Co musisz wiedzieć o „Wielkim Resecie”

,

Historia w skrócie:

  • „Wielki reset” to nowa „umowa społeczna”, która przywiązuje cię do niej poprzez elektroniczny identyfikator połączony z twoim kontem bankowym i kartoteką zdrowotną oraz identyfikator „kredytu społecznego”, który będzie dyktował każdy aspekt twojego życia.
  • Podczas gdy pandemia COVID-19 jest wykorzystywana jako uzasadnienie dla ruchu The Great Reset, agenda nie ma nic wspólnego ze zdrowiem, a wszystko z długoterminowym planem monitorowania i kontrolowania świata poprzez cyfrowy nadzór i sztuczną inteligencję.
  • Wielki Reset i Czwarta Rewolucja Przemysłowa są przemianowanymi terminami dla technokracji i starego „Nowego Porządku Świata” połączonego z ruchem transhumanistycznym.
  • Technokracja to ekonomiczny system alokacji zasobów, który obraca się wokół technologii – w szczególności sztucznej inteligencji, cyfrowej inwigilacji i gromadzenia Big Data – oraz cyfryzacji przemysłu i rządu, co z kolei pozwala na automatyzację inżynierii społecznej i rządów społecznych, znosząc tym samym potrzebę demokratycznie wybieranego przywództwa.
  • Podczas gdy prawdziwym planem jest zaprowadzenie napędzanej przez technologię dystopii wolnej od demokratycznej kontroli, mówią o tym planie jako o sposobie na przywrócenie nas do harmonii z naturą.

Do tej pory prawdopodobnie słyszałeś, jak światowi przywódcy mówili o „ wielkim resecie ”, „ czwartej rewolucji przemysłowej ” i wezwaniu do „Build Back Better” [odbudowywania lepiej] — – co również jest planem prezydenta USA Joe Bidena na odbudowę klasy średniej .

Była to koncepcja, o której były prezydent Bill Clinton mówił w 2005 roku jako specjalny wysłannik specjalnego konwoju ONZ .

Innym przykładem spośród wielu jest to wystąpienie Matta Hancocka, brytyjskiego ministra ds. cyfryzacji, kultury, mediów i sportu, wygłoszone podczas spotkania All-Party Parliamentary Group na temat czwartej rewolucji przemysłowej w 2017 roku:

„Jedną z ról Parlamentu jest wybieganie naprzód… i stawianie czoła wielkim wyzwaniom naszych czasów… Charakter technologii różni się zasadniczo od tego, co było wcześniej.

„W przeszłości uważaliśmy konsumpcję za jednorazową, a inwestycje kapitałowe za dodatek.

„Jednak umieść zasoby w sieciach, które teraz łączą połowę świata, lub w AI, a efekty są wykładnicze … Jestem zachwycony, że mogę mówić obok tak wielu imponujących kolegów, którzy naprawdę to rozumieją, a także obok profesora Klausa Schwaba, który dosłownie „napisał książkę” na temat czwartej rewolucji przemysłowej.

„Wasza praca, skupiająca wszystkie najlepsze umysły na świecie, wpłynęła na to, co robimy… Nasza strategia cyfrowa, osadzona w szerszej strategii przemysłowej, określa siedem filarów, na których możemy budować nasz sukces.

„A w środku pasuje to do naszej strategii 5G, jak zestaw rosyjskich lalek. Nasza Strategia obejmuje infrastrukturę, umiejętności, zasady i etykę korzystania z dużych zbiorów danych, cyberbezpieczeństwo, wsparcie sektora technologicznego, cyfryzację przemysłu i cyfryzację administracji.”

 

Czym jest Wielki Reset?

Ale co właściwie oznaczają terminy „Wielki reset”, „Czwarta rewolucja przemysłowa” i „Odbuduj lepiej”? Do czego oni się odnoszą?

W poniższym Raporcie Corbetta z 16 października 2020 r. dziennikarz James Corbett omawia nową umowę społeczną zaplanowaną dla świata, zwaną inaczej „wielkim resetem”.

Podczas gdy obecna pandemia jest wykorzystywana jako uzasadnienie ruchu, agenda nie ma nic wspólnego ze zdrowiem, a wszystko z długoterminowym planem monitorowania i kontrolowania świata poprzez nadzór techniczny.

Innymi słowy, świat zostanie zresetowany i będzie zależał od cyfrowej technokracji kierowanej przez samozwańcze elity.

Jest to zagarnięcie władzy na niespotykaną skalę i wiąże się z restrukturyzacją klas społecznych w celu demontażu demokracji, wymazania granic państwowych i umożliwienia rządzenia społecznościami na odległość przez grupę niewybieralnych przywódców.

To, co w przeszłości nazywano „Nowym Porządkiem Świata”, obecnie znane jest jako „Wielki Reset”.

Ten Wielki Reset nie tylko wiąże cię z nim za pomocą elektronicznego identyfikatora powiązanego z kontem bankowym i dokumentacją medyczną, ale nawet daje ci identyfikator „kredytu społecznego”, który może kierować każdym aspektem twojego życia.

To nie jest wzniosła teoria spiskowa — to prawda. To się dzieje teraz. I musisz wiedzieć, jak z tym walczyć, zanim będzie za późno.

Ostatecznie jest to program technokratyczny, który ma na celu zintegrowanie ludzkości z technologicznym aparatem nadzoru nadzorowanym przez potężną sztuczną inteligencję.

Jak na ironię, podczas gdy prawdziwym planem jest wprowadzenie napędzanej technologią dystopii wolnej od demokratycznej kontroli, mówią o tym planie jako o sposobie na przywrócenie nam harmonii z Naturą.

Jeśli nie znasz terminu „technokracja”, koniecznie wróć i posłuchaj mojego wywiadu z Patrickiem Woodem , autorem „Technocracy Rising: The Trojan Horse of Global Transformation” i „Technocracy: The Hard Road to World Order. ”

Możesz także dowiedzieć się więcej na stronie Wooda, Technocracy.news.

Krótko mówiąc, technokracja to ekonomiczny system alokacji zasobów, który obraca się wokół technologii — w szczególności sztucznej inteligencji, nadzoru cyfrowego i gromadzenia dużych zbiorów danych — oraz cyfryzacji przemysłu (w tym bankowości) i rządu, co z kolei pozwala na automatyzację inżynierii społecznej i rządów społecznych, eliminując w ten sposób potrzebę wybieralnych przywódców rządowych.

 

Twój przewodnik po Wielkim Resecie

Według Światowego Forum Ekonomicznego Wielki Reset „zaspokoi potrzebę bardziej sprawiedliwej, zrównoważonej i odpornej przyszłości oraz nowej umowy społecznej skoncentrowanej na godności ludzkiej, sprawiedliwości społecznej i tam, gdzie postęp społeczny nie pozostaje w tyle za rozwojem gospodarczym”.

A czym jest Światowe Forum Ekonomiczne?

To międzynarodowa organizacja współpracy publiczno-prywatnej, która „angażuje czołowych liderów politycznych, biznesowych, kulturalnych i innych w celu kształtowania globalnych, regionalnych i branżowych programów”.

Założycielem i prezesem wykonawczym Światowego Forum Ekonomicznego jest profesor Klaus Schwab , który, jak wspomniał Hancock w swoim przemówieniu w 2017 r., napisał książkę o czwartej rewolucji przemysłowej.

Schwab ogłosił w czerwcu 2020 r. Inicjatywę Wielkiego Resetu Światowego Forum Ekonomicznego. W swoim raporcie Corbett podsumowuje Wielki Reset w następujący sposób:

„W gruncie rzeczy Wielki Reset to nic więcej i nic mniej niż wielka kampania propagandowa i marketingowa dla nowej marki, którą niedoszła globalna elita próbuje wepchnąć opinii publicznej… To tylko świeża warstwa szminki na bardzo starej świni. To jest Nowy Porządek Świata, właśnie na nowo zdefiniowany. To tylko nowa etykieta”.

I, jak wyjaśnił Corbett, dla tych, którzy zapomnieli o tym, czym był/jest Nowy Porządek Świata, chodziło o „centralizację kontroli w mniejszej liczbie rąk, globalizację [i] transformację społeczeństwa za pomocą orwellowskich technologii nadzoru”.

Innymi słowy, jest to technokracja, w której my, ludzie, nic nie wiemy o elicie rządzącej, podczas gdy każdy aspekt naszego życia jest obserwowany, śledzony i manipulowany dla ich korzyści.

 

Cztery kluczowe wnioski z badań Corbetta nad Wielkim Resetem to:

  1.  Wielki Reset NIE ma NIC wspólnego z wirusem , pandemią COVID-19 ani czymkolwiek innym związanym ze zdrowiem publicznym.
  2. Wielki Reset to skoordynowany program, który powstawał od lat — pandemia jest po prostu wykorzystywana jako wygodna „przykrywka” dla elitarnego, globalistycznego programu, który był planowany od dziesięcioleci.

     

  3. Wielki Reset NIE jest końcem globalizacji — wręcz przeciwnie, jest to globalizacja z turbodoładowaniem. Jak zauważył Schwab w książce „COVID-19: The Great Reset”, napisanej wspólnie z Thierrym Malleretem i cytowanej w raporcie Corbetta:

„Jeżeli żadna siła nie będzie w stanie wyegzekwować porządku, nasz świat będzie cierpieć z powodu „globalnego deficytu porządku”. Jeśli poszczególnym narodom i organizacjom międzynarodowym nie uda się znaleźć rozwiązań umożliwiających lepszą współpracę na poziomie globalnym, grozi nam wejście w „erę entropii”, w której ograniczenia, fragmentacja, gniew i zaściankowość będą w coraz większym stopniu definiować nasz globalny krajobraz, czyniąc go mniej zrozumiałym i bardziej nieuporządkowanym ”.

Innymi słowy, nie ma miejsca na spontanicznie powstający porządek społeczny, który pojawia się, gdy ludzie mogą swobodnie wchodzić w interakcje. Zamiast tego musi istnieć „jedna władza”, która będzie egzekwować pożądany porządek społeczno-środowiskowo-gospodarczo-geopolityczny.

4. Ten proces nie ma się zakończyć — koniec pandemii nie będzie końcem tego totalitarnego, cyfrowego programu zniewolenia. Plan nie polega na „przywróceniu” świata do jakiegoś wcześniejszego stanu, który pozwoli nam wszystkim zacząć od nowa z czystszym środowiskiem i bardziej sprawiedliwymi strukturami społecznymi. Plan polega na obejściu demokracji i przekazaniu globalnego zarządzania w ręce nielicznych. Jak zauważył Schwab w „COVID-19: The Great Reset”:

 

„W konfrontacji z tym niektórzy liderzy przemysłu i kadra kierownicza wyższego szczebla mogą ulec pokusie zrównania resetu z restartem, mając nadzieję na powrót do starej normalności i przywrócenie tego, co działało w przeszłości: tradycji, sprawdzonych procedur i znanych sposobów robienia rzeczy — w skrócie , powrót do normalnego funkcjonowania.

„To się nie stanie, ponieważ nie może się zdarzyć. W większości „biznes jak zwykle” zmarł (lub przynajmniej został zainfekowany) COVID-19”.

 

Mapa transformacji COVID-19

Jak może wyglądać transformacja Wielkiego Resetu?

Jak zauważył Corbett, poniższa ilustracja, stworzona i opublikowana przez Światowe Forum Ekonomiczne, pokazuje wpływ pandemii COVID-19 na różne aspekty życia oraz sposób, w jaki reakcje na pandemię zmieniają te obszary.

Jeśli przejdziesz do oryginalnej witryny, aby zobaczyć ilustrację , znajdziesz także listy publikacji, filmów i danych dotyczących wszystkich tych aspektów.

Mniej więcej w 25. minucie Corbett wyjaśnia, w jaki sposób można wykorzystać tę mapę, aby wyczuć zakres przygotowywanej transformacji — od finansów, biznesu i edukacji po opiekę zdrowotną, prawa człowieka i globalne zarządzanie.

Co ważne, pandemia jest wykorzystywana do niszczenia lokalnych gospodarek na całym świecie, co pozwoli następnie Światowemu Forum Ekonomicznemu wejść i „uratować” zadłużone kraje.

Jednak ceną za to zbawienie jest wasza wolność i swoboda osobista. Światowe Forum Ekonomiczne i banki centralne będą w stanie, dzięki swoim ułatwieniom finansowym, skutecznie kontrolować większość krajów na świecie.

I znowu, jednym z aspektów planu technokratycznego jest wyeliminowanie granic narodowych i ogólnie nacjonalizmu.

powszechny wpływ pandemia covid-19

Czwarta rewolucja przemysłowa

Pokrewnym terminem Wielkiego Resetu jest „Czwarta Rewolucja Przemysłowa”. Odnosi się to do łączenia systemów cyfrowych, fizycznych i biologicznych. Jak zauważył Schwab: „To będzie jak tsunami i tak naprawdę nie jest to tylko rewolucja cyfrowa. To cyfrowa; oczywiście, fizyczna. To nanotechnologia. Ale jest też biologiczna.

Mówią o stworzeniu nowego systemu ekonomicznego zbudowanego wokół połączenia ludzkiego ciała i umysłu z maszynami i sztuczną inteligencją.

Innymi słowy, technokracja — oparty na zasobach system gospodarczy ze scentralizowaną kontrolą technokratycznej elity, która ma wiedzę na temat programowania systemów komputerowych, ostatecznie będzie dyktować życie wszystkich.

Oczywiście jest nam to sprzedawane jako sposób na wykorzystanie i podniesienie potencjału ludzkiego, podczas gdy w rzeczywistości działa zupełnie odwrotnie. Ostatecznie nie tylko próbują zmienić definicję tego, co to znaczy być człowiekiem — otwarcie konspirują, by zmienić ludzkość za pomocą środków technologicznych.

Oprócz cytowanych wcześniej źródeł, Corbett wyłuszczył także historię technokracji w swoim raporcie z 28 grudnia 2015 r. „ Jak wielka ropa podbiła świat ”.

Krótko mówiąc, czwarta rewolucja przemysłowa to nic innego jak rebranding technokracji, połączony z ruchem transhumanistycznym.

Możesz także dowiedzieć się więcej o Schwab, figurancie współczesnej technokracji, czytając artykuł Technocracy.news z 29 czerwca 2020 r. „ Elitarni technokraci za globalnym„ Wielkim resetem ”i 12 października 2020 r., Off-Guardian artykuł „ Klaus Schwab i jego wielki faszystowski reset. 

Według Off-Guardian Schwab zapewnia nas, że „inteligentne” technologie Big Data „dostarczą nowych i innowacyjnych sposobów obsługi obywateli i klientów” i będziemy musieli przestać sprzeciwiać się firmom czerpiącym zyski z wykorzystywania i sprzedawania informacji o każdym aspekcie naszej życie osobiste”.

W tym artykule Schwab jest również cytowany jako mówiący: „Zbudowanie  zaufania do danych i algorytmów używanych do podejmowania decyzji będzie kluczowe” – co mniej więcej podsumowuje technokratyczne spojrzenie na „rząd”.

 

Koronawirusowy „wyłącznik”

Do października 2020 r. w niektórych częściach świata pojawiła się druga fala COVID-19 i zdaniem niektórych badaczy najlepszym sposobem walki z nią było wdrożenie kolejnej rundy bardziej rygorystycznych środków blokujących — tak zwanego „ wyłącznika automatycznego ” ”strategia mająca na celu opanowanie wskaźnika infekcji.

Tymczasem inne raporty ostrzegały, że chociaż COVID-19 może być śmiertelny dla niewielkiej mniejszości ludzi, tak samo jak blokady , dzięki ubóstwu, głodowi i wyzwaniom związanym ze zdrowiem psychicznym, które ze sobą niosą.

Blokady to nieudany eksperyment

Zgodnie z artykułem w The Sun z 13 października 2020 r., ograniczenia związane z COVID-19 „mogą spowodować, że 90 milionów ludzi popadnie w ‚skrajne ubóstwo’„, a najbiedniejsze narody poniosą największe konsekwencje załamania gospodarczego.

New York Post niedawno poinformował również, że „blokady związane z COVID-19 były ryzykownym eksperymentem”, który się nie powiódł i okazał się bardziej śmiercionośny niż sam wirus.

Żaden etyczny naukowiec nie przeprowadziłby tak ryzykownego eksperymentu bez uważnego rozważenia niebezpieczeństw i monitorowania wyników, które okazały się fatalne” — pisze New York Post.

„Chociaż szkody gospodarcze i społeczne były ogromne, nie jest jasne, czy blokady przyniosły znaczące korzyści zdrowotne wykraczające poza to, co osiągnięto dzięki dobrowolnemu zdystansowaniu się ludzi i innym działaniom.

„W porównaniu 50 krajów, zespół kierowany przez Rabail Chaudhry z University of Toronto odkrył, że COVID-19 był bardziej śmiertelny w miejscach o starszych populacjach i wyższych wskaźnikach otyłości (jak Stany Zjednoczone), ale wskaźnik śmiertelności nie był niższy w krajach, które zamknęły swoje granice lub wymusiły pełne blokady.

„Po przeanalizowaniu 23 krajów i 25 stanów USA o bardzo różnych politykach, Andrew Atkeson z UCLA i inni ekonomiści stwierdzili, że trend śmiertelności był wszędzie podobny, gdy tylko choroba się rozwinęła:

„Liczba codziennych zgonów gwałtownie rosła przez 20 do 30 dni, a następnie gwałtownie spadła…

„Racjonalność kosztów i korzyści staje się jeszcze bardziej ponura, jeśli użyjesz standardowej miary do określenia, czy lek lub inna interwencja jest warta zachodu: ile pieniędzy społeczeństwo wyda na każdy rok uratowanego życia?

 

„Według tego wskaźnika blokady muszą być najbardziej opłacalną interwencją w historii zdrowia publicznego, ponieważ tak wielu z zamierzonych beneficjentów zbliża się do końca życia. W Ameryce prawie 80 procent ofiar COVID-19 miało ponad 65 lat, a ponad 40 procent mieszkało w domach opieki, gdzie średnia długość życia po przyjęciu wynosi zaledwie pięć miesięcy…

„Nikt nie chce przyspieszać śmierci osób starszych, ale oni i inne bezbronne osoby mogą być chronione bez zamykania reszty społeczeństwa, jak pokazała Szwecja i inne kraje…

„Na początku pandemii Scott Atlas z Hoover Institution i naukowcy z Swansea University niezależnie obliczyli, że blokady ostatecznie kosztowałyby więcej lat życia niż COVID-19 w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, a liczba ofiar wydaje się z pewnością gorsza w biednych krajach.

„Bank Światowy szacuje, że recesja związana z koronawirusem może zepchnąć 60 milionów ludzi w skrajne ubóstwo, co nieuchronnie oznacza więcej chorób i zgonów”.

 

Lekarstwo gorsze od choroby

Również do października 2020 r. pojawiły się doniesienia, że ​​„ niewyjaśniona nadmierna liczba zgonów w domu ” przewyższała liczbę zgonów z powodu COVID-19 o prawie 900%, prawdopodobnie z powodu unikania opieki medycznej przez osoby z chorobami przewlekłymi.

Niestety, lekarze i naukowcy nadal spierali się, gdy chodziło o najrozsądniejszą drogę naprzód.

Jak zauważono w artykule The Conversation z 6 października 2020 r., pytanie, czy lekarstwo na koronawirusa jest gorsze od samej choroby, stało się „najbardziej dzielącą kwestią roku 2020”, z dziesiątkami lekarzy podpisujących się pod jedną lub drugą stroną.

W artykule Kaiser Health News podkreślono również wpływ „ stresu związanego z pandemią ” na zdrowie publiczne, ponieważ coraz więcej osób zgłasza problemy, od bezsenności i rozdzierających bólów głowy po wypadanie włosów i popękane zęby:

„W czasie pandemii ludzie, którzy nigdy nie mieli koronawirusa, zgłaszali wiele pozornie niezwiązanych ze sobą objawów: rozdzierające bóle głowy, epizody wypadania włosów, rozstrój żołądka przez wiele tygodni, nagłe wybuchy półpaśca i zaostrzenia chorób autoimmunologicznych.

„Rozbieżne objawy, często występujące u zdrowych osób, wprawiają w zakłopotanie zarówno lekarzy, jak i pacjentów, czasami kończąc się serią wizyt u specjalistów i brakiem odpowiedzi. Ale okazuje się jednak, że wśród wielu z tych schorzeń istnieje wspólny wątek, który powstawał od miesięcy: przewlekły stres.

„Chociaż ludzie często nie doceniają wpływu umysłu na ciało, rosnący katalog badań pokazuje, że wysoki poziom stresu w dłuższym czasie może drastycznie zmienić funkcje fizyczne i wpłynąć na prawie każdy układ narządów.

„Teraz, po co najmniej ośmiu miesiącach pandemii, obok dzielącego cyklu wyborczego i niepokojów na tle rasowym, skutki te pojawiają się w różnych symptomach. „Komponent COVID dotyczący zdrowia psychicznego zaczyna nadchodzić jak tsunami” – powiedziała dr Jennifer Love, psychiatra z Kalifornii.

 

Oszustwo związane z koronawirusem

Jak szczegółowo opisano w „Coronavirus Fraud Scandal – The Biggest Fight Has Just Begun”, międzynarodowa sieć ekspertów prawnych i pracowników służby zdrowia przygotowuje się do uruchomienia największego pozwu zbiorowego w historii, przeciwko wszystkim odpowiedzialnym za globalne blokady, od lokalnych decydentów do Światowej Organizacji Zdrowia i wszystkich pomiędzy.

Według czterech adwokatów, którzy założyli niemiecką pozaparlamentarną komisję śledczą ds. Corony, która prowadzi sprawę deliktową, pandemia COVID-19 jest „prawdopodobnie największą zbrodnią przeciwko ludzkości, jaką kiedykolwiek popełniono”.

Środki pandemiczne miały zasiać panikę, aby umożliwić masowy transfer bogactwa, a oszukańcze testy zostały wykorzystane do podtrzymania podstępu.

W rzeczywistości statystyki śmiertelności pokazują, że COVID-19 nie doprowadził do nadwyżki zgonów powyżej rocznej normy, jak mówi proponowane działanie, i nie ma dowodów na to, że blokady i zamknięcia gospodarcze przyniosły korzystne rezultaty

Chociaż pozaparlamentarna komisja śledcza ds. corony nie zajęła się konkretnie pandemią jako narzędziem rewolucji technokratycznej, podkreśla, że ​​została ona oszukańczo wykorzystana jako środek do transferu bogactwa i eliminacji podstawowych praw człowieka.

 

Jak zauważono w artykule Technocracy.news z 29 czerwca 2020 r. „ Elitarni technokraci za globalnym„ wielkim resetem ”:

„Agenda ONZ 2030 wraz z celami zrównoważonego rozwoju ma „zapewniać pokój i dobrobyt ludziom i planecie”. Mówi się, że działania mają na celu walkę z ubóstwem i głodem, poprawę zdrowia i edukacji, zmniejszenie nierówności oraz ratowanie oceanów, lasów i klimatu. Któż może sprzeciwiać się tak dobroczynnym celom?

Ale obiecana Utopia ma swoją cenę — nakłada kajdany na naszą wolność osobistą… Czołowi partnerzy projektu Globalnych Celów ONZ ujawniają prawdziwą technokratyczną agendę, która kryje się za wypolerowaną fasadą dobrego samopoczucia — obejmuje ona plan pełnego włączenia ludzkości do technologicznego aparatu nadzoru nadzorowanego przez sztuczną inteligencję.

„Obecny strach przed pandemią był doskonałym bodźcem do rozpoczęcia tego nikczemnego programu… Obecny kryzys COVID-19 jest postrzegany przez Światowe Forum Ekonomiczne i jego przewodniczącego Klausa Schwaba jako doskonały bodziec do wdrożenia ich wspaniałego planu technokratycznego. Big Tech przybędzie, by „uratować” świat…

„Ten techno-faszystowski przepis zostanie następnie, w skrajnie niedemokratyczny sposób, bez żadnej publicznej debaty lub dochodzenia sceptycznego, wkrótce włączony do programu G20 i Unii Europejskiej – przemianowany na Wielki Zielony Ład…

„Nic dziwnego, że Klaus Schwab w pierwszej kolejności nie wspomina o roli swojej i swoich kumpli w tworzeniu tego globalnego bałaganu gospodarczego – jak to zostało„ przewidziane ”z oszałamiającą dokładnością na Światowym Forum Ekonomicznym i wydarzeniu Billa Gatesa 201 (październik 2019 r.) oraz w raport Fundacji Rockefellera, Scenariusze przyszłości technologii i rozwoju międzynarodowego (2010).”

 

Jak omówiłem w „ The Global Takeover Is Underway ”, technokracja jest z natury społeczeństwem technologicznym prowadzonym przez inżynierię społeczną, a cenzura Big Tech jest tego nieodłączną częścią.

Innymi słowy, medyczna tyrania i cenzura antygrupowego myślenia, które pojawiły się podczas tej pandemii, są nieuniknionym elementem Wielkiego Resetu, a jeśli uważasz, że teraz jest źle, to poczekaj, aż cały system zostanie w pełni uruchomiony.

Sama idea sprzeciwu stanie się myślą przeszłości, ponieważ wasze życie – wasze zdrowie, możliwości edukacyjne i zawodowe, wasze finanse i wasza tożsamość – będą tak zazębione ze zautomatyzowaną infrastrukturą technologiczną, że jakakolwiek próba uwolnienia się spowoduje, że zostaniecie zablokowani lub wymazani z systemu, pozostawiając was bez możliwości uczenia się, pracy, podróżowania lub kupowania czegokolwiek.

Wiem, że brzmi to naciąganie, ale kiedy podążasz za technokratycznym planem do jego nieuchronnego końca, to w zasadzie to się kończy.

Znaki ostrzegawcze są wszędzie wokół nas, jeśli tylko jesteśmy skłonni dostrzec je takimi, jakimi są w rzeczywistości. Jedyne pytanie, jakie się teraz nasuwa, to czy wystarczająco dużo ludzi jest skłonnych się temu przeciwstawić, by coś zmienić.

 

Ostateczne rozwiązanie – hakowanie ludzi i wyludnienie świata


Źródło: mercola.com


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: