Rządowe dane UK potwierdzają – „W pełni” zaszczepieni stanowią 92% zgonów na C19!


The Expose podaje że 21 lutego 2023 roku brytyjska agencja rządowa – Office for National Statistics (ONS), opublikowała dane dotyczące zgonów według statusu szczepień w Anglii do 31 grudnia 2022 roku.

Raport jednoznacznie potwierdza, że szczepienie Covid-19 jest śmiertelne, a dane pokazują, że śmiertelność na 100 000 była najniższa wśród osób nieszczepionych przez cały 2022 rok.

Raport ujawnia również, że potrójnie zaszczepieni stanowili 92% zgonów z powodu COVID.

W sumie w Anglii, w okresie od 1 stycznia 2022 do 31 grudnia 2022 z powodu Covid-19 zmarło 28 041 osób i, co zaskakujące, 25 758 z tych zgonów miało miejsce wśród w pełni zaszczepionej populacji, podczas gdy tylko 2273 zgonów miało miejsce w populacji ogólnej

Jednym zdaniem szczepionki nie zapewniają ochrony ale niosą śmierć, tym bardziej prawdopodobną im więcej dawek przyjąłeś.

Link do raportu ONS jak i całość artykułu z ilustrującymi dane wykresami dostępne są tutaj.

Wg przedstawionych danych śmiertelność na 100 000 osób wśród nieszczepionych (kolor zielony) pozostała mniej więcej na tym samym poziomie przez cały 2022 rok. Śmiertelność wśród nieszczepionych była niższa niż wśród zaszczepionych jedną dawką i dwoma dawkami przez cały rok. A zaszczepionych 3+ dawką przez 8 miesięcy w roku.

Mimo wykresu sugerującego że zaszczepieni więcej niż trzema dawkami umierają rzadziej niż niezaszczepieni raport stwierdza: 

Jednak gdyby nie to, że dane dotyczące dawki 3+ [kolor niebieski] obejmują osoby, które otrzymały również czwartą lub nawet piątą dawkę, uważamy, że śmiertelność byłaby nadal wyższa niż w przypadku osób nieszczepionych przez cały rok.

Oznacza to, że dane dotyczące śmiertelności osób, które otrzymały 3 dawki po wiośnie 2022 r., są niewiarygodne, ponieważ obejmują niewielką część osób, które otrzymały czwartą dawkę wiosną i jeszcze mniejszą część osób, które otrzymały piątą dawkę jesienią.

Jedynym powodem, dla którego dane zostały opublikowane w ten sposób, jest to, że pomagają rządowi stworzyć iluzję, że wskaźniki śmiertelności na 100 000 są teraz na poziomie niższym niż wskaźniki śmiertelności wśród nieszczepionych.

 

Może jednak ktoś chciałby stwierdzić, że jeśli cię to nie zabije, to jednak cię wzmocni?  I tu zagłuszano wszelkie wątpliwości, czy warto ryzykować. Od dawna znany jest pogląd o „naturalnej odporności” i wielu naukowców, lekarzy i badaczy mówiło o tym od początku pandemii. Niestety za stwierdzenie czegoś co dotąd było oczywistością byli wyśmiewani i szykanowani przez lobby farmaceutyczne i wszelkich propagatorów szczepień.

Jak donosi The Defender w lutym znane opiniotwórcze medyczne pismo The Lancet opublikowało przegląd 65 badań z całego świata, które wykazały, co stwierdza Lancet,  że „ analiza dostępnych danych sugeruje, że poziom ochrony zapewnianej przez poprzednią infekcję jest co najmniej tak samo wysoki, jeśli nie wyższy niż poziom zapewniany przez szczepienie dwudawkowe przy użyciu wysokiej jakości szczepionek mRNA”

Sami propagatorzy niezbadanych eksperymentalnych preparatów zwanych szczepionkami dobrze o tym wiedzą. 

W październiku 2021 r. Project Veritas ujawnił trzech urzędników firmy Pfizer, którzy twierdzili, że przeciwciała zapewniają równą, jeśli nie lepszą ochronę przed wirusem w porównaniu ze szczepionką, o czym również informował The Defender.

 

The Lancet w końcu potwierdza to, za co lekarze i naukowcy wiedzieli. Wiedzą też ci,, którzy zamiast leczyć szkodzili tobie i twoim bliskim nakłaniając do szczepień wbrew rozsądkowi i bez elementarnego poczucia odpowiedzialności za to co robią. Setki tysięcy poniosło śmierć dając się przekonać im, oraz propagandzie i cenzurze kontrolowanych mainstreamowych mediów. 

Jak to wszystko skomentować?

Ludzie nieraz się zastanawiają jak to się stało, że Hitler doszedł do władzy i jak ludzie mogli przyjąć i zaakceptować zbrodniczą propagandę. Tak jak i my. Większość sama idzie na śmierć z uśmiechem na ustach –  bo jest w większości.

Preparaty mRNA uszkadzają serca WSZYSTKICH zaszczepionych – dowody naukowe

Wielkie tuszowanie eksplozji chorób! – Patolog o skutkach ubocznych szczepionek COVID


Źródło: expose-news.com, childrenshealthdefense.org


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: