy o tym dużo wcześniej:

Kobiety są głównym celem zwolenników depopulacji!

 

Walka toczy się o kobiety, o matki naszych dzieci i nie możemy jej przegrać!

Może jednak warto pomyśleć , zatrzymać sie na chwilę , popatrzeć na wszystko z boku i przyjąć z powrotem do serca Boga Prawdziwego, który nam pozwoli dostrzec całą prawdę. Może i straszną, ale jeśli widzisz wroga to możesz z nim walczyć, bo nie jesteś ślepcem prowadzonym przez ślepców.

Mówią że nadzieja umiera ostatnia i niestety zostało jej bardzo mało na odrodzenie tego niegdyś wielkiego narodu. Co z nas zostało? Watykan jest awangardzie promowania szczepionek. Warto nawet jeśli jesteś tylko „niedzielnym” wierzacym zastanowić się kogo wspierasz i w jedności z kim się modlisz.

Ekspert: „Watykan jest współwinny masowej śmierci ludzi…”

 


Arkadiusz Niewolski


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: