Ostateczne rozwiązanie – hakowanie ludzi i wyludnienie świata


HISTORIA W SKRÓCIE

  • Cyfrowa tożsamość, cyfrowe bliźnięta, programowalna waluta cyfrowa banku centralnego, system kredytów społecznych, augmentacja (udoskonalanie) człowieka i Internet ciał (IoB). Wszystkie te elementy stanowią część dystopijnej przyszłości, którą globalistyczna kabała przedstawia jako „rozwiązanie” problemów świata.
  • Według propagandy transhumanistycznej, każdy skorzysta z augmentacji człowieka. W rzeczywistości transhumanizm jest programem eugenicznym, różniącym się tylko nazwą
  • Społeczeństwo postludzkie, jakie wyobrażają sobie transhumaniści, nie będzie miało żadnego pożytku z miliardów ludzi. Ponieważ ogromna liczba miejsc pracy zostanie wyeliminowana i zastąpiona przez roboty i sztuczną inteligencję, plan transhumanistów wymaga depopulacji
  • Globalny reżim totalitarny nie przyjmie odpowiedzialności za wyżywienie, dom i zapewnienie powszechnego dochodu podstawowego i opieki zdrowotnej miliardom nieprzydatnych ludzi. Logicznym rozwiązaniem jest eksterminacja nieproduktywnych i przekształcenie reszty w posłuszne cyborgi uwięzione w ekosystemie IoB 5G
  • Wymóg depopulacji w transhumanistycznej utopii może być powodem, dla którego narody odmawiają zajęcia się nadzwyczajną śmiertelnością zastrzyków COVID.

Cyfrowa tożsamość, cyfrowe bliźnięta, programowalna cyfrowa waluta banku centralnego (CBDC), system kredytów społecznych, augmentacja człowieka i Internet ciał (IoB). Wszystkie te elementy są częścią dystopijnej przyszłości przedstawianej przez globalistyczną kabałę jako „rozwiązania” problemów świata.

Transhumanizm od dawna był sprzedawany jako sposób na uczynienie nas zdrowszymi i w końcu nieśmiertelnymi. Dziś jest promowany pod sztandarem „sprawiedliwości” Wielkiego Resetu Propaganda głosi, że wszyscy skorzystają na ulepszeniu człowieka, od najbogatszych do najbiedniejszych. W rzeczywistości transhumanizm jest programem eugenicznym , różniącym się tylko nazwą.

Transhumanizm wymaga wyludnienia

Każdy, kto myśli, że globalistyczna kabała, najbogatsi ludzie na planecie, zamierzają pozwolić „bezużytecznym zjadaczom”, którzy pożerają „ich” zasoby, żyć jeszcze dłużej niż my, niestety się myli. Nie mają takiego zamiaru. Cała ta gadka o „sprawiedliwości zdrowotnej” to zasłona dymna, marchewka, aby zwabić ludzi do realizacji ich planu, który ostatecznie doprowadzi do eksterminacji miliardów.

Niektórzy z tej kabały, doradca Światowego Forum Ekonomicznego (WEF) Yuval Noah Harari jest tego znamienitym przykładem1, otwarcie mówią o planie elit dotyczącym społeczeństwa postludzkiego, co jest dokładnie tym, na co wygląda.

Świat bez prawdziwych ludzi. Świat, w którym każdy jest wspomagany (a w przypadku niższych klas kontrolowany przez) technologię. Świat bez wiary w siłę wyższą niż sami programiści i wynalazcy. 2 Świat, w którym roboty wykonują większość pracy, sztuczna inteligencja podejmuje większość decyzji, a rozszerzeni ludzie zarządzają programowaniem.

 

Świat taki jak ten jest bezużyteczny dla miliardów ludzi. W jednym z wywiadów 3 Harari omówił czwartą rewolucję przemysłową (inne określenie transhumanizmu), zauważając, że teraz uczymy się „produkować ciała i umysły” (co oznacza rozszerzone ciała oraz umysły połączone z chmurą i sztuczną inteligencją) i że jednym z największych wyzwań, przed jakimi staniemy, będzie to, co zrobić z wszystkimi ludźmi, którzy staną się w tym procesie przestarzali.

Odpowiedź, jak zaproponował Harari, może leżeć w „połączeniu narkotyków i gier komputerowych”. Nie wierzę mu ani przez chwilę. Narkotyki i gry komputerowe z pewnością były narzędziami do odwracania uwagi i kontrolowania młodszych pokoleń, ale przyszłość, którą sobie wyobrażają, nie ma miejsca dla nieproduktywnych członków.

Nie widzę światowego reżimu totalitarnego, który mógłby przyjąć odpowiedzialność za wyżywienie, mieszkanie i zapewnienie powszechnego dochodu podstawowego, opieki zdrowotnej i leków miliardom ludzi, którzy nie są dla nich w żaden sposób użyteczni. Nie, logicznym rozwiązaniem byłaby eksterminacja nieproduktywnych i przekształcenie reszty w posłuszne cyborgi uwięzione w ekosystemie Internetu Ciał 5G.

Szczepienia COVID służą wyższemu celowi

Wymóg depopulacji w utopii transhumanistycznej może być powodem, dla którego prawie każdy naród na planecie odmawia zajęcia się nadzwyczajną śmiertelnością szczepionek COVID.

Rośnie liczba roszczeń z tytułu niezdolności do pracy i ubezpieczeń na życie. Wskaźniki urodzeń gwałtownie spadły, a poronienia i nadmierna śmiertelność sięgają szczytu, a mimo to wszyscy nadal forsują szczepionki. Wydaje się, że efekty te są zamierzone, a jedynym sposobem na zrozumienie tej mrożącej krew w żyłach rzeczywistości jest zrozumienie, że wyludnienie jest niezbędnym elementem transhumanistycznego programu.

Mają być dwie klasy — rozszerzona „mająca wszystko” i podklasa kontrolowana. Powiększenie podklasy będzie służyło wyłącznie środkom kontroli, a to prawdopodobnie będzie obejmowało możliwość zakończenia życia każdego, kto będzie postrzegany jako osoba, która przekroczyła swoją przydatność w systemie.

 

Żyjemy w wielkim oszustwie

Ci, którzy przyjrzeli się transhumanizmowi i Wielkiemu Resetowi, mogą wyraźnie zobaczyć, jak prawie wszystko, co się dzieje, jest częścią planu manipulowania masami, aby zaakceptowały ich przewidywany system kontroli. Ci, którzy odmawiają przyjrzenia się tym kwestiom, nie mogą jednak tego dostrzec. Co więcej, nie potrafią sobie nawet wyobrazić, że coś tak diabolicznego może być prawdą.

W powyższym filmie Max Igan z „The Crowhouse” przedstawia historię Wielkiego Oszustwa, w którym się znajdujemy – jak i dlaczego ludzie byli manipulowani przez dziesięciolecia, aby wierzyć w rzeczy, które po prostu nie były prawdą – przekonania, które kształtowały zachowanie i pozwalały globalistom powoli i po cichu realizować ich długoterminowy plan globalnej dominacji.

 

Czym jest Internet ciał?

Czym jest IoB? Korporacja Rand definiuje go jako urządzenia o możliwościach obliczeniowych, które mogą komunikować się z podłączonymi do Internetu urządzeniami lub sieciami, które zbierają generowane przez ludzi dane zdrowotne i biometryczne i/lub mogą zmieniać funkcje ludzkiego ciała. 4

WEF opisał to jako ekosystem „bezprecedensowej liczby czujników”, w tym czujników emocjonalnych, „przymocowanych do ludzkich ciał, wszczepionych lub połkniętych w celu monitorowania, analizowania i… modyfikowania ludzkich ciał i zachowań”. 5

Kluczowe słowa w tym zdaniu obejmują deklarowany cel, jakim jest „modyfikacja ludzkiego zachowania”. WEF nie mówi nam, kto będzie odpowiedzialny za te modyfikacje, ale możemy spokojnie założyć, że będą to ci, którzy mają coś do zyskania na kontrolowaniu działań i zachowań innych ludzi.

 

FDA gotowa do zatwierdzenia wszczepialnego biosensora

Chociaż wszystko to brzmi jak czysty science fiction, amerykański Pentagon i Profusa Inc. opracowały już wszczepialny bioczujnik, który śledzi reakcje chemiczne w twoim ciele, rzekomo w celu wykrycia choroby. 6 Jak wyjaśnił Defense One, biosensor składa się z dwóch części: 7

„Jednym z nich jest 3-milimetrowa nić hydrożelu… Wprowadzona pod skórę za pomocą strzykawki, nić zawiera specjalnie zaprojektowaną cząsteczkę, która wysyła sygnał fluorescencyjny na zewnątrz ciała, gdy organizm zaczyna walczyć z infekcją.

Druga część to element elektroniczny przymocowany do skóry. Wysyła światło przez skórę, wykrywa sygnał fluorescencyjny i generuje kolejny sygnał, który użytkownik może wysłać do lekarza, na stronę internetową itp. To jak laboratorium krwi na skórze, które może wychwycić reakcję organizmu na chorobę przed obecnością innych objawów takich jak kaszel”.

Czujnik umożliwia badanie biologii człowieka na odległość za pośrednictwem smartfona, a Profusa jest wspierana przez Google, największą na świecie firmę zajmującą się eksploracją danych. Wiedząc o tym, trudno sobie wyobrazić, że twoje dane biologiczne nie zostaną wykorzystane do zwiększenia zysków Google i dalszej totalitarnej kontroli poprzez bezpieczeństwo biologiczne.

Profusa spodziewała się, że otrzyma zgodę amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków w 2021 roku, ale wygląda na to, że jeszcze nie została zatwierdzona. To powiedziawszy, koła procesu zatwierdzania są w ruchu, więc to tylko kwestia czasu.

Sztuczna inteligencja i Internet ciał

W powyższym filmie Wilson Center NOW przeprowadza wywiad z Richardem Solashem, redaktorem The Wilson Quarterly, i Eleonore Pauwels, dyrektorką Anticipatory Intelligence (AI) Lab w programie Wilson Center’s Science and Technology Innovation Program, na temat IoB i roli, jaką sztuczna inteligencja będzie odgrywać grać w nadchodzącym „erze algorytmów”.

Pauwels wyjaśnia, że ​​jednym z nieuniknionych aspektów IoB jest to, że będziemy poddawani ciągłej ocenie, „pod miarą obliczeń”, w każdym aspekcie naszego życia, „na podstawie tego, co jesz, z kim się umawiasz, co kupujesz, ile energii zużywasz” włącznie z parametrami życiowymi i danymi genetycznymi.

Aby wyjaśnić ideę stojącą za IoB, proponuje zacząć od myślenia o tym, jak działa Internet Rzeczy, wszystkie te inteligentne urządzenia, które są połączone nie tylko ze sobą, ale także z szerszą siecią, gdzie AI może analizować i optymalizować wszystkie te dane.

Teraz dodaj do tych sieci urządzenia do monitorowania zdrowia, od urządzeń do noszenia po implanty, które będą udostępniać Twoje najbardziej prywatne dane. Sztuczna inteligencja następnie „przeanalizuje i zoptymalizuje” również te dane i chociaż Pauwels nie twierdzi, że taka optymalizacja zostanie przeprowadzona automatycznie, bez Twojej wiedzy, nie widzę powodu, aby zakładać, że jest to część planu.

Biorąc to wszystko pod uwagę, największym wyzwaniem, mówi Pauwels, będzie ustalenie, w jaki sposób możemy zachować kontrolę nad własną przyszłością i upewnić się, że sztuczna inteligencja jest „ukształtowana zgodnie z naszymi ideałami”.

IoB jest nierozerwalnie związane z transhumanistyczną agendą eugeników

 

Choć to ostrzeżenie brzmi racjonalnie, o jakich ideałach mówimy? Naiwnością jest wierzyć, że ludzkość w ogóle będzie miała coś do powiedzenia w tej sprawie. Nie możemy myśleć o IoB poza lub w oderwaniu od eugenicznego, transhumanistycznego Wielkiego Resetu.

Siły popychające IoB do przodu to te same siły, które naciskają na Wielki Reset, a celem Wielkiego Resetu jest stworzenie jednego światowego rządu wykorzystującego transhumanizm jako platformę kontroli ludzkiego umysłu i ciała.

Nie widzę okoliczności, w których ideały AI byłyby inne niż ideały transhumanistów, eugeników i Wielkich Reseterów.

Sztuczna inteligencja będzie podejmować decyzje w oparciu o swoje zaprogramowanie, a to programowanie jest kształtowane i kierowane przez tych, którzy chcą rządzić wszystkimi innymi. Jak można kształtować sztuczną inteligencję zgodnie z ideałami skoncentrowanymi na człowieku, skoro są one finansowane i rozwijane przez ludzi, którzy nie mogą się doczekać post-ludzkiego społeczeństwa?

 

Uznajcie rachunek za towar.

Jedynym ratunkiem, aby zachować kontrolę nad naszą przyszłością, jest odrzucenie IoB. Niestety nie będzie to łatwe. Niewielu jest skłonnych zrezygnować z tego, co postrzegają jako wygodę, a jeszcze mniej naprawdę rozumie, dokąd to wszystko prowadzi.

Być może najlepsze, co możemy teraz zrobić, to edukować siebie i innych o celach końcowych. Rosnące zrozumienie, że wszystkie te wygody wylądują w cyfrowym więzieniu bez możliwości ucieczki, może być jedyną rzeczą, która może temu zapobiec.

Warto pamiętać, że rezygnując z wolności, rezygnujesz również ze zdolności do ochrony tych, których kochasz. Dzieci mogą zostać wam odebrane, jeśli nie będziecie posłuszni. Twój współmałżonek lub rodzice mogą zostać ranni lub zabici, a ty nie masz w tej sprawie nic do powiedzenia.

 

Kanadyjskie przepisy dotyczące eutanazji są gotowe do nadużyć

Już teraz Kanada oferuje eutanazję w różnych warunkach i sytuacjach, od długotrwałego COVID 8 i choroby psychicznej 9 po utratę słuchu 10 i ubóstwo „uniemożliwiające godne życie”. 11

Jak zauważono w Expposing the Darkness, 12 „Po dwóch latach ludobójczej tyranii COVID, opartej na uzbrojeniu publicznego systemu opieki zdrowotnej, oczekiwano rozmieszczenia uzbrojonej psychiatrii w celu zwalczania dysydentów i wyeliminowania chorych psychicznie„ bezużytecznych zjadaczy ”.

Biorąc pod uwagę, że Psychology Today sugeruje, że antyszczepionkowcy mogą mieć problem ze zdrowiem psychicznym, nie jest wykluczone, że można sobie wyobrazić dzień, w którym odmowa dawki przypominającej COVID umieszcza cię na liście eutanazji. Na razie jest to rzekomo dobrowolne, ale wszyscy wiemy, jakie to może być śliskie zbocze, zwłaszcza gdy lekarze otrzymują rekompensatę za każdego pacjenta, pod którym leżą sześć stóp pod ziemią.

W co najmniej jednym przypadku członkowie rodziny stwierdzili, że podejrzewają, że pacjent mógł zostać zmuszony lub oszukany do podpisania formularza eutanazji. 13 W 2018 roku mężczyzna z Ontario, cierpiący na nieuleczalną chorobę neurologiczną, opublikował nagrania dźwiękowe, na których personel szpitala próbuje skłonić go do wyrażenia zgody na eutanazję, podczas gdy tym, czego chciał, była wspomagana opieka domowa. 14

 

Naucz się rozpoznawać miękki przymus

Od dziesięcioleci korzystamy z technologii z myślą o wygodzie i/lub bezpieczeństwie. Zawsze w ten sposób nas wciągają. W ten sposób zwabią nas również do przyjęcia IoB, tożsamości cyfrowej i CBDC. Musimy podejść do tego mądrzej i zacząć myśleć długoterminowo, ponieważ ci, którzy chcą nas zniewolić, z pewnością to zrobią. Planują dziesiątki lat w przyszłość.

Marsz w kierunku CBDC w USA rozpoczął się w zeszłym tygodniu, kiedy Centrum Innowacji Banku Rezerw Federalnych w Nowym Jorku (NYIC) ogłosiło, że uruchomi 12-tygodniowy program pilotażowy weryfikacji koncepcji cyfrowej waluty banku centralnego, czyli CBDC . 15

Ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że stracimy wszystko, dla czego warto żyć, jeśli będziemy podążać tą drogą bez zabezpieczeń prywatności i praw do autonomii osobistej. Nawet wtedy jest to ryzyko, ponieważ niewiele przepisów jest niezawodnych. Wystarczy spojrzeć na to, jak depcze się Konstytucję Stanów Zjednoczonych, mimo że rzekomo jest nienaruszalna.

Tak długo, jak utrzymuje się niszczący wpływ globalistów, możemy być pewni, że będą oni kontynuować swoje wysiłki hakowania naszych ciał i mózgów oraz wymyślania sposobów na eliminację tych, którzy im się sprzeciwiają.

 


Źródło: mercola.com

Przypisy:


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: